Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

ДОПОМОЖЕМО ПТАХАМ!

До нас прийшла довгоочікувана весна. Ознакою весни є приліт перелітних птахів. Життя людей нерозривно пов’язане з птахами. Птахів називають санітарами лісів, полів, садів. Вони знищують комах, поїдають насіння бур’янів, захищають природу від шкідників. За підрахунками вчених орнітологів ластівка за літо з’їдає близько мільйона шкідливих комах, кожний грак за день знищує до 400 шкідників. Зозуля може з’їсти за годину до сотні волохатих гусениць, яких не їдять інші птахи. Відомо, що сова знищує не менше тисячі гризунів щороку. 
 
Більша частина птахів нашого краю є перелітними і на зиму вони відлітають у вирій. З приходом весни повертаються на насиджені місця додому. Одними з перших повертаються із теплих країв на батьківщину зозулі, жайворонки та білі плиски. У березні прилітають хижі птахи шуліки, яких занесено до Червоної книги України. За ними слідом – мартини, дикі качки, білі лелеки. Хоча ще холодно, але з’являються нарядні зяблики. Наприкінці квітня прилітають ластівка, соловейко і вивільга, останніми прилітають стрижі.
Майже всі птахи їдять два рази в день: рано і ввечері, а хижі — один раз у день. В холодну пору року багатьом птахам доводиться складно з їжею. 
Цього року за прогнозами синоптиків з п’ятниці 16 березня очікується значне похолодання, сніг та пониження температури до -15 градусів, яке буде тривати більше тижня. Від таких кліматичних умов потерпають звірі а ще більше перелітні птахи, які вже повернулися з вирію у рідні краї. Деякі з них опиняться на грані виживання. 
При низьких температурах, сніговому покриві та замерзлих водоймах птахи не в стані самостійно добути собі природні корми, які стають для них практично недоступними. А ще гірше, що на снігу їм не сховатися, сніг обмежує їхні маскувальні можливості, і їм важко уникати нападів хижаків. Ще в гіршому становищі опиняться перелітні птахи, особливо ті, які уже прилетіли. В першу чергу це лелеки та водоплавні зокрема дикі качки та гуси. 
Вони найбільше потребують кормів, тепла і захисту. Щоб вижити, вони змушені скупчуватись поблизу населених пунктів, збиватися у зграї в пошуках корму і захисту. В такій ситуації вони стають легкою здобиччю, як для хижаків, так і для браконьєрів. Людина, яка здатна в такій ситуації підняти руку, на птахів, які опинилися в біді і потребують допомоги від людини, це вже навіть не браконьєр, а злочинець.
 
Птахи дуже чуткі і лякливі. При найменшій тривозі намагаються врятуватися втечею. Але при втечі вони знесилені попадають в сніговий полон, з якого не в змозі вибратися. Така втеча призводить до їхнього виснаження, переохолодження і загибелі. Щоб цього не сталося, потрібно всією спільнотою зробити все можливе, щоб врятувати птахів рідного краю.
Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до всіх користувачів мисливських угідь області, та до всіх громадян кому не байдужа доля перелітних птахів, залучитися до їхньої підгодівлі та охорони.
Сьогодні кожен мисливець, кожен еколог, студент, природолюб, кожен учень шкільного лісництва - має стати прикладом для інших громадян, та довести своїми діями небайдужість до птахів, які опинилися на грані виживання, залучити до цієї справи рідних, друзів та знайомих.
Не будьте байдужими !
 
 
 
 
 
Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства

Інформація про роботу рейдових бригад лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства на 19.03.2018р.

За березень місяць 2018 року лісовою охороною лісгоспу було проведено 4 рейди по охороні лісу та державного мисливського фонду. В результаті проведеної роботи встановлено один факт незаконної рубки деревини, лісопрушники, особи яких було встановлено виявились жителями с. Лавочне, яких притягнуто до адміністративної відповідальності  за  ст. 65 КУпАП.  Сума завданих збитків лісовому господарству, яка  складає  275270,52 грн. По даному випадку матеріали про лісопорушення скеровані в Сколівський ВП Стрийського ВП ГУ НП Львівської області для притягнення лісопорушника до відповідальності. Відносно майстра лісу, який здійснює охорону даної території ведеться службове розслідування.
пр.інж.ОЗЛ 
Павлишин ПЕТРО

