Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

«Зелена країна»: запрошуємо долучитись до створення лісів на Львівщині!

01 жовтня по 30 листопада Держлісагентство проводить громадську акцію «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».
 
На Львівщині в рамках Акції заплановано проведення ряду заходівз лісовідновлення, лісорозведення та озеленення населених пунктів, спрямованих на покращення комунікації з громадськістю, підвищення іміджу лісової галузі та виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.
До Акції приєднаються об’єднані територіальні громади та інші лісокористувачі області, на землях яких також заплановане створення нових лісів, з метоюпримноження зелених насаджень краю.
Повідомляємо, що 16 вересня під час урочистостей з відкриття інноваційного лісорозсадницького комплексу у ДП «Львівський лісовий селекційно-насінневий центр» та святкування Дня працівника лісу присутнім на заході та представникам ЗМІ було анонсовано про проведення громадської акції «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента«Зелена країна».
Усі зацікавлені можуть ознайомитись із Планом заходів державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ у рамках Акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом» та взяти участь у Акції. Плани заходів акції також висвітлені на сайтах державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ.
До участі вАкції з садіння молодих деревзапрошується учнівська та студентська молодь, представники органів влади, ОТГ, громадських організацій, громадськості та засобів масової інформації.
Перед початком заходу працівники лісогосподарських підприємств проведуть учасникам Акції інструктажі з техніки безпеки та технології садіння лісових культур, забезпечать їх садивним матеріалом та інвентарем для посадки сіянців, у тому числі із закритою кореневою системою.
Лісівники Львівщини сподіваються, що проведення громадської акції «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна» приверне увагу кожного громадянина та зацікавить посадити своє дерево на користь громади, країни та на благо  українського лісу, примножуючи тим самим природні багатства Землі!
Запрошуємо всіх охочих долучатися до заходів громадської Акції «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна»!
 
 

Полтавські «переселенці» приживатимуться в Карпатах

Нещодавно працівники лісової охорони ДП «Славське лісове господарство»на території Рожанського лісництва і мисливці з ТзОВ "Мисливське господарство "Едельвейс-тур" спільно зробили добру справу – випустили у звичне природнє середовищедев’ять молодих диких кабанів – чотири самці і п’ять самок.
 
Тваринок придбав у Полтавській області «Едельвейс-тур», та випустили їх  в урочищі Осовня – саме тут організовано підгодівлю «переселенців» -  як було зазначено вище, разом з лісівниками. Хвилину-другу кабани роздивлялися довкола, а далі неквапливо,  побрели в гущавину лісу.
Забігаючи наперед, скажемо, що пам’ять, чи радше нюх, у них – чудовий. Бо через два дні на цьому підгодівельному майданчику диких кабанів бачив лісничий Михайло Бандерич. Знову прийшли поживитися смачним кормом.
- Диких кабанів, спільно,  розводимо з метою збільшення популяції та покращення фауни, - повідомив директор ТзОВ "Мисливське господарство "Едельвейс-тур" Віктор Перекіцей . 
Річ у тім, що  кілька років тому диких свиней по Україні"викосила" африканська чума. Хвороба не страшна вовкам, лисицям, а от диких кабанів вражала масово.
- Тож оце вирішили відновити популяцію на  території підприємства та мисливських угідь, - підтвердив директор Славського лісгоспу Сергій Кокоць.
 
 
Особливо полюбляють ці тварини смакувати кукурудзою та хрумати жолуді. Кукурудзи, яблук, соковитих коренів  лісівники й мисливці дикам розкладають стабільно, а жолуді бука, подекуди і дуба згодом вони знайдуть уже самі. Тож хай приживаються і множаться!
 
 
Ігор Табінський
 

Перші кроки в масштабному залісенні України на Львівщині

 
  Cьогодні  начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека та перший заступник начальника Ярослав Целень провели робочу нараду з головними лісничими державних лісогосподарських підприємств щодо виконання Указу Президента від 7 червня 2021 №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» та рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року№180/2021 (в частині інвентаризації лісових ресурсів).
 
  За результатами наради напрацьовано дорожню карту виконання завдань вищезазначених Указів.
 
 
  Звернуто увагу на ключову роль спеціалістів лісового господарства, представників міжвідомчих комісій об’єднаних територіальних громад (ОТГ) по визначенню ділянок для лісорозведення  та проведення  інвентаризації лісів на забезпечення виконання Указів Президента.

