Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Як придбати легальну новорічну ялинку? ПРЕС-РЕЛІЗ ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ про проведення ялинкової кампанії 2020-2021 років.

 
Згідно розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 05 березня 2020 року №140/0/5-20 «Про затвердження лімітів спеціального використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань» лісогосподарським підприємствам Львівського ОУЛМГ на ялинкову кампанію  2020- 2021 років дозволено заготовити 17,38 тис. шт. новорічних ялинок, що дозволить повністю задовільнити попит на новорічні деревця
 
 
Заготівля першочергово буде проводитись на плантаціях, яких згідно матеріалів інвентаризації нараховується 22,4 га, де росте 63,25 тис. шт. ялинок.
 
Львівська міська рада визначила місця торгівлі новорічними ялинками на ринках м.Львова. Орієнтовні ціни на ялинки 1-3м будуть становити від 100 до 300 грн.
 
Для реалізації новорічних ялинок лісівники облаштують торгівельні майданчики в районах області. Також реалізація ялинок буде проводитися з дворів лісництв, лісгоспів, на ринках районного та місцевого значення та в місті Львові.
 
Для організованого проведення цьогорічної ялинкової кампанії та попередження випадків незаконної заготівлі і реалізації новорічних ялинок Львівським ОУЛМГ, Головним управлінням національної поліції у Львівській області, Управлінням патрульної поліції у Львівській області, Державною екологічною інспекцією у Львівській області видано спільний наказ від 30.11.2020 року “Про додаткові заходи щодо забезпечення охорони шпилькових насаджень від незаконних рубок в передноворічний період”, яким визначений порядок реалізації та перевезення новорічних ялинок.
 
 
З ініціативи Львівського ОУЛМГ, Головою Львівської облдержадміністрації видано розпорядження «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування  у передноворічний період 2021 року».
 
Відпуск новорічних ялинок буде проводитись по товарно-транспортних накладних (ТТН-ліс). Реалізації підлягають новорічні ялинки із обов’язковим маркуванням пластиковими бірками або самоклеючими стрічками зі штрих-кодом.
 
Перевірка походження легальності ялинки відбувається шляхом введення номеру із уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки на сайті
 
 
У випадку, якщо інформація на сайті  відсутня це може свідчити, про сумнівне походження ялинки.
 
На автодорогах, залізничних та автобусних станціях будуть створені тимчасові пости з працівників лісової охорони, правоохоронних органів, органів екобезпеки для перевірки законності придбання та перевезення новорічних ялинок.
 
Шкода за незаконно зрубану новорічну ялинку становить від 519 грн. (Постанова КМУ від 23.07.2008р. №665) та адміністративний штраф від 510 грн. (стаття 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
 
 Відділ охорони, захисту лісу та
 
мисливського господарства
 
Львівського ОУЛМГ
 
 

«Нагодуй птахів взимку»

З приходом зимової пори року часті снігопади та обледеніння призводять до труднощів пошуку їжі для птахів, саме підгодівля сприяє не лише виживанню птахів, а також подальшому їх закріпленню на гніздових ділянках. Тому сьогодні 8 грудня з-за ініціативи Державного агенства лісових ресурсів України було проведено акцію «Нагодуй птахів взимку». Метою зазначеної акції є допомога птахам, а саме розміщення годівничок у паркових зонах та скверах.
 
Підгодівлею птахів займаються всі, кому небайдужа доля птахів, лісівники ДП “Славське ЛГ” не стали виключенням та долучилось разом з учнями Тухлянського та Славського шкільного лісництва, а також учнями школи Верхньої Рожанки до розвішування годівниць, які виготовив мисливствознавець лісгоспу Фригела Михайло. Добрим результатом цього заходу правильно виховати в молоді цінністне ставлення до охорони та збереження орнітофауни. Під час розвішування годівниць дорослі розповіли дітям про зимуючих птахів і про те, як і чим потрібно їх правильно підгодовувати. Такі заходи не лише допомагають птахам та звірам пережити холодну зиму, а й залишають у душах дітей приємний спогад та відчуття відповідальності.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2020 — 2021 роки