Орієнтовний план проведення заходів Акції "Майбутнє лісу у твоїх руках - 2018" підприємствами Львівського ОУЛМГ

Орієнтовний план проведення заходів Акції "Майбутнє лісу у твоїх руках - 2018" підприємствами Львівського ОУЛМГ

Лісокультурна Рада Львівського ОУЛМГ розглянула проекти лісових культур та природного поновлення на 2018 рік

 
   19 лютого 2018 року в приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулось засідання «Лісокультурної Ради Львівського ОУЛМГ». До складу лісокультурної Ради входять науковці Національного лісотехнічного університету України проф. Гузь М.М., та проф. Дебринюк Ю.М., а також головні лісничі державних лісогосподарських підприємств, інженери лісових культур та працівники лісового відділу управління. Відкрив засідання голова лісокультурної Ради - перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Целень Я.П.
   На засіданні лісокультурної Ради було розглянуто проекти лісових культур 15 державних лісогосподарських підприємств загальною площею 991,4 га та проекти природного поновлення загальною площею 1133,3 га на 2018 рік. Славський держлісгосп у 2018 році планує відновити 192 га. лісів, із них шляхом створення лісових культур 96 га. і будуть урізноманітнені мисливськими ремізами. Планується використати садивний матеріал в асортименті семи порід вирощений на власних розсадниках, а також доставлений з Львівського лісонасіннєвого центру, з яким наше підприємство співпрацює по переробці насіння і вже цього року Славський держлісгосп передав на переробку 376 кг. шишки модрини європейської та 2319 кг шишки ялини європейської заготовленої на постійних лісонасіннєвих ділянках.
  Широке обговорення проектів лісовідновлення дозволяє найефективніше використати потенціал лісокультурної площі. Розгляд проектів за участі науковців підкреслює надзвичайно важливий зв'язок науки і виробництва в питаннях відновлення лісів та дозволяє лісівникам пересвідчитись у правильності своєї роботи, їхні зауваження та пропозиції завжди знаходять своє втілення на практиці.
   Після рецензування лісокультурною Радою проектів лісових культур та природного поновлення із врахуванням пропозицій та поправок, відповідно до розпорядження Львівського ОУЛМГ від 01.12.2015 року №18 «Щодо механізмів громадського контролю в лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ», зведені відомості проектів лісових культур та природного поновлення будуть висвітлені на офіційному сайті Славського держлісгоспу та Львівського ОУЛМГ.
 
провідний інженер ДП “Славське ЛГ”
Леляк Володимир
 

ВІЗИТ ДЕПУТАТІВ НА г.МАКІВКА

   14 лютого 2018 року на г.Маківка в рамках виїздного засідання комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України, державне підприємство “Славське лісове господарство” відвідали народні депутати України.
 
   Разом з науковцями Львівського національного лісотехнічного університету України з-за ініціативи начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Дейнеки Анатолія Михайловича присутнім була представлена картина всихаючих насаджень смереки, а також проблеми лісового господарства в природо-заповідному фонді.
   Після проведення прес-туру по всиханню смереки, депутати вшанували героїв Українських Січових Стрільців, що загинули 1915 року в боротьбі з російськими військами на горі Маківка, та поклали вінок до меморіалу.
 
Провідний інженер ДП “Славське ЛГ”
Леляк ВОЛОДИМИР

ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ РИНКУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ!

 
  ЛЬВІВСЬКЕ ОУЛМГ ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО 16 ЛЮТОГО 2018 РОКУ БУДУТЬ ПРОВОДИТИСЬ ДОДАТКОВІ АУКЦІОННІ ТОРГИ НЕОБРОБЛЕНОЮ ДЕРЕВИНОЮ ЗАГОТІВЛІ ПЕРШОГО КВАРТАЛУ 2018 РОКУ ДЕРЖАВНИХ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ. ТОРГИ ПРОВОДИТИМЕ ТБ «ТСБ «ГАЛКОНТРАКТ».
ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО УЧАСТІ У ТОРГАХ ПРОХАННЯ ЗВЕРТАТИСЬ НА САЙТ БІРЖІ.
 
