Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Зворотній зв'язок

Лічильник

 

 

На 88 мільйонів більше!

Для перемоги України потрібні сильні Збройні сили і працююча економіка.

Завдяки героїзму захисників України на мирних територіях підприємства мають можливість працювати, сплачувати податки і цим наближати перемогу.

Лісові господарства, які координуються Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, за 4 місяці 2022 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 214 млн гривень податків і платежів (обов’язкових зборів) та єдиного соціального внеску, що на 88 млн грн більше ніж за відповідний період 2021 року.

З них єдиного соціального внеску було сплачено 42 млн грн, що на 17 млн грн більше ніж у 2021 році.

Зокрема, до державного бюджету України сплачено  114 млн грн (на 53 млн грн більше ніж у 2021 році).

Податків та платежів до місцевого бюджету  сплачено 57 млн грн, що на 18 млн грн більше ніж за період 2021 року.

Найбільшими платниками податків стали:

 • ДП «Самбірське ЛГ» 41 млн грн;
 • ДП «Бродівське ЛГ» 34 млн грн;
 • ДП «Дрогобицьке ЛГ» 24 млн грн;
 • ДП «Радехівське ЛМГ» 23 млн грн;
 • ДП «Львівське ЛГ» 22 млн грн.

Кожна гривня податків посилює Україну.

Робимо Україну сильною!

Переселенці садили у Карпатах ялиці...

Переселенці садили у Карпатах ялиці...

Ліс Перемоги

 

 

Другий місяць триває повномасштабна агресія російського фашизму проти України.

Уся країна працює в умовах воєнного стану, у тому числі і підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Першочерговим завданням лісівників є виконання мобілізаційних завдань для забезпечення Збройних сил України, Територіальної оборони, добровольчих формувань територіальних громад та військових адміністрацій лісоматеріалами, пиломатеріалами та дровами.

До бюджетів усіх рівнів сплачено 126,0 млн. грн податків і обов’язкових платежів, або 129% до відповідного періоду минулого року.

Важливою ділянкою роботи наших підприємств стала організація надання гуманітарної допомоги (медикаменти, одяг, продукти харчування, речі першої необхідності тощо) потерпілим в місцях проведення бойових дій та вимушено переміщеним особам в Західні регіони України.

Державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ стали домівкою для вимушено переміщених осіб, відтак надали прихисток для понад 300 осіб.

Але не менш важливим залишається своєчасне відновлення лісів.

Цьогорічна весняна лісокультурна кампанія, яка проводиться в рамках реалізації ініціативи Президента «Зелена країна», уже 2 тижні як стартувала.

На сьогодні на Львівщині відновлено 220 га лісів та висаджено біля 1,2 млн дерев.

Львівська обласна військова адміністрація, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, ГО «Добро.Дій» 16 квітня 2022 року на Львівщині оголошують проведення масової акції з висадки лісів «Ліс Перемоги».

«Ліс Перемоги» - це свідчення нашої віри у Збройні Сили України і силу нашого народу.

«Ліс Перемоги» стане нагадуванням нашим нащадкам про теперішні героїчні часи.

Через роки, у квітучій і могутній Україні вони приходитимуть у цей Ліс Перемоги і пишатимуться тим, що є  УКРАЇНЦЯМИ.

У всіх лісгоспах будуть підготовлені площі під посадку та підібраний відповідний асортимент порід.

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує усіх бажаючих на місцях долучитися до проведення заходів садіння лісу.

Особливо запрошуємо взяти участь в акції сім’ї вимушено переміщених осіб, які своєю працею створять ліси майбутнього на наших теренах.

Усім бажаючим для участі у заходах необхідно звернутись до відповідальних осіб державних лісогосподарських підприємств. Контактна інформація

додається.

Україна переможе!

Відновлення роботи

Державні лісогосподарські підприємства обласного управління повністю відновили свою виробничу діяльність. Лісозаготівлі проводяться згідно запланованих обсягів. Лісозаготівельні бригади лісгоспів  приступили до роботи. Підрядні підприємства, які надавали послуги по лісозаготівлям, поступово повертаються у «свої» підприємства.