Придбати ялинку новорічну можна буде на новорічному ярмарку біля торгового павільйону «Лісовичок» в с. Тухля, Сколівський район, Львівська область . 
Шановні громадяни, жителі сіл та міста району, адміністрація ДП “Славське лісове господарство” звертається до Вас з проханням, якщо Вам потрібно придбати новорічну ялинку, звертайтесь до нас за адресою смт. Славсько, вул. О.Степанівни,7 тел./факс (03251) 42-4-88, (03251) 42-3-67 в жодному випадку  не заготовляйте новорічні ялинки самовільно, та не купуйте їх у сумнівних продавців. 
 Ціни на новорічні ялинки для гуртових покупців та в роздріб  в наступних розмірах :
                   Ялина
                     гуртові ціни (від 100шт)                                    роздрібні ціни
висотою  1 - 1.5м -   106 грн з ПДВ                      1 - 1,5м -   120 грн з ПДВ 
висотою   1,5-  2м -  135 грн з ПДВ                      1,5- 2м   -  154 грн з ПДВ
висотою   2 - 2,5м  - 178 грн з ПДВ                      2 -2,5м  -   203 грн з ПДВ
висотою   2,5 - 3м -  300 грн з ПДВ                      2,5 - 3м -   350 грн з ПДВ
                     Ялиця
                     гуртові ціни (від 100шт)                                     роздрібні ціни
-    висотою  1 - 1.5м -   351 грн з ПДВ                     1  -  2м -   437 грн з ПДВ            
висотою  1,5-  2м -  418 грн з ПДВ                       2 - 2,5м  - 521 грн з ПДВ            
-    висотою  2 — 3 м  - 552 грн з ПДВ                      2,5 - 3м -   689 грн з ПДВ   
                  
                 
 
 
 
 
Інженер охорони та
захисту лісу ДП “Славське лісове
господарство”
         Павлишин Петро Зіновійович

Меморандум в дії: природні старовірові ліси Львівщини отримають природоохоронний статус

 
Сьогодні у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства в рамкахМеморандуму про співпрацю відбулась робоча зустріч начальника Львівського ОУЛМГ Анатолія Дейнеки та спеціалістів управління з керівником ГО «Дунайсько-Карпатська Програма» Богданом Процем та його заступником  Анатолієм Павелком. 
Під час зустрічі обговорено питання щодо визначення та виділення старовікових лісів і пралісів в державних лісогосподарських підприємствах.
Відзначено повне сприяння лісогосподарських підприємств у наданні таксаційних матеріалів та участі спеціалістів лісогосподарських підприємств в проведенні польових обстежень. 
На наступному етапі лісогосподарські підприємства мають надати погодження про надання охоронного статусу виділеним деревостанам.
За попередніми даними ГО «Дунайсько-Карпатська Програма» в ході польових обстежень виявленоприродністаровікові ліси:
- ДП «Сколівський лісгосп» - 560га;
- ДП «Славський лісгосп» - 530га;
- ДП «Стрийськитй лісгосп» - 280га.
- ДП «Боринський лісгосп» - 240га;
- ДП «Старосамбірське ЛМГ» - 200га;
- ДП «Турківський лісгосп» - 140га;
- ДП «Самбірський лісгосп» - 40га;
- ДП «Львівський лісгосп» - 34га.
 
Зазначимо, що значна площа виявлених старовіковихдеревостанів вже входить до складу об'єктів природно-заповідного фонду.
До кінця поточного року заплановано отримати погодження від постійних лісокористувачів і підготувати відповідні матеріали для подання до Львівської обласної ради з метою ухвалення рішення про виділення старовікових лісів на Львівщині.
 
 
 
 
Відділ лісового господарства
 Львівського ОУЛМГ

Обсяг заготівлі деревини за 9 місяців 2020 року

   За 9 місяців 2020 року державними лісогосподарськими підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства заготовлено 557,8  тис. кбм., ліквідної деревини(що на  68 тис. кбм., або на 11 % менше відповідного періоду минулого року), в.т.ч. від рубок головного користування 301,1 тис. кбм., що становить 57 % від загальної заготівлі.
 
  Заготівля деревини проводиться власними лісозаготівельними бригадами, а також на умовах підряду. Співвідношення обсягів лісозаготівельних робіт: власними бригадами - 41%, на умовах підряду -59%
     Вихід лісоматеріалів круглих на РГК за 9 місяців 2020 року по Львівському ОУЛМГ склав 56,8% (за 9 міс. 2019 р. – 53,3%), в. т. ч., по дубу-43,5% (за 2019 р. – 36,3%), бук-33,9% (відповідно - 29,7%), хвої-80,4% (76,9%) , вільсі-42,6%( 30,25%), березі-24,9% (24,7%).
    Процент виходу лісоматеріалів круглих класу А на рубках головного користування становить 4,9% (4,7 % за 9 міс. 2019 р.),з них: дубових-1,8%, букових-2,2%,  хвойних-4,0%, вільхових-21,5%, березових-22,7%
Заготовлено від всіх видів рубок, лісоматеріалів круглих-277,3 тис. кбм., дров-275,4 тис. кбм., в.т.ч. дров для промислового використання-213,6 тис. кбм.
 