 
ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ, УЧАСНИКИ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ТОВАРНА БІРЖА «ТОВАРНО-СИРОВИНА БІРЖА «ГАЛКОНТРАКТ» ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВИХ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ЗАГОТІВЛІ 1 КВАРТАЛУ 2018 РОКУ ДЕРЖАВНИМИ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ.
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТОРГІВ 16.02.2018.
 
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТА АУКЦІОННИХ ТОРГІВ:
М.ЛЬВІВ, СТРИЙСЬКИЙ ПАРК 14, В ПРИМІЩЕННІ КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛУ ЛЬВІВСЬКОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ.
 
Аукціонні торги з продажу необробленої деревини будуть проводитися у 2 етапи.
 
1 етап : аукціон у форматі електронних торгів
Для прийняття участі в аукціонних торгах в електронній формі учасники додатково мають пройти процедуру реєстрації в електронній торговій системі.
Реєстрація учасників електронних торгів – з 07.02.18 по 14.02.18.
Для вирішення технічних питань роботи торгівельного майданчика рекомендуємо Вам звернутися в технічну підтримку: +380674039645;+380506992137
 
2 етап : аукціонні торги з голосу
Реєстрація учасників торгів з голосу – 16 .02. 18 , з 10.00 до 10.50 .
 
Початок аукціонної сесії – 11.00.

КОРИСТУВАЧІ МИСЛИВСЬКИХ УГІДЬ ОБЛАСТІ ПРИСТУПИЛИ ДО ОБЛІКУ МИСЛИВСЬКОЇ ФАУНИ

  Усі користувачі мисливських угідь Львівщини, а їх у нашій області є 79, мають час для обліку мисливських видів звірів та птахів до 15 лютого цього року. Для того, щоб мисливські колективи області організовано провели облікові роботи, Львівське облуправління лісового та мисливського господарства видало відповідний наказ.             Облік сплановано провести так, щоб сусідні мисливські господарства проводили облікові роботи у своїх угіддях майже одночасно. Угіддя державного мисливського резерву теж не залишаться поза увагою обліковців. У цілому облікові роботи будуть проводитись на всій території області, а точніше - на загальній площі мисливських угідь області – 1 млн. 771 тис. га. Контроль за проведенням обліку чисельності мисливських і червонокнижних мисливських видів звірів та птахів покладено на працівників державної лісової охорони.
 
  У теперішній час ведення мисливського господарства має бути науково обґрунтоване з чітким визначенням чисельності об'єктів полювання. Через це обліку мисливських звірів і птахів з кожним роком приділяється все більше уваги. Завдання обліку - з'ясувати чисельність тварин і їх розміщення на території господарства.
   Фауна Львівщини багата на різні види дичини. Їх видове розмаїття в мисливських угіддях Львівщини відоме, а саме: обліковано 71 вид ссавців та 199 видів птахів. Багато з них є об’єктами полювання, але мисливське значення мають тільки 26 видів, з них є 16 видів на яких дозволено полювати. У наших лісах оселені: олені, лані, кабани, козулі, - а також борові птахи такі, як: глушці, тетеруки, орябки а також голуби дикі. Окрім того є і червонокнижні представники фауни, яких налічується понад 30 видів, водяться зубри, лосі, ведмеді, рисі, коти лісові, видри, норки європейські та багато видів птахів, на яких полювання заборонено. 
    Для того, щоб полювати наступного сезону, необхідно допомогти дичині перезимувати та порахувати скільки звірів залишилося після сезону полювання в угіддях господарства. Результати обліку будуть опрацьовані і перевірені спеціалістами управління та зведені в розрізі користувачів області тому, що на підставі результатів обліків розраховуються ліміти та обсяги добування дичини на наступний сезон полювання.
  Для успішного проведення обліку фауни Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства проведено семінар-нараду з усіма користувачами мисливських угідь області. На нараді спеціалістами управління черговий раз було наголошено, щоб облік у наданих в користування мисливських угіддях провести організовано, з дотриманням чинних інструкцій та вимог нормативних актів.
 