Також, відновлено реалізацію необробленої деревини через аукціонні торги. Аукціони відбуваються двічі на тиждень – вівторок і п’ятницю. Зрозуміло, що попит на ринку повністю ще не відновився, однак обсяг продажу вже складає 30-60 % від виставленого. Надіємося, що поступово наші партнери – деревообробники  відновлять ритмічну роботу та, відповідно, реалізація необробленої деревини у лісгоспів також покращиться.

На даний момент складна ситуація з реалізацією деревини дров’яної промислового призначення через зупинку наших основних споживачів – виробників плит ДСП.

Деревообробні підрозділи лісогосподарських підприємств налагодили випуск продукції переробки під конкретного споживача. Вся виготовлена продукція відразу відвантажується клієнтам, залишки на складах мінімальні.

У березні місяці станом на 22.03.2022 р. лісогосподарськими підприємствами обласного управління реалізовано продукції на понад 100 млн. грн., що складає 85 % до березня минулого року. З впевненістю можемо констатувати, що за результатами виробничої діяльності за перший квартал 2022 року обсяги реалізації продукції будуть більшими відповідного періоду минулого року.

Надіємося, що наші основні споживачі  деревини дров’яної у найближчі терміни відновлять своє виробництво, що дасть змогу значно наростити обсяги реалізації наших підприємств.

Ми з впевненістю дивимося у завтрашній день. Все буде Україна!

Слава Україні! Смерть ворогам!

 

Відділ використання лісових ресурсів, машин

та технологій Львівського ОУЛМГ

Бережіть ліс і землю від пожеж

 
Величезної шкоди лісам завдають лісові пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, але й для всього живого. Основна причина їх виникнення — порушення протипожежних правил відпочиваючими та іншими людьми, які перебувають у лісі.  У зв’язку  із війною Росії проти України  чисельність населення в районі значно зросла за рахунок тимчасового переселення громадян, в результаті  чого виникає загроза  збільшення випадків підпалів трави і рослинності. 
        Також з настанням весни чи мало клопоту лісівниками завдає місцеве населення під час впорядкування своїх приватних територій беручи в допомогу “сірник”.  Багато людей вважає, що спалювання трави корисне, однак вони дуже глибоко в цьому помиляються, так як на випалених ділянках вигоряє верхній шар грунту, на якому нічого не росте окрім бур`янів.
       З метою запобігання виникнення та недопущення лісових пожеж,  лісівники «Славського лісового господарства» застерігають та просять співгромадян і всіх кому небайдуже ставлення  до лісу , обережно поводьтеся з вогнем в межах будь-якої природної території, дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісах України, дотримуйтесь правил моральної поведінки та етикету в лісі, вчіть своїх дітей та внуків любити і кохати ліс.
Кожен, хто помітив вогонь у лісі, зобов'язаний негайно вжити заходів для його гасіння. Якщо зробити це власними силами неможливо, слід проінформувати  про пожежу в лісництво, лісгосп або сільську раду, (служба порятунку - “101”, телефон чергового  ДП “Славське лісове господарство”- (03251)  4-23-67.
ДП «Славське лісове господарство»  нагадує, згідно з законодавством, порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою адміністративну а інколи  кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків. У період воєнного часу спалювання сухої рослинності  прирівнюється до диверсії , а працівники державної служби України з надзвичайних ситуацій, які виїжджають на такі виклики, змушені використовувати резерви та трати сили, які  зараз необхідні.
            Громадяни не будьте москалями не випалюйте Рідну Землю !!!

державному підприємству “Славське лісове господарство” було передано два квадроцикла марки CFORCE 1000 Державним агенством лісових ресурсів України

З метою належного оперативного реагування працівниками лісової охорони, на виникнення, або загрозу виникнення пожеж в лісових масивах лісгоспу та інших лісопорушень, державному підприємству “Славське лісове господарство” було передано два квадроцикла марки CFORCE 1000 Державним агенством лісових ресурсів України. Дані квадроцикли будуть укомплектовані необхідними першочерговими засобами пожежогасіння (ранцеві лісові орискувачі, лопати, сокири).

