Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Мисливська ватра - 2018

Фестиваль відбувся в м.Сколе 15 вересня 2018 року в переддень святкування дня працівника лісового господарства. Мета проекту використання наявних ресурсів культурної спадщини в м. Сколе для розвитку туризму, привернення уваги вітчизняних та зарубіжних інвесторів для залучення коштів на реставрацію палацу Гределів та відновлення ландшафтного парку з метою створення у м. Сколе «Європейського центру розвитку туризму, професійної освіти та рекреації ім. Миколи Коперника» та музею мисливства. 
 
На території були організовані локації з розвагами, виставкою мисливських трофеїв, творів фотохудожників, пейзажистів, різьбярів по дереву, виготовлення скульптур з дерева бензопилами, виставкою та продажем сувенірів, мисливські та промислові магазини, бойківська кухня тощо.
 
 
Після молебеня за Україну та їх святого покровителя, захисника міста Сколе архангела Михаїла урочистою ходою під звуки оркестру працівники лісового господарства Львівщини направились до палацу Гределів. З привітальним словом виступив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства  та вручив кращим працівникам грамоти.
 
 
Неабияк потішили конкурси мисливських колективів де беззаперечним переможцем став колектив державного підприємства “Славське лісове господарство” та при врученні кубка перемоги викликали аншлаг серед присутніх заспівавши пісню “Там на горі на Маківці”.
 
 
 
 
 

Провідний інженер л.к.
ДП “Славське ЛГ”
Леляк ВОЛОДИМИР

Проведено заготівлю шишки ялиці білої

Лісівники Славського держлісгоспу розпочали заготівлю шишки ялиці білої. Оскільки ялиця біла є однією з головних лісоутворюючих та затребуваних порід для лісовідновлення в Українських Карпатах на заміну похідних ялинових деревостанів. З метою формування корінних буково-ялицевих деревостанів в лісгоспі, потреба у садивному матеріалі ялиці білої щорічно складає не менше 200 тис.шт. 
 
У зв’язку з тим, що ялиця біла рясно плодоносить один раз в 5-7 років, а саме цього року, ялиця біла рясно заплодоносила, лісівники Славського держлісгоспу заготовили 6300 кг. шишки, перевиконавши поставлений план заготівлі шишки лісогоспом в кількості 1700 кг, після переробки шишки отримане насіння буде висіяно в лісових розсадниках.
 
Провідний інженер л.к.
ДП “Славське ЛГ”
Леляк ВОЛОДИМИР

Новий земельний податок на ліс призведе до здорожчання деревини та зупинки лісовідтворення в Україні