Вовки втратили страх і нападають на села

Так 02.02.2018р. близько 15:00 майстри лісу здійснюючи патрулювання лісових масивів біля с.Тухля зачули скавчання собаки і поспішили на допомогу. Прибувши на місце побачили трьох сіроманців один з яких тягнув за шию собаку у кущі, не розгубившись Плечій Микола влучним пострілом врятував собаче життя і добув наглого вовчиська, а з ним і подяку селян та премію в лісгоспі...

 

Підсумки експортної діяльності підприємств за 2017 рік

На основі поданих оперативних звітів держлісгоспами управління у 2017 році всього поставлено на експорт лісопродукції на суму 7 351 000 USD. За відповідний період у 2016 році експортні поставки складали 8 661 000 USD. Відповідний спад експортних поставок пояснюється як впровадженням мораторію не експорт круглих лісоматеріалів так, і значним зростанням попиту необробленої деревини на внутрішньому ринку. Тому, по залишковому принципі (лісоматеріали, які не продалися на аукціоні) держлісгоспами всього у 2017 році поставлено на експорт 31 т. кбм дров в круглому виді на суму 941 000 USD. Для порівняння у 2016 році поставка дров паливних становила 57,5 т.кбм на суму 1 700 000 USD. 
Одночасно ряд держлісгоспів модернізували своє деревообробне устаткування і, відповідно, зросли обсяги продажу продукції переробки на експорт. Так, у 2017 році всього поставлено переробленої деревини на суму 6 410 000 USD, а у 2016 році на суму 5 347 000 USD, що становить 119,9%. В об’ємних показниках аналіз поставок на експорт оброблених лісоматеріалів в цілому по управлінню відповідно у 2017 році до 2016 року наступний:
- дрова колоті відповідно 2,7 т кбм та 2,0 т. кбм (135%);
- пиломатеріали шпилькові відповідно 29,8 т. кбм та 26,8 т. кбм (111%);
- заготовки для піддонів відповідно 19,6 т. кбм та 15,1т.кбм (130%);
- заготовки твердолистяні відповідно 0,47 т. кбм та 0,55 т. кбм (85%).

Необхідно активізувати роботи з оформлення речових прав на землі, що надані в постійне користування державним лісгоспам, - Володимир Бондар

   Необхідно активізувати роботи з оформлення речових прав на землі, що надані в постійне користування лісогосподарським підприємствам. На цьому наголосив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час колегії Держлісагентства про підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств лісогосподарської галузі за 2017 рік.
Одним із питань засідання колегії було обговорення стану ведення лісового господарства.
   «Правовстановлюючі документи на землю (речові права на земельні ділянки) оформлені на 3,6 млн га, що становить 47%. Окрім того, на земельні ділянки загальною площею 1,5 млн га (20%) укладено договори на виготовлення документів», - повідомив Володимир Бондар.
Він зазначив, що загалом великі обсяги робіт з виготовлення документів виконані в УкрНДІЛГА, Чернігівському, Житомирському, Хмельницькому, Рівненському, Вінницькому облуправліннях лісового та мисливського господарства.
    «За 2017 рік правовстановлюючі документи виготовлені на площу 134 тис. га. Найбільше виготовили документів Рівненське, Волинське і Вінницьке облуправління. Однак, хочу звернути увагу начальників всіх інших обласних управлінь на неналежну роботу в цьому питанні. Оформлення правовстановлюючих документів на землі є дуже важливим. Ви та директори лісгоспів мають віднестися до цього з повною відповідальністю. Розумію, що інколи виникають певні питання з органами місцевого самоврядування, однак це ваше завдання вирішувати ці питання», - підкреслив заступник Голови Держлісагентства.
   Володимир Бондар також зазначив, що минулий рік, як і два попередніх, був надто складним внаслідок критичної ситуації з бюджетним фінансуванням. Це не дозволило низці лісгоспів південних та східних областей у повному обсязі виконати заходи, пов’язані з розширеним відтворення лісів та їх охорони.
  «Одним з основних завдань Держлісагентства є лісовідновлення та лісорозведення. У минулому році облуправління лісового та мисливського господарства забезпечили виконання завдань з відтворення лісів на площі 53,2 тис. га та відновили ліси на минулорічних зрубах. Висівання і садіння лісу на землях лісогосподарського призначення виконано на площі 34,7 тис. гектарів, що становить 110% до річного завдання. Завдання зі створення нових лісів виконано на 95% (1,7 тис. га), що пов’язано, як я вже зазначив, з неможливістю його виконання на Півдні та Сході України. Окрім того, до лісовідновлення зараховано 18,5 тис. га природного поновлення, що становить 100% до річного завдання», - повідомив заступник Голови відомства.
Також лісівники обговорили питання роботи лісогосподарських підприємств у зв’язку з дією Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». Володимир Бондар повідомив, що наразі розпочата співпраця з Мінприроди щодо напрацювання алгоритму дій. 
 