Обсяг заготівлі деревини за I півріччя 2021 року

 
  Попит на необроблену деревину на внутрішньому ринку України в силу обставин залишається дуже високим. Державні лісогосподарські підприємства Львівщини збільшують обсяги лісозаготівель, що сприяє покращенню фінансового стану підприємств.
 
  Підводячи підсумки лісозаготівельних робіт за перше півріччя 2021 року державними лісогосподарськими підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства заготовлено 418,1 тис кбм ліквідної деревини, в.т.ч. від рубок головного користування 240,9 тис. кбм., що становить 58 % від загальної заготівлі.
 
  Стан освоєння розрахункової лісосіки РГК за 2021 рік складає 39,24%. Вихід лісоматеріалів круглих на РГК за 6 місяців 2021 року по Львівському ОУЛМГ склав 52%,  в.т.ч., по дубу-32,6%, буку-34%, хвої-79,9%, березі-23,4%, вільсі – 32,4%.
 
  Процент виходу лісоматеріалів круглих класу А становить 6,3%, з них дубового-3,2%, букового-3,7%, ясеневого-4,0% хвойного-5,4%, березового-40,6%, вільхового -31,2%.
 
  Також заготовлено від всіх видів рубок:
 
  Лісоматеріалів круглих 194,3 тис. кбм., дров 217,7 тис. кбм., в.т.ч. дров для промислового використання 163,2 тис. кбм., довгомірних лісоматеріалі (хлисти)- 5,1 тис. кбм, хмизу ліквідного-1,0 тис. кбм.
 
  Вся заготовлена  та реалізована деревина внесена до Єдиної Державної Системи Електронного Обліку Деревини ( ЕОД).
 
 Станом на 01.07.2021 року на складах державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ знаходяться – 33,8 тис. кбм. деревини, що на 18,4 тис. кбм. менше в порівнянні з початком 2021 року.
 
Відділ лісових ресурсів, машин та
 
технологій Львівського ОУЛМГ

Колегія Львівського ОУЛМГ розглянула питання створення нових лісів та раціонального використання лісових ресурсів

 
 
  Начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека провів засідання колегії,на якій розглянуто питання про використання лісосировинних ресурсів підприємствами Львівського ОУЛМГ.
  За І-ше півріччя 2021 року підприємствами управління від усіх видів рубок заготовлено 418123 кбм деревини, що на 69744 кбм, або на 20% більше в порівнянні з відповідним періодом 2020 року. 
  На рубках головного користування заготовлено 240783 кбм, що становить 50,4 % від лісосічного фонду 2021 року.
  Із загального обсягу заготовленої деревини, 305230кбм або 73% заготовлено суб’єктами господарювання за договорами з надання послуг.
  Загальний обсяг реалізації лісоматеріалів на внутрішній ринок становить 351.3 тис. кбм. м на суму 479,6 млн. грн., що відповідно на 77 тис. кбм  та на 212 млн. грн. більше ніж у минулому році.
 Заступник начальника управління Юрій Громяк відмітив необхідність провести аналіз ефективності використання лісосировинних ресурсів по кожному державному лісогосподарському підприємству та забезпечити  ефективність фінансово-господарської діяльності підприємств.
  Голова колегії Анатолій Дейнека наголосив, що в області впроваджують засади наближеного до природи лісівництва та перехід на вибіркову систему рубок, що одночасно дозволяє проводити раціональне використання деревних ресурсів з постійним існуванням лісу і виконанням ним екологічних функцій.
  Анатолій Дейнека розповів про результати наради, яка відбулась напередодні на майданчику Львівської обласної державної адміністрації з головами територіальних громад Львівщини з питань створення нових лісів та інвентаризації  лісових земельна виконання Указу Президента України від 07.06.2021 № 228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» та рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року №180/2021 (в частині інвентаризації лісових ресурсів). 
 
 
  Обласним управлінням видано Розпорядження від 29 липня 2021 року, згідно якого державні лісогосподарські підприємства зобов’язано опрацювати спільно з об’єднаними територіальними громадами (ОТГ) землевпорядні матеріали щодо можливості виділення нових земель для лісорозведення та брати активну участь у розробці місцевих програм щодо збільшення лісистості земель територіальних громадта інвентаризації лісових ресурсів, що знаходяться на території ОТГ.
  Звернуто увагу керівників підприємств щодо необхідності налагодження ефективної взаємодії лісівників з місцевими громадами та інформування громад та ЗМІ про діяльність державних лісогосподарських підприємств за І-ше півріччя 2021 року.
  Також, членів колегії повідомлено, що з нагоди 100-річчя створення Українського товариства мисливців та рибалок, а також 30-річчя Незалежності України у