 

ПРАЦІВНИКИ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ У 2021 РОЦІ ДОСЯГЛИ РЕКОРДНИХ ПОКАЗНИКІВ

Успішна праця колективу державного підприємства «Славське лісове господарство» у 2021 році дала достойні результати діяльності, а саме: всього податків сплачено до бюджетів всіх рівнів 20,669 млн. грн. Це 112,3% виконання 2020 року. 
 
 
У цьому році лісівники України досягли кращих показників галузі за 30 років. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець. Він підкреслив: «У бюджети всіх рівнів сплачено 8,9 млрд. грн. податків. Це на 148% більше, ніж у 2020 році».
Обсяг реалізованої продукції склав 106590 тис. грн., що на 138,9 % більше, ніж у 2020 році. 
Інвестиції для лісової охорони склали більше 1,5 млн.грн., підприємством придбано 2 автомобілі, 11 мотоциклів, 2 відеокамери. На підприємстві ведеться цілодобова охорона лісу від пожеж та браконьєрства, так лісових пожеж у 2021 році не допущено . Цих результатів вдалося досягти завдяки оновленню матеріально-технічної бази, протипожежним навчанням лісівників та сприятливим погодним умовам.
Середньомісячна заробітна плата 1 штатного працівника у 2021 зросла в порівнянні до минулого року на 132,6 % і становить 12808 грн. 
Крім сплати податків, вчасної виплати заробітної плати працівникам, виконання доглядів за лісом, підприємством здійснюється будівництво лісових доріг та проводяться поточні ремонти вже існуючих лісових доріг. Що покращує і умови праці працівників та життя мешканцям сіл.
Співвідношення зрубаного і посадженого лісу найвище за 30 років.
Працівниками ДП «Славське ЛГ» у 2021 році посаджено 64,9 га., на цих площах було висаджено 746 тис. сіянців. З них: лісовідновлення склало 59,9 га., лісорозведення - 5 га. У тому числі у рамках програми Президента України «Зелена країна» висаджено 457 тис. штук сіянців.
У 2021 році лісівниками України висаджено близько 240 млн деревних рослин. У тому числі, у рамках програми Президента «Зелена країна» - 59 млн сіянців. У 2022 році запланована висадка близько 300 мільйонів деревних рослин.
 

Держлісгоспи Львівщини сплатили 558,4 млн грн податків у бюджет за 2021 рік

Лісівники Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства продовжують звітувати про свої здобутки у минулому році.
Відзначимо, що у 2021  році лісівники Державного агентства лісових ресурсів України досягли кращих показників галузі за 30 років. «У бюджети всіх рівнів сплачено 8,9 млрд грн податків. Це на 148% більше, ніж у 2020 році», - підкреслив Голова Держлісагентства України Юрій Болоховець.
 «Державні лісгоспи - донори бюджетів. Так,лісівники Львівщини сплачують щодня понад 1,5 млн. гривень податків та інших обов’язкових платежів. А це – заробітні плати лікарям, вчителям, соціальним працівникам, пенсії, видатки на оборону України», - зазначає начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека.
Державними лісогосподарськими підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарствау бюджет за 2021 рік сплачено 558,4 млн грн податків та зборів, що на 165% більше ніж  у 2020 році.
Обсяг реалізації продукціїу 2021 році склав 1 746,7 млн.грн, або 191,1% до минулого року.
Інвестиції в нову техніку та обладнання по Львівському ОУЛМГ склали 54,8 млн грн проти 4 млн грну 2020 році. Державні лісогосподарські підприємства Львівщини закупили 76 одиниць  лісогосподарської та лісозаготівельної техніки, у тому числі 28 одиниць нової техніки для охорони лісу від пожеж і браконьєрів. 
Середньомісячна заробітна плата працівників підприємств Львівського ОУЛМГ, у порівнянні з 2020 роком, зросла на 181,4% і склала на кінець року 30531 грн.
Крім того, по країні площі лісових пожеж зменшилися у 256 разів. Такі показники вдалося досягти завдяки новітнім космічним системам оповіщення, оновленню матеріально-технічної бази, протипожежним навчанням лісівників та сприятливим погодним умовам. Зауважимо, що лісових пожеж в держлісфонді Львівщини у 2021 році не зареєстровано.
Коефіцієнт відновлення лісу  по Львівському ОУЛМГ складає 1,14. Співвідношення лісовідновлення (садіння лісових культур та природнє відновлення лісу) щорічно перевищує площу вирубок.
Лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ у 2021 році забезпечено відтворення лісів на площі 1937,2 га, в тому числі: створено лісових культур на площі 862,2 га та забезпечено природнє поновлення на площі 1019,3 га та проведено лісорозведення на площі 55,7 га.
Загалом лісівниками Львівщини у 2021 році висаджено понад 8 млн дерев. У рамках екологічної ініціативи Президента «Зелена країна» висаджено 3,5 млн сіянців.
У 2022 році лісівники Львівщини планують відтворити ліси на площі 1362,8га. У рамках реалізації програми Президента "Зелена країна" на весну 2022 року заплановано висадження 3,7 мільйона дерев.
Відслідкувати хід реалізації програми, а також взяти в ній участь можна на сайті https://zelenakraina.gov.ua/.
 