 
 
 
Відділ лісових ресурсів, машин
та технологій Львівського ОУЛМГ
 

Тепло і затишок в хату

Акція з осіннього висаджування дерев на Львівщині (відео)

Як проходила на Львівщині акція  із озеленення України «1000 000 дерев за 24 години», зокрема у Свірзькому лісництві Бібрського лісгоспу, за участі голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича, представників органів влади, громадськості, ветеранів галузі та учнів Львівської академії фехтування, дивіться у відеосюжеті 5 каналу:

 

 

 

«Озеленення України» на Львівщині!

Лісівники, представники влади та громадськість Львівщини долучились до встановлення національного рекорду з висаджування дерев.
 
Сьогодні, 17 жовтня, на Львівщині відбулась Акція з висаджування «1 000 000 дерев за одну добу», в рамках екологічного проєкту «Озеленення України».
На локаціях лісових ділянок державних лісогосподарських підприємств учасники Акції спільно з лісівниками висаджували 11 головних лісоутворюючих порід, зокрема садили хвойні дерева (сосну, ялицю, ялину, модрину, дугласію), а також дуби, буки, клени, липу.
Перед початком заходу працівники лісогосподарських підприємств провели учасникам Акції інструктажі з техніки безпеки та технології садіння лісових культур, забезпечили їх садивним матеріалом та інвентарем для посадки саджанців і сіянців, в тому числі із закритою кореневою системою.
Участь у посадці взяли представники влади, волонтери, активісти, лісівники та небайдужі громадяни Львівщини. 
Так, у Свірзькому лісництві Бібрського лісгоспу, разом з лісівниками та громадськістю садили ліс голова Державного агентства лісових ресурсів України  Василь Кузьович, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, голова Перемишлянської районної державної адміністрації Богдан Гуменюк, голова ГО «Добро.Дій» Ігор Дулин, голова Громадської ради при Держлісагентстві України Василь Масюк, член Громадської ради при Львівському ОУЛМГ Степан Білас. У заході також взялиучастьветерани лісогосподарського виробництва, екс-очільник ДЛГО «Львівліс» Оприсько Михайло Васильович та колишній директор Бібрського лісгоспу Кунда Василь Михайлович.
 
 
Учасники акції разом з учнями Львівської академії фехтування за кілька годин створили лісові культури на площі 1га з основною породою бук лісовий, а також  - дуб звичайний, ялина, модрина, липа і плодові. Всього на локації біля с.Любешка Перемишлянського району було висаджено 3,5тис. шт. саджанців із закритою кореневою системою, вирощених за сучасними європейськими технологіями в Львівському лісовому селекційно-насіннєвому центрі.
 
 
Учасниками заходів було відзначено важливість проведення подібних ініціатив, коли  кожен бажаючий має можливість долучитись до відновлення та збільшення площ лісових насаджень, і тим самим зробити свій внесок для озеленення України та боротьби зі змінами клімату. Люди, які залучаються до садіння лісу, особливо це стосується підростаючого покоління, будуть ще більше шанувати та берегти ліс,  адже вони бачать, що створенню  лісу і догляду за ним приділяється особлива увага і відтворення лісових насаджень – це щоденна напружена праця лісівників.
 
 
Висадка 1 млн дерев в Україні – це частина глобальної ініціативи з висаджування дерев у 100 країнах світу.
 
 
Так, сьогодні, в рамках Акції, на Львівщині, на 46 локаціях, підготовлених державними лісогосподарськими підприємствами загальною площею 46,7га висадили 211,7 тис. шт. садивного матеріалу головних лісоутворюючихпорід. Всього до благородної справи – садіння лісу долучилось близько  1000 учасників.
Загалом, державними лісогосподарськими підприємствами, в тому числі спільно з учасниками Акції, на лісокультурних площах цієї осені буде висаджено понад 820000 саджанців та сіянців деревних порід та створено 186,9га лісів.
 
 
 
Лісівники Львівщини висловлюють подяку за організацію Акції громадській організації  «Добро.Дій», а також Громадській раді при Львівському ОУЛМГ, ветеранами галузі та всім, хто виявив бажання долучитись до реалізації проекту «Озеленення України» та посадити своє дерево на благо  українського лісу!
 