Більше статей...

 1. Науковці надали рекомендації щодо запобігання масовому всиханню дерев
 2. Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства відвідали колядники
 3. Дрова - це тепло і затишно
 4. Держлісагентство: у 2017 році відновлено лісів на площі, яка дорівнює 74,5 тис. футбольних полів
 5. Держлісагентство: GPS-трекери допоможуть посилити контроль за роботою рейдових бригад у лісі
 6. Володимир Бондар: "Хвора людина, щоб вилікуватися, інколи, не може обійтися без оперативного втручання. Так само і ліс, як живий організм, іноді потребує оперативного втручання"
 7. Будівництво та відновлення лісових доріг в 2017р.
 8. Відбулось чергове засідання Громадської ради при Львівському ОУЛМГ
 9. БОРОТЬБА З ХИЖАКАМИ В ДП “СЛАВСЬКЕ ЛГ” ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
 10. Нагороджено кращі учнівські лісництва у обласному конкурсі «Збережемо ліси Львівщини для нащадків»
 11. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2017 — 2018 роки
 12. ЧАС ПОЛЮВАТИ ЦИВІЛІЗОВАНО
 13. ВПОЛЮВАЛИ СІРОМАНЦІВ
 14. Старує операція “Новорічна ялинка”
 15. Мирна акція протесту проти стратегії реформування лісового господарства
 16. Централізоване знищення лісу! Новини від ЗАХІД НЕТ
 17. ПРОВЕДЕННЯ ОСІННІХ ЛІСОВІДНОВЛЮВАНИХ РОБІТ
 18. Відзнака за працю
 19. ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
 20. АУКЦІОННІ ТОРГИ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ЗАГОТІВЛІ 4 КВАРТАЛУ 2017 РОКУ ЛІСОЗАГОТІВЕЛЬНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ (ПОСТІЙНИМИ ЛІСОКОРИСТУВАЧАМИ) ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
 21. Відбулась друга лісовпорядча нарада з проведення базового лісовпорядкування в підприємствах ДП “Славський лісгосп” та ДП “Сколівський лісгосп”
 22. На Львівщині арештували майно чиновника лісгоспу, який експортував колоди під виглядом дров
 23. Дата проведення торгів 20.07.2017р.
 24. На Львівщині відбулись змагання вальників лісу
 25. Інформація про роботу рейдових бригад лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства
 26. Догляди за лісовими культурами
 27. 102 РІЧНИЦЯ БОЮ НА ГОРІ МАКІВКА
 28. ПЕРШ ЗА ВСЕ — ОХОРОНА ПРАЦІ НА ВИРОБНИЦТВІ
 29. Вогонь у лісі - до біди
 30. Значення суспільства у житті природи
 31. Антикорупційна програма
 32. СТАРТ АКЦІЇ “Майбутнє лісу в твоїх руках 2017”
 33. План проведення заходів у рамках акції “Майбутнє лісу у твоїх руках — 2017”
 34. ДОРОГІ ЖІНКИ!
 35. За випаленою травою – горить ліс (2017р.)
 36. До відома учасників ринку
 37. БОРОТЬБА З БРАКОНЬЄРСТВОМ
 38. Ділова деревина стає дефіцитом
 39. Проведення відкритих та прозорих закупівель
 40. Христина Юшкевич зобов'язала природно-заповідні установи вжити додаткових заходів охорони червонокнижних тварин і рослин
 41. На Львівщині відбувся семінар-тренінг з лісової педагогіки
 42. Соборна Україна
 43. З НОВИМ РОКОМ СКОЛІВЧАНИ!
 44. Охорна новорічних ялинок від незакониих рубок триває.
 45. Некролог (08.11.2016р.)
 46. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ (2016-2017)
 47. Триває активне інформування місцевих громад Львівщини про заплановані на 2017 рік лісогосподарські роботи
 48. Добро не лихо, ходить тихо
 49. Будівництво лісових доріг по ДП “Славське лісове господарство”
 50. ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ПЕНСІОНЕРИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА!