Додаємо рекордні показники по Держлісагентству України.
 
Підприємства Держлісагентства сплатили майже 9 мільярдів податків у бюджет за 2021 рік.
Виручка від реалізації продукції склала 22,7 млрд грн. Це на 157% більше, ніж у 2020 році. Чистий прибуток підприємств склав 921,5 млн грн. Це на 461% більше, ніж у попередній рік. 
Крім того, влітку 2021 року Уряд зменшив відсоток відрахування до бюджету частини чистого прибутку з 80% до 50%. Це дозволяє закуповувати більше протипожежної техніки з обладнанням та систем спостереження для запобігання виникнення лісових пожеж. Також підприємства зможуть збільшити обсяги вирощування посадкового матеріалу для висадки 1 мільярду дерев в рамках програми Президента «Зелена країна».
Капітальні інвестиції склали 1181,2 млн грн. Це на 346% більше, ніж у 2020 році. Лісгоспи отримали близько 100 одиниць нової техніки для охорони лісу від пожеж і браконьєрів. Середньомісячна заробітна плата, у порівнянні з 2020 роком, зросла на 163% і склала 17 445 грн.
Коефіцієнт відновлення лісу – 1,1. Співвідношення зрубаного і посадженого лісу найвище за 5 років.
У 2021 році лісівниками висаджено близько 240 млн деревних рослин. У тому числі, у рамках програми Президента «Зелена країна» - 59 млн сіянців. У 2022 році запланована висадка близько 300 мільйонів деревних рослин. 
 
 
 

Показники лісогосподарської діяльності підприємства

 
 
Для того, щоб діяльність лісового господарства була ефективною та прибутковою, необхідна актуальна та об’єктивна інформація про ліси. Для того, щоб відслідковувати моніторинг лісів, на підприємствах лісового господарства з метою уточнення виконаних обсягів робіт, визначення ефективності лісовідновлювальних робіт, якісного стану створених лісових культур, та посадкового матеріалу проводять інвентаризації. Інвентаризація є органолептичним методичним прийомом обліку і контролю фактичного стану підконтрольних об’єктів, який здійснюється з метою забезпечення збереження цінностей і раціонального використання їх у фінансово-господарській діяльності підприємств.
Щорічно ДП „Славське лісове господарство” підбиває підсумки про проведені лісокультурні роботи протягом вегетаційного періоду. Аналізу підлягають не лише штучно створені лісові насадження впродовж десяти років, а й природне зарощення, посіви у лісових розсадниках та декоративні деревно-чагарникові породи у парниках, теплицях та шкільних відділеннях.
Цієї осені по ДП „Славське лісове господарство” атестації підлягало 1163 га лісових культур з яких 129 га  - переведено у покриту лісом площу Із 1392 га. природного поновлення у покриту лісом площу переведено 1053,1 га. втому числі 110,3 га. у звітньому році. Основними лісоутворюючими породами є ялиця біла, бук лісовий, модрина та дугласія супутніми – клен-явір, місцями ялина європейська. Дані породи лісництва отримують із власних лісових розсадників, яких по лісгоспу на сьогоднішній день 10, загальною площею 2,4 га. Зокрема, цього року вирощено 840,5 тис. шт. стандартних сіянців ялиці - 150 тис шт. явора - 153 тис шт. ялини європейської — 514 тис.шт., заготовлено 462  кг лісового насіння.
 