Акція “1 000 000 дерев за 1 добу”

17 жовтня 2020 року, на території державного підприємства «Славське лісове господарство» було проведено Всеукраїнську акцію з осіннього висаджування «1 000 000 дерев за 24 години». Окрім лісівників до проведення акції долучились: голова Славської ОТГ Володимир Бега, кандидати в депутати від партії «Слуга народу» до Славської та Стрийської ОТГ.
Свою «Руку допомоги» відгукнувся подати заступник голови Славської ОТГ Олег Даниляк, придбавши для проведення акції у Львівському ЛСНЦ садивний матеріал дугласії із закритою кориневою системою.
Незважаючи на холодну дощову погоду в колективі панувала чудова атмосфера.
 
 
 
 
 
 
 
 

Місцерозташування лісових ділянок в розрізі обласних управлінь, установ, підприємств та орієнтовні обсяги відтворення лісів (лісовідновлення, лісорозведення шляхом садіння ) в лісах Держлісагентства на осінь 2020 року

Більше статей...

 1. Вітання голови Львівської ОДА Максима Козицького з Днем працівника лісу
 2. Своє професійне свято, День працівника лісу, колектив Славського лісгоспу відзначив відкриттям чергової новозбудованої лісової автомобільної дороги
 3. РОБОЧИЙ ВІЗИТ ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
 4. Збережені пам’ятки природи
 5. Андрій Заблоцький: Ліс – не дамба для запобігання паводкам та утримання води
 6. Зміни клімату: то сухо, то заливає
 7. Держлісагентство: перевірити законність заготівлі та походження деревини можна онлайн
 8. Кожен висаджений сіянець потребує лісівничої уваги
 9. САДИТИ ЛІС МОЖНА І ЛІТОМ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД
 10. Робота державної лісової охорони – на постійному контролі!
 11. Карпати будуть зелені!!!
 12. Лісова охорона на варті!
 13. Держлісагентство: У лісах проведено 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок
 14. ЛІС САДЯТЬ – ПРО МАЙБУТНЄ ДБАЮТЬ!
 15. Некролог
 16. Держлісагентство: Обсяг незаконних рубок зменшився на 34%
 17. ЗБЕРЕЖЕМО ЗДОРОВ’Я І ЛІСИ РАЗОМ
 18. Уже відновлено 22,3 тис. га лісу, на яких висаджено 122 млн дерев, - Андрій Заблоцький
 19. Оподаткування лісового господарства: реформа, час якої настав
 20. Гарячі будні лісівників: випробовування вогнем.
 21. Напрямки використання заготовленої деревини
 22. Законопроект щодо запровадження національної інвентаризації лісів готується до другого читання
 23. Садимо ліс в умовах карантину
 24. Пожежа в Козьовій: підпалювач встановлений.
 25. Шановні краяни!
 26. До уваги жителів Львівщини! Роз’яснення щодо обмеження відвідування лісів у зв’язку із запобігання поширення коронавірусної інфекції і недопущення лісових пожеж.
 27. У Карпатах вже висаджено 2,2 млн дерев, - Андрій Заблоцький
 28. Палії трави - клопіт для лісівників
 29. Від сьогодні у лісах стартує "сезон тиші"
 30. Держлісагентство: з початку року виникло 180 лісових пожеж, половина з них - за останній тиждень
 31. Пожежа — це лихо!!!
 32. До Міжнародного дня лісів уже висаджено 100 мільйонів дерев, - Андрій Заблоцький
 33. Місячник озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля
 34. На Львівщині розпочалася весняна лісокультурна кампанія 2020 року
 35. У В А Г А ! Заходи щодо запобігання поширенню короновірусу COVID – 19 у ДП “Славське лісове господарство”
 36. ПАМ ЯТКА щодо превентивних заходів протидіїі коронавірусу COVID-19 по ДП «Славський ЛГ»
 37. Найбільша чисельність зубрів в Україні - на Львівщині
 38. Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом» призупиняється у зв’язку з обмеженнями на організацію масових заходів
 39. Держлісагентством запроваджено заходи стосовно запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19
 40. Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
 41. Орієнтовні обсяги заготівлі деревини на 2020 рік.
 42. Колегія лісівників Львівщини: раціональне використання, збереження та відтворення лісових ресурсів області
 43. ОГОЛОШЕННЯ
 44. Охорона червонокнижних ранньоквітучих рослин — завдання кожного
 45. НАРАДА З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ЗА УЧАСТЮ ПОСАДОВИХ ОСІБ ДЕРЖПРАЦІ УКРАЇНИ
 46. На Львівщині заплановано провести лісовідновлення на площі біля 2000 га
 47. Навчання продовжується