 
Законом України від 10.07.2018 №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» була внесена поправка, що передбачає земельний податок на всі лісові землі України.
В останній перед відпусткою сесійний тиждень, голосуючи за, здавалося б далекий до лісової галузі закон, було фактично винесено вирок лісовому господарству України, деревообробці, мисливському господарству і всім причетним до цих галузей.
Як було?
За попередньою системою оподаткування справлявся податок за лісові землі, як складова рентної плати. Об’єктом оподаткування рентною платою за спеціальне використання лісових ресурсів була заготовлена деревина в деревостанах понад 40 років та другорядні лісові матеріали, побічні лісові користування та використання корисних властивостей лісів (рекреація, спорт, оздоровлення тощо). При цьому сума податку у лісах Державного агентства лісових ресурсів України становила 900 млн грн, з яких 50% вносилися до державного бюджету, а 50% до місцевого. Складовою цього податку був і земельний податок.
Чистий земельний податок надходив до місцевого бюджету, обраховувався на нелісові землі, що є в складі земель лісогосподарського призначення, на яких розміщені сільськогосподарські угіддя, споруди і адмінбудівлі підприємств лісового господарства, лінії електропередач тощо.
Нові зміни
Зміни вносяться до пункту 273.1 статті 273 Податкового кодексу України. При застосуванні нових норм, окрім рентної плати, передбачається на всі лісові землі ще один податок (фактично це подвійне оподаткування).
Введення нового земельного податку на всі лісові землі України призведе:
1. До необхідності оподаткування земель, які знаходяться в стадії створення деревостанів (незімкнуті лісові культури, зруби, прогалини) або на яких зростають насадження до 40-річного віку, і в яких неможливо отримати деревину, придатну для реалізації (вигідніше вирощувати сільського господарські культури, аніж ліс).
2. Оподатковуватимуться всі захисні ліси південних і східних областей Степової та Лісостепової зон, які вже й так останні три роки знаходяться без бюджетної підтримки, де звільнилося 50% працюючих, а площа лісових пожеж з кожним роком збільшується.
3. Оподатковуватимуться ліси з обмеженим лісокористуванням – в заказниках регіонального і місцевого значення, інших об’єктах природно-заповідного фонду.
При загальному обсязі реалізації майже 14 млрд грн за 2017 рік, загальна сума податків та інших обов’язкових платежів підприємств лісового господарства – понад 5 млрд гривень. Додатковий земельний податок прибавить до цієї суми від 3 до 10 млрд грн, залежно від рішення місцевих громад.
У такому випадку це призведе:
1. До подорожчання щонайменше у 1,5-2 рази деревини, що реалізовується на ринку.
2. Через високу вартість деревини більшість підприємств деревообробної промисловості будуть зупинені, а тому припинять роботу й лісогосподарські підприємства.
3. До ризиків збільшення інтенсивності рубок, що може негативно вплинути на підвищення продуктивності, поліпшення якісного складу лісів і збереження біорізноманіття в лісах.
4. До значного збільшення вартості утримання мисливських господарств.
Такої системи оподаткування, як передбачено даною поправкою, з урахуванням решти податків, що вже сплачуються, немає в ЄС та розвинених країнах світу.
У зв’язку з цим, до керівництва держави звернулися науковці, громадська рада при Держлісагентстві, Всеукраїнська громадська організація «Товариство лісівників України», Асоціація «Меблідеревпром», Українська асоціація деревообробного обладнання та Українське товариство мисливців і рибалок.
Підписанти звернення пропонують відмінити внесені зміни до законодавства, а для виправлення ситуації прийняти необхідні для розвитку лісового господарства законопроекти.
«Вважаємо, що створення фонду фінансування лісового господарства згідно з Указом Президента України №381/2017 від 21 листопада 2017 р. та проектів законів «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення лісової галузі)» № 8239; «Про внесення змін до пункту 256.3 статті 256 Податкового кодексу України (щодо фінансового забезпечення лісової галузі)» № 8240; «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (щодо фінансового забезпечення лісової галузі)» № 8246; ««Про внесення змін до Лісового кодексу України (щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення лісової галузі)» № 8238 могли б вирішити питання фінансування здійснення комплексу заходів з охорони, захисту, розширеного відтворення лісів Півдня та Сходу, а до місцевих бюджетів можна направити 100% плати за спеціальне використання лісових ресурсів», - йдеться у зверненні.
Державне агентство лісових ресурсів України підтримує зазначені хвилювання та пропозиції науковців і громадськості.
У деяких областях місцеві громади вже почали приймати рішення щодо максимального (5% нормативної вартості 1 га лісових земель) відсотку сплати нового податку.
У зв’язку з цим, Держлісагентство звертається до народних депутатів України з проханням створити робочу групу у Парламенті для швидкого напрацювання необхідних змін, щоб врятувати лісове господарство України.
 

Міжнародний фестиваль «Мисливська ватра»

Шановні краяни!

 

 