Всі лісництва підприємства активно долучились та провели цьогорічну акцію «Створюємо ліси разом», в ході якої висадили 457 тисяч сіянців.
До акції активно долучилися депутати та працівники місцевих ТГ, вчителі та школярі всього у висадженні дерев взяли участь майже 850 чоловік
 
 
 
 
Живцювання декоративних порід проводиться зимовими та літніми живцями, при чому живцювання останніми значно інтенсивніше. Живцями прийнято називати відрізані від дорослої рослини частини. Хвойні живці заготовляються із „п’яткою”, а у видів із родини кипарисових – з так званим „костильком”. Живці висаджують у ґрунт  під кутом 45° до сходу сонця. Вкорінені рослини пересаджують у шкільне відділення лісових розсадників, де їх дорощують і реалізовують та використовують для оздоблення власних лісництв. В загальному по лісгоспу в 2021 році площа шкільного відділення становить 0,05 га, де зростає понад 3,58 тис шт. декоративних деревно-чагарникових порід (бересклет Форчуна,  мікробіота, аронія чорноплідна, кипарисовики, садовий жасмин, форзиція європейська, різні форми туї та ін.). 
Слід відмітити, що за період 2021 року лісовою охороною лісгоспу було виявлено 6 (шість) випадків лісопорушень, щодо незаконної рубки лісу, загальною кубомасою 100,71 м3, на суму шкоди 273991,41 тис.грн., у всіх випадках лісопорушників встановлено та притягнуто до відповідальності. Для проведення рейдів лісовою охороною було придбано одинадцять мотоциклів та два автомобілі.
 
 
Проведено тактичні навчання з ліквідації умовної пожежі
 
 
Згідно підсумків роботи підприємства за 2021 рік можна зробити наступні висновки: заготовлено 69,6 тис.кбм. ліквідної деревини, в тому числі від рубок головного користування 28,4 тис.кбм. Реалізовано необробленої лісопродукції 26,3 тис.кбм. 
Слід враховувати, що в основному лісосічний фонд підприємства складається із всихаючих насаджень смереки і для переробки використано низькосортну деревину.
Підприємство справно сплачує всі платежі до державного бюджету та місцевих бюджетів. За 2021 рік державним підприємством “Славське ЛГ” сплачено до державного та місцевих бюджетів 20,669 млн. грн., що становить 19,4 % від реалізації.
 
 
Леляк В.В.
.інж.л/к ДП „Славське л/г” 
 

Лісівники ДП “Славське ЛГ” підвели підсумки проведеня всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом»

 
  За три роки в рамках всеукраїнської акції буде висаджено 1 млрд. дерев і збільшено за 10 років площу лісів на 1 млн. га. Акція стартувала 1 жовтня і фінішувала 30 листопада. На базі Рожанського лісництва учнів школи ознайомлено з технологією вирощування саджанців.
 Всі лісництва підприємства активно долучились та провели цьогорічну акцію «Створюємо ліси разом», в ході якої висадили 457 тисяч сіянців.
  До акції активно долучилися депутати та працівники місцевих ТГ, вчителі та школярі всього у висадженні дерев взяли участь майже 850 чоловік
  Учасники акції долучилися до озеленення вулиць, територій шкіл, прибудинкових територій, дитячих садків, створення парків, скверів, алей.
  Про хід акції розміщено інформацію на радіо, в газетах, на офіційних сайтах підприємства, виготовлено й розміщено білборди для проведення акції “Створюємо ліси разом» («Зелена країна»). На даний момент працівники ДП “Славське ЛГ”спільно з головами територіальних громад вирішують питання виділення земель для створення нових лісів та розробляються нові проекти.
 