 51. Поставки лісонасінної сировини ялиці білої
 52. ПАМ`ЯТЬ УКРАЇНСЬКИМ СІЧОВИМ СТРІЛЬЦЯМ ВШАНУВАЛИ ДІТИ З ЛУГАНЩИНИ
 53. Добра справа
 54. 14 серпня 2016 року відійшов у вічність академік НАН України Михайло Андрійович ГОЛУБЕЦЬ
 55. ОПРАВДАНЕ БЕЗЗАКОННЯ
 56. ВІДПОВІДЬ НА ЗВИНУВАЧЕННЯ (продовження)
 57. ВІДПОВІДЬ НА ЗВИНУВАЧЕННЯ
 58. Корисні статті на сайті "Український лісовод"
 59. Пресс-тур на горі “Маківці” щодо всихання смерекових насаджень у гірській частині Львівської області
 60. FRI START UP CAMP
 61. Будівництво велодоріжок в Славську
 62. ОГОЛОШЕННЯ 15.06.2016 р.
 63. Обов'язок лісівників — охорона лісових масивів та боротьба з браконьєрством
 64. Велотуризм в Славську
 65. ДП “Славське лісове господарство” інформує: Нараховано та сплачено податків за 4 місяці 2016 року
 66. На Львівщині проведено обласний конкурс на краще шкільне лісництво
 67. Озеленення території школи
 68. Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках-2016»
 69. Пожежа - стихійне лихо
 70. Не згуби рідний ліс сірником
 71. Привітання з нагоди Міжнародного дня лісу
 72. Проведення обговорень з громадськістю
 73. Інформація про заплановані заходи у рамках акції “Майбутнє лісу у твоїх руках — 2016”
 74. Відсутність фінансування лісової галузі створить соціальні проблеми та вплине на екологічну безпеку країни
 75. Заготівля шишки
 76. АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПРАЦІВНИКІВ СЛАВСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ
 77. Підгодівля диких тварин взимку - запорука їх збереження
 78. Ціни на новорічні ялинки для гуртових покупців та в роздріб породи ялина, ялиця в наступних розмірах :
 79. Підготовка до ялинкової кампанії 2015 - 2016 років
 80. Лісівники-практики та управлінці, екологи та науковці обговорили рекомендації з посилення спроможності лісу регулювати паводки
 81. Показник лісогосподарської діяльності
 82. Працівники лісгоспу висіяли насіння ялиці білої
 83. У Мадриді підписані нові домовленості в рамках роботи процесу "Ліси Європи"
 84. Перші підсумки реалізації Концепції розвитку лісового та мисливського господарства України будуть відчутні вже до кінця цього року, - заявив Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук
 85. Будівництво лісових доріг (15.10.2015р.)
 86. Працівники лісгоспу приступили до проведення інвентаризації лісових культур.
 87. День працівника лісу
 88. Мисливські вежі- атрибут ефективного мисливського господарства
 89. Державне підприємство “Славське лісове господарство” Львівського ОУЛМГ відправило в зону АТО фахівців для будівництва інженерних споруд і необхідні будматеріали
 90. Впіймали на “гарячому”
 91. Оновлення техніки в Славському лісгоспі
 92. Оголошення!!!! До відома жителів та гостей Сколівського району
 93. Результати аукціонних торгів необробленої деревини на III квартал 2015 року
 94. Оголошення до відома жителів та відвідувачів Сколівського району
 95. Відбувся навчальний семінар з питань сталого використання недеревної лісової продукції
 96. Державне підприємство “Славське лісове господарство” надало допомогу Сколівському району у скошенні борщівника.
 97. Інформація щодо видачі дозвільних документів (лісорубних квитків) на проведення рубок в ДП “Славске ЛГ” за 4 місяці 2015 року
 98. Основні показники діяльності Ікв. 2015р.
 99. Вшануймо Героїв
 100. Проведено майстер-клас з особливостей вирощування декоративних видів рослин