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією, Сколівською районною радою та Сколівською районною адміністрацією 15 вересня цього року на території ландшафтного парку палацу баронів Гределів у місті Сколе проводить міжнародний фестиваль «Мисливська ватра».
Метою заходу є розвиток та популяризація мисливської культури, ловецьких традицій, а також обмін досвідом у мисливській царині серед численних гостей з України та з-за кордону. У програмі:
10.00 год. Молебень у храмі Різдва Богородиці м. Сколе;
10.30. год. Освячення штандартів мисливських колективів;
10.45 год. Урочиста хода учасників фестивалю містом до палацу Гределів; 
11.30 год. Урочистості з нагоди «Дня працівника лісу».
13.00 год. ЗАХОДИ ФЕСТИВАЛЮ
1. Конкурс мисливських колективів. 
2. Мисливство очима художників та народних умільців, виставка, продаж картин, фотографій, виробів з дерева та шкіри, біжутерії та інших виробів.
3. Презентація книги Чудійовича І. Я. «Мисливська «Атлантида» Львівських Карпат».
4. Дитячі вікторини, конкурси і забави.
5. Виступи художніх етнічних та професійних колективів.
6. Мисливська музика.
7. Імітація голосів мисливських тварин.
8. Виводка мисливських собак.
9. Виставка експонатів мисливської таксидермії.
10. Виставка мисливських трофеїв.
11. Мисливська та бойківська кухня.
18.00 год. Підведення підсумків, оголошення результатів, вручення нагород переможцям.
20.00 год. Святкова вечеря біля «Мисливської ватри», народні гуляння, знайомства та братання мисливців, обмін досвідом тощо. 
Запрошуємо мисливські колективи до участі у конкурсній програмі.
Впевнені, - усім відвідувачам фестивалю буде цікаво і весело! 

Не можу отримати борг по зарплаті з попередньогомісцяроботивжерік. Щоробити?

Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу?
 
При звільненні працівника виплата всіх сум провадиться в день звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – кошти мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум. 
В разі спору про розмір сум, належних працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган в усякому випадку повинен в зазначений у цій статті строк виплатити не оспорювану нею суму.
 
Що робити, якщо не дійшли згоди?
Працівник може стягнути нараховану, але не виплачену заробітну плату:
в позасудовому порядку;
в судовому порядку.
 
Як вирішити спір у позасудовому порядку?
Звернутися із заявою до комісії по трудових спорах (у разі її створення) без обмежень будь-яким строком.
Трудовий спір підлягає розгляду, якщо працівник самостійно або з участю профспілкової організації не врегулював розбіжності при безпосередніх переговорах з власником або уповноваженим ним органом.
Комісія зобов’язана розглянути спір у десятиденний строк з дня подання заяви. Спориповинні розглядатися у присутності працівника, який подав заяву, представників власника або уповноваженого ним органу. Розгляд спору за відсутності працівника допускається лише за його письмовою заявою. За бажанням працівника при розгляді спору від його імені може виступати представник профспілкового органу або за вибором працівника інша особа, в тому числі адвокат.
 
Чи можна оскаржити рішення комісії?
У разі незгоди з рішенням комісії по трудових спорах можна оскаржити її рішення до суду в десятиденний строк з дня вручення виписки з протоколу засідання комісії чи його копії. Пропуск вказаного строку не є підставою відмови у прийнятті заяви. Визнавши причини пропуску поважними, суд може поновити цей строк і розглянути спір по суті. В разі коли пропущений строк не буде поновлено, заява не розглядається, і залишається в силі рішення комісії по трудових спорах.
 
Чи довго чекати виконання рішення комісії?
Рішення комісії по трудових спорах підлягає виконанню у триденний строк після закінченні 10 днів, передбачених на його оскарження.
У разі невиконання власником або уповноваженим ним органом рішення комісії по трудових спорах у встановлений строк  працівникові комісією по трудових спорах підприємства, установи, організації видається посвідчення, що має силу виконавчого листа. 
На підставі посвідчення, пред'явленого не пізніше тримісячного строку до органу державної виконавчої служби або приватному виконавцю, державний виконавець чи приватний виконавець виконує рішення комісії по трудових спорах у примусовому порядку.
Що необхідно знати, щоб звернутися до суду?
Для стягнення заборгованості працівник може звернутися до суду в порядку:
наказного провадження (вимога працівника про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати є безспірною);
позовного провадження (наявний спір щодо розміру заборгованості з виплати заробітної плати та/або права на її отримання).
 
Яка процедура в рамках наказного провадження?
Судовий наказ може бути видано у разі якщо заявлено вимогу про стягнення нарахованої, але не виплаченої працівнику суми заробітної плати. 
Заява про видачу судового наказу подається до суду першої інстанції за місцем розташування підприємства або за місцем реєстрації позивача.
Працівник має право звернутися до суду без обмеження строку.
 