 
 

Більше статей...

 1. Проведення запланованих лісогосподарських заходів на 2022 рік обговорюється з місцевими громадами
 2. Пiдгодiвля звiрiв
 3. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2021 — 2022 роки
 4. Про укрупнення державних лісогосподарських підприємств Львівщини у рамках реформування галузі
 5. Обсяги лісозаготівель зростають
 6. Виробнича нарада з головними спеціалістами лісогосподарських підприємств
 7. Виконання програми Президента України «Зелена країна»
 8. ПОНОВЛЕННЯ МОТОПАРКУ
 9. Акція продовжується
 10. Брифінг лісничого Головецького лісництва
 11. Зелена країна
 12. Акція «Створюємо ліси разом» стартувала на Львівщині
 13. Ознайомлення школярів з початком акції "Зелена країна"
 14. Акція «Створюємо ліси разом» стартувала на Львівщині
 15. Спростування відеосюжета
 16. «Зелена країна»: запрошуємо долучитись до створення лісів на Львівщині!
 17. Полтавські «переселенці» приживатимуться в Карпатах
 18. Перші кроки в масштабному залісенні України на Львівщині
 19. Обсяг заготівлі деревини за I півріччя 2021 року
 20. Колегія Львівського ОУЛМГ розглянула питання створення нових лісів та раціонального використання лісових ресурсів
 21. Оновлення інформаційно-межових знаків
 22. Ефективне лісогосподарювання для сталого розвитку: Лісова опікунська рада(FSC) провела другий тренінг для лісових господарств
 23. 17 липня 2021 року на території Славської ТГ разом з ОККО -Group відбулась акція з висадки дерев
 24. Лісове господарство на Львівщині: курс на екологізацію
 25. ТАКТИЧНІ НАВЧАННЯ З ЛІКВІДАЦІЇ УМОВНОЇ ПОЖЕЖІ В ДП “СЛАВСЬКЕ ЛГ”
 26. Придбання мотоциклів
 27. ЗВЕРНЕННЯ
 28. СЕЗОН ТИШІ
 29. Бережіть ліс і землю від пожеж !
 30. Колегія Львівського ОУЛМГ: охорона праці на виробництві та протипожежний захист лісів
 31. Оптимізація мережі лісгоспів – крок в інституційній реформі лісової галузі
 32. Податки від лісгоспів — об’єднаним територіальним громадам
 33. З Мiжнародним Днем лiciв!
 34. Пожежа - стихійне лихо
 35. Податки від лісгоспів — об’єднаним територіальним громадам
 36. Охорона червонокнижних видів рослин – завдання кожного
 37. ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
 38. Показник лісогосподарської діяльності підприємства
 39. Як придбати легальну новорічну ялинку? ПРЕС-РЕЛІЗ ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ про проведення ялинкової кампанії 2020-2021 років.
 40. «Нагодуй птахів взимку»
 41. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2020 — 2021 роки
 42. Меморандум в дії: природні старовірові ліси Львівщини отримають природоохоронний статус
 43. Обсяг заготівлі деревини за 9 місяців 2020 року
 44. Тепло і затишок в хату
 45. Акція з осіннього висаджування дерев на Львівщині (відео)
 46. «Озеленення України» на Львівщині!
 47. Акція “1 000 000 дерев за 1 добу”
 48. Місцерозташування лісових ділянок в розрізі обласних управлінь, установ, підприємств та орієнтовні обсяги відтворення лісів (лісовідновлення, лісорозведення шляхом садіння ) в лісах Держлісагентства на осінь 2020 року
 49. Вітання голови Львівської ОДА Максима Козицького з Днем працівника лісу
 50. Своє професійне свято, День працівника лісу, колектив Славського лісгоспу відзначив відкриттям чергової новозбудованої лісової автомобільної дороги
 51. РОБОЧИЙ ВІЗИТ ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