 48. У парламентському екологічному Комітету обговорили питання мисливства
 49. До уваги лісокористувачів та деревообробників! Орієнтовний графік електронних аукціонів з продажу деревини
 50. ОБЛІК МИСЛИВСЬКОЇ ФАУНИ В УГІДДЯХ ЛЬВІВЩИНИ
 51. Законопроект про запровадження Національної інвентаризації лісів прийнятий у першому читанні
 52. Стартував експериментальний проект реалізації деревини через е-аукціони
 53. У Львівському ОУЛМГ покращилась охорона лісів від лісопорушень.
 54. Лісове господарство Львівщини: результати 2019 року та перспективи розвитку
 55. Міжвідомча нарада з охорони лісів від незаконних рубок
 56. Підсумки роботи деревообробних підрозділів лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ за 2019 рік
 57. Підсумки лісогосподарської діяльності державного підприємства “Славське лісове господарство” за 2019 рік
 58. Інформація про заготівлю та реалізацію деревини в Україні буде загальнодоступною, - Андрій Заблоцький
 59. Будівництво лісових доріг державними підприємствами Львівського ОУЛМГ.
 60. 2019 рік: рекордитаздобутки лісівників Львівщини
 61. Рентна плата для лісової галузі буде зрозумілою та прозорою - Парламент ухвалив відповідні зміни
 62. Голова Держлісагентства розповів про концепцію змін у лісовій галузі
 63. Рішення Уряду в дії: 25 мільйонів кубометрів деревини на рік та обов'язковість електронного обліку деревини для всіх лісокористувачів
 64. Перші підсумки виробничої діяльності за 2019 рік
 65. НАРАДА КОРИСТУВАЧІВ МИСЛИВСЬКИХ УГІДЬ ЛЬВІВЩИНИ: ПЕРЕПИС ЗВІРІВ, АФРИКАНСЬКА ЧУМА, БОРОТЬБА З БРАКОНЬЄРСТВОМ
 66. Уряд послідовно знищує тіньові ринки, - Олексій Гончарук
 67. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2019 — 2020 роки
 68. Ялинкова кампанія 2019-2020 років на Львівщині
 69. Уряд запускає пілотний проект е-аукціонів продажу деревини на "Prozorro.Продажі" з квітня 2020 року
 70. Уряд затвердив Порядок проведення моніторингу внутрішнього споживання деревини
 71. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2019-2020
 72. Завдання з лісовідновлення виконані
 73. Держлісагентство відкрило статистику цін та е-аукціон на деревину
 74. Проєкт "Ліс у смартфоні" крокує Україною
 75. Прийнятий Парламентом Закон щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону відповідає науковим обґрунтуванням
 76. Парламент вдосконалив законодавство щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону
 77. На Львівщині триває осіння лісокультурна кампанія
 78. Ліс у смартфоні: Держлісагентство запустило пілотний проєкт e-реєстру заготівлі деревини та онлайн-карту рубок
 79. У державних лісогосподарських підприємствах Львівщини проходить черговий наглядовий аудит з лісової сертифікації
 80. Парламент захистив українські ліси від концесії
 81. КОРОЇД у лісах Європи!!!
 82. Верховний Суд України визнав законним наказ Мінприроди, за яким лося внесено до Червоної книги України
 83. ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО КООРДИНУВАТИМЕТЬСЯ ЧЕРЕЗ МІНЕКОЕНЕРГО
 84. Парламент захистив українські ліси від концесії
 85. Як формується ціна на лісопродукцію.
 86. Народні депутати України про лісову галузь
 87. Потрібні комплексні та виважені рішення для лісової галузі, - нардеп Валерій Давиденко
 88. Лісівники уособлюють єдність українського народу, - нардеп Ольга Василевська-Смаглюк
 89. Петро Лакида представив законопроект про Національну лісову політику (ВІДЕО)
 90. Потрібно відмінити мораторій, дати вільний ринок для дров'яної продукції, - Володимир Бондар
 91. Громадська рада при Львівському ОУЛМГ засідала у Лісівничий тиждень
 92. На Львівщині привітали працівників лісового господарства із професійним святом!
 93. Держлісгоспи Львівщини поповнюють бюджет
 94. Експерти лісового і мисливського господарства розробили низку законопроектів щодо вирішення нагальних питань лісової та мисливської галузей
 95. Стабільна робота лісогосподарських підприємств – запорука добробуту працівників
 96. Стаття на liga.biz.net
 97. З відкриттям полювання на пернатих !
 98. До уваги лісопорушникам
 99. Робочий візит
 100. Колегія лісівників Львівщини: підсумки діяльності за перше півріччя 2019 року та результати аудитів