Які документи необхідно подати і скільки це коштує?
Заява подається у письмовій формі та має містити докази:
перебування заявника у трудових відносинах із боржником (наприклад: засвідчені копії наказу про прийняття на роботу, копія трудової книжки, копія трудового договору між роботодавцем і працівником, довідка з місця роботи тощо);
підтвердження суми, яка стягується (будь-який належно оформлений документ, що вказує на розмір нарахованої заробітної плати та компенсації за порушення строків її виплати, зокрема, довідка бухгалтерії боржника, розрахунковий лист чи копія платіжної відомості тощо).
При зверненні до суду в порядку наказного провадження з вимогою про стягнення нарахованої, але не виплаченої зарплати судовий збір не сплачується.
 
Як довго чекати рішення?
У разі прийняття судом ухвали про відкриття провадження, суд у триденний строк видає судовий наказ по суті заявлених вимог.
Судовий наказ набирає законної сили протягом 3 днів після закінчення десятиденного строку, які виділяються позивачу на подання заяви про відміну ухвали.
На підставі судового наказу стягувач повинен звернутися до державної виконавчої служби з метою його примусового виконання.
Яка процедура звернення у рамках позовного провадження?
У разі наявності спору щодо розміру заборгованості працівник може звернутися з позовною заявою до суду за місцем розташування підприємства чи місцем проживання/перебування позивача без обмеження строків.
Позивачі звільняються від сплати судового збору.
Чи передбачене відшкодування за час затримки розрахунку при звільненні?
Суд стягує на користь працівника середній заробіток за весь період затримки розрахунку. Якщо розрахунок не проведений до розгляду справи – по день постановлення рішення. 
Відсутність коштів у роботодавця не виключає його відповідальності.
У разі спору про розмір виплат вимоги про відповідальність за затримку підлягають задоволенню у повному обсязі, якщо спір вирішено на користь позивача. 
При частковому задоволенні позову працівника суд визначає розмір відшкодування за час затримки розрахунку з урахуванням спірної суми, на яку той мав право, частки, яку вона становила у заявлених вимогах, істотності цієї частки порівняно із середнім заробітком та інших конкретних обставин справи.
 
Як довго чекати рішення щодо стягнення заробітної плати?
Судове рішення про виплату заробітної плати підлягає негайному виконанню, якщо сума заборгованості не перевищує 1 місяць.
Суд, ухвалюючи рішення, може допустити негайне виконання судового рішення в разі стягнення всієї суми заборгованості із заробітної плати.
 
Куди звернутися, щоб отримати детальну консультацію?
 
Ви можете звернутись за консультацією до Єдиного контакт -центру системи безоплатної правової допомоги. 0-800-213-103 та до Головного територіального управління юстиції у Львівській області. м. Львів, пл. М. Шашкевича №1 032-261-23-66

Проведено догляди лісових культур створених за рахунок Львівської обласної ради

  Весняно-літній період — це період інтенсивного росту всіх рослин, в тому числі і тих, що пригнічують розвиток молодих насаджень, тому у працівників лісового господарства настає “гаряча пора” - проведення доглядів за лісовими культурами.
 
  Основна мета проведення доглядів за лісовими культурами — створення сприятливих умов для їх росту, скорочення строків зімкнення й переведення в покриту лісом площу. За рахунок проведення таких доглядів покращується водний і тепловий режим, а також режими живлення й освітлення.
  В цьому році працівниками ДП “Славське лісове господарство” було створено 96,1 га. лісових культур, з яких 70,3 га. площі за рахунок коштів Львівської обласної ради на суму 300 000 гривень.
  Основне завдання лісовідновлення — створення стійких деревостанів, з дотриманням вимог сертифікації лісів Forest Stewardship Council (FSC). 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
адміністрація        
ДП “Славське ЛГ”

Розпочинаємо сезон полювання на мисливські види птахів в 2018 році !

У Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства перед початком сезону полювання відбулася нарада з користувачами мисливських угідь. У нараді прийняли участь представник управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області, державної екологічної інспекції, держпродспоживслужби, мисливствознавці державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств і керівники обласних та районних товариств мисливців та рибалок.
 
Нараду розпочав начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека. Привітавши учасників наради в переддень відкриття полювання він зосередив свій виступ на другому питанні порядку денного, а саме про святкування міжнародного фестивалю мисливців «Мисливська ватра», який заплановано провести 15 вересня цього року у місті Сколе. Присутні з цікавістю слухали його виступ, задавали питання та обговорили цю пропозицію. Більшість з присутніх охоче зголосилися прийняти участь у цьому дійстві.
Решта питань порядку денного усі учасники наради обговорювали у діловій, робочій обстановці. Начальник відділу –головний мисливствознавець управління Василь Бурмас особливо наголошував на дотримання правил полювання та безпеки під час проведення полювань. Ознайомив учасників наради з пропускною спроможністю мисливських угідь, та нормами відстрілу мисливських птахів.
 
 
Відкриття полювання на «качок» вважається святом для всіх мисливців, а в багатьох випадках для цілих мисливських сімей та їхніх рідних і близьких тому, що власне це полювання є наймасовішим і найбільш популярним та доступним для мисливського загалу. 
У зв’язку з відкриттям сезону полювання нагадуємо мисливцям, які документи дають право на полювання:
- посвідчення мисливця;
- щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;
- дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо);
- чинний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання;
- паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання на полюванні.
 
 
Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.
Ні пуху, ні пера !
 
 
Відділ охорони, захисту лісу
та мисливського господарства
Львівського ОУЛМГ

Шановні громадяни!

З наближенням  вихідних  днів, Львівське обласне управління звертається до Вас бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем. Не випадково на в’їздах до лісу присутні шлагбауми, аншлаги, що закликають громадян берегти ліс від вогню та від засмічення побутовими відходами.

З початку 2018 року рейдовими бригадами лісогосподарських підприємств управління складено 90 протоколів на порушників вимог пожежної безпеки в лісах.
 
Якщо ж пожежа розгорілася, і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за телефоном „101” чи повідомте лісову охорону (297-61-21) або органи місцевого самоврядування.
 
Пам’ятайте! Тільки спільними зусиллями збережемо ліс від вогню.
 
 
 
 
Відділ охорони, захисту лісу
та мисливського господарства
Львівського ОУЛМГ
 
 

Державні лісгоспи - місцевим бюджетам

До місцевих бюджетів за 1 півріччя 2018 року державними підприємствами лісового господарства сплачено 40,8 млн. грн.
 
Податку на доходи фізичних осіб сплачено 32,5 млн.грн.
Рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів до сільських рад  6,3 млн.грн.
Інших податків до місцевих бюджетів 2,0 млн.грн.
 
Найбільші платники рентної плати до сільських рад є:
ДП «Бродівське ЛГ» 1,7 млн.грн.
ДП «Славське ЛГ»  0,8 млн. грн.
ДП «Дрогобицьке ЛГ» 0,6 млн.грн.
ДП «Рава-Руське ЛГ»  0,5 млн.грн.
 
Відділ бухгалтерського обліку та звітності
Львівського ОУЛМГ

Відтворення лісів на Львівщині

   Незважаючи на короткі весняні агротехнічні строки державними лісогосподарськими підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства посаджено 973,1 га лісових культур, що становить 120,4% до плану весни. Поряд з цим проведено доповнення існуючих лісових культур на площі 1533 га.
 
  Під час проведення таких робіт було висаджено понад 12 млн. шт. сіянців та саджанців деревних порід (сосни звичайної, ялиці білої, модрини європейської, дуба звичайного, бука лісового, клена явора, вільхи чорної та інших).
 На лісових ділянках, пройдених вибірковими та поступовими рубками головного користування, завдяки застосуванню природозберігаючих технологій лісозаготівель  вдалося досягнути якісного природнього відновлення лісу на площі 1051 га. На площі 284 га проведено заходи зі сприяння природньому відновленню. 
  Відтак у першому півріччі поточного року на землях держлісфонду було відтворено ліси на площі 2024,1 га.
 
 
Відділ лісового господарства Львівського ОУЛМГ

Більше статей...

 1. Володимир Бондар взяв участь у робочій нараді з питань ефективного лісокористування в гірських лісах
 2. Змагання вальників лісу 2018р.
 3. Дбаємо і про ліс, і про людей
 4. Всеукраїнська семінар-нарада з питань охорони праці
 5. Тут зростатиме молодий ліс
 6. Автомобіль для рейдових ревізій
 7. День довкілля 21 квітня 2018 року в Славському лісгоспі
 8. На Львівщині проведено обласний конкурс на краще учнівське лісництво
 9. Вогонь — трагедія лісу
 10. Підготовка до пожежо-небезпечного періоду
 11. ПРАЦІВНИКИ ІНСПЕКЦІЇ ПРОВОДЯТЬ ЕКОЛОГІЧНО-ПРОСВІТНИЦЬКУ РОБОТУ
 12. ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ
 13. ПРИДБАННЯ ТЕХНІКИ
 14. 31 БЕРЕЗНЯ - ЗАГАЛЬНООБЛАСНА ТОЛОКА
 15. ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
 16. ДОПОМОЖЕМО ПТАХАМ!
 17. Інформація про роботу рейдових бригад лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства на 19.03.2018р.
 18. Орієнтовний план проведення заходів Акції "Майбутнє лісу у твоїх руках - 2018" підприємствами Львівського ОУЛМГ
 19. Лісокультурна Рада Львівського ОУЛМГ розглянула проекти лісових культур та природного поновлення на 2018 рік
 20. ВІЗИТ ДЕПУТАТІВ НА г.МАКІВКА
 21. ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ РИНКУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ!
 22. КОРИСТУВАЧІ МИСЛИВСЬКИХ УГІДЬ ОБЛАСТІ ПРИСТУПИЛИ ДО ОБЛІКУ МИСЛИВСЬКОЇ ФАУНИ
 23. Вовки втратили страх і нападають на села
 24. Підсумки експортної діяльності підприємств за 2017 рік
 25. Необхідно активізувати роботи з оформлення речових прав на землі, що надані в постійне користування державним лісгоспам, - Володимир Бондар
 26. Науковці надали рекомендації щодо запобігання масовому всиханню дерев
 27. Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства відвідали колядники
 28. Дрова - це тепло і затишно
 29. Держлісагентство: у 2017 році відновлено лісів на площі, яка дорівнює 74,5 тис. футбольних полів
 30. Держлісагентство: GPS-трекери допоможуть посилити контроль за роботою рейдових бригад у лісі
 31. Володимир Бондар: "Хвора людина, щоб вилікуватися, інколи, не може обійтися без оперативного втручання. Так само і ліс, як живий організм, іноді потребує оперативного втручання"
 32. Будівництво та відновлення лісових доріг в 2017р.
 33. Відбулось чергове засідання Громадської ради при Львівському ОУЛМГ
 34. БОРОТЬБА З ХИЖАКАМИ В ДП “СЛАВСЬКЕ ЛГ” ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
 35. Нагороджено кращі учнівські лісництва у обласному конкурсі «Збережемо ліси Львівщини для нащадків»
 36. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2017 — 2018 роки
 37. ЧАС ПОЛЮВАТИ ЦИВІЛІЗОВАНО
 38. ВПОЛЮВАЛИ СІРОМАНЦІВ
 39. Старує операція “Новорічна ялинка”
 40. Мирна акція протесту проти стратегії реформування лісового господарства
 41. Централізоване знищення лісу! Новини від ЗАХІД НЕТ
 42. ПРОВЕДЕННЯ ОСІННІХ ЛІСОВІДНОВЛЮВАНИХ РОБІТ
 43. Відзнака за працю
 44. ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
 45. АУКЦІОННІ ТОРГИ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ЗАГОТІВЛІ 4 КВАРТАЛУ 2017 РОКУ ЛІСОЗАГОТІВЕЛЬНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ (ПОСТІЙНИМИ ЛІСОКОРИСТУВАЧАМИ) ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
 46. Відбулась друга лісовпорядча нарада з проведення базового лісовпорядкування в підприємствах ДП “Славський лісгосп” та ДП “Сколівський лісгосп”
 47. На Львівщині арештували майно чиновника лісгоспу, який експортував колоди під виглядом дров
 48. Дата проведення торгів 20.07.2017р.
 49. На Львівщині відбулись змагання вальників лісу
 50. Інформація про роботу рейдових бригад лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства
 51. Догляди за лісовими культурами
 52. 102 РІЧНИЦЯ БОЮ НА ГОРІ МАКІВКА
 53. ПЕРШ ЗА ВСЕ — ОХОРОНА ПРАЦІ НА ВИРОБНИЦТВІ
 54. Вогонь у лісі - до біди
 55. Значення суспільства у житті природи
 56. Антикорупційна програма
 57. СТАРТ АКЦІЇ “Майбутнє лісу в твоїх руках 2017”
 58. План проведення заходів у рамках акції “Майбутнє лісу у твоїх руках — 2017”
 59. ДОРОГІ ЖІНКИ!
 60. За випаленою травою – горить ліс (2017р.)
 61. До відома учасників ринку
 62. БОРОТЬБА З БРАКОНЬЄРСТВОМ
 63. Ділова деревина стає дефіцитом
 64. Проведення відкритих та прозорих закупівель
 65. Христина Юшкевич зобов'язала природно-заповідні установи вжити додаткових заходів охорони червонокнижних тварин і рослин
 66. На Львівщині відбувся семінар-тренінг з лісової педагогіки
 67. Соборна Україна
 68. З НОВИМ РОКОМ СКОЛІВЧАНИ!
 69. Охорна новорічних ялинок від незакониих рубок триває.
 70. Некролог (08.11.2016р.)
 71. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ (2016-2017)
 72. Триває активне інформування місцевих громад Львівщини про заплановані на 2017 рік лісогосподарські роботи
 73. Добро не лихо, ходить тихо
 74. Будівництво лісових доріг по ДП “Славське лісове господарство”
 75. ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ПЕНСІОНЕРИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА!
 76. Поставки лісонасінної сировини ялиці білої
 77. ПАМ`ЯТЬ УКРАЇНСЬКИМ СІЧОВИМ СТРІЛЬЦЯМ ВШАНУВАЛИ ДІТИ З ЛУГАНЩИНИ
 78. Добра справа
 79. 14 серпня 2016 року відійшов у вічність академік НАН України Михайло Андрійович ГОЛУБЕЦЬ
 80. ОПРАВДАНЕ БЕЗЗАКОННЯ
 81. ВІДПОВІДЬ НА ЗВИНУВАЧЕННЯ (продовження)
 82. ВІДПОВІДЬ НА ЗВИНУВАЧЕННЯ
 83. Корисні статті на сайті "Український лісовод"
 84. Пресс-тур на горі “Маківці” щодо всихання смерекових насаджень у гірській частині Львівської області
 85. FRI START UP CAMP
 86. Будівництво велодоріжок в Славську
 87. ОГОЛОШЕННЯ 15.06.2016 р.
 88. Обов'язок лісівників — охорона лісових масивів та боротьба з браконьєрством
 89. Велотуризм в Славську
 90. ДП “Славське лісове господарство” інформує: Нараховано та сплачено податків за 4 місяці 2016 року
 91. На Львівщині проведено обласний конкурс на краще шкільне лісництво
 92. Озеленення території школи
 93. Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках-2016»
 94. Пожежа - стихійне лихо
 95. Не згуби рідний ліс сірником
 96. Привітання з нагоди Міжнародного дня лісу
 97. Проведення обговорень з громадськістю
 98. Інформація про заплановані заходи у рамках акції “Майбутнє лісу у твоїх руках — 2016”
 99. Відсутність фінансування лісової галузі створить соціальні проблеми та вплине на екологічну безпеку країни
 100. Заготівля шишки