 52. Збережені пам’ятки природи
 53. Андрій Заблоцький: Ліс – не дамба для запобігання паводкам та утримання води
 54. Зміни клімату: то сухо, то заливає
 55. Держлісагентство: перевірити законність заготівлі та походження деревини можна онлайн
 56. Кожен висаджений сіянець потребує лісівничої уваги
 57. САДИТИ ЛІС МОЖНА І ЛІТОМ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД
 58. Робота державної лісової охорони – на постійному контролі!
 59. Карпати будуть зелені!!!
 60. Лісова охорона на варті!
 61. Держлісагентство: У лісах проведено 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок
 62. ЛІС САДЯТЬ – ПРО МАЙБУТНЄ ДБАЮТЬ!
 63. Некролог
 64. Держлісагентство: Обсяг незаконних рубок зменшився на 34%
 65. ЗБЕРЕЖЕМО ЗДОРОВ’Я І ЛІСИ РАЗОМ
 66. Уже відновлено 22,3 тис. га лісу, на яких висаджено 122 млн дерев, - Андрій Заблоцький
 67. Оподаткування лісового господарства: реформа, час якої настав
 68. Гарячі будні лісівників: випробовування вогнем.
 69. Напрямки використання заготовленої деревини
 70. Законопроект щодо запровадження національної інвентаризації лісів готується до другого читання
 71. Садимо ліс в умовах карантину
 72. Пожежа в Козьовій: підпалювач встановлений.
 73. Шановні краяни!
 74. До уваги жителів Львівщини! Роз’яснення щодо обмеження відвідування лісів у зв’язку із запобігання поширення коронавірусної інфекції і недопущення лісових пожеж.
 75. У Карпатах вже висаджено 2,2 млн дерев, - Андрій Заблоцький
 76. Палії трави - клопіт для лісівників
 77. Від сьогодні у лісах стартує "сезон тиші"
 78. Держлісагентство: з початку року виникло 180 лісових пожеж, половина з них - за останній тиждень
 79. Пожежа — це лихо!!!
 80. До Міжнародного дня лісів уже висаджено 100 мільйонів дерев, - Андрій Заблоцький
 81. Місячник озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля
 82. На Львівщині розпочалася весняна лісокультурна кампанія 2020 року
 83. У В А Г А ! Заходи щодо запобігання поширенню короновірусу COVID – 19 у ДП “Славське лісове господарство”
 84. ПАМ ЯТКА щодо превентивних заходів протидіїі коронавірусу COVID-19 по ДП «Славський ЛГ»
 85. Найбільша чисельність зубрів в Україні - на Львівщині
 86. Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом» призупиняється у зв’язку з обмеженнями на організацію масових заходів
 87. Держлісагентством запроваджено заходи стосовно запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19
 88. Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
 89. Орієнтовні обсяги заготівлі деревини на 2020 рік.
 90. Колегія лісівників Львівщини: раціональне використання, збереження та відтворення лісових ресурсів області
 91. ОГОЛОШЕННЯ
 92. Охорона червонокнижних ранньоквітучих рослин — завдання кожного
 93. НАРАДА З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ЗА УЧАСТЮ ПОСАДОВИХ ОСІБ ДЕРЖПРАЦІ УКРАЇНИ
 94. На Львівщині заплановано провести лісовідновлення на площі біля 2000 га
 95. Навчання продовжується
 96. У парламентському екологічному Комітету обговорили питання мисливства
 97. До уваги лісокористувачів та деревообробників! Орієнтовний графік електронних аукціонів з продажу деревини
 98. ОБЛІК МИСЛИВСЬКОЇ ФАУНИ В УГІДДЯХ ЛЬВІВЩИНИ
 99. Законопроект про запровадження Національної інвентаризації лісів прийнятий у першому читанні
 100. Стартував експериментальний проект реалізації деревини через е-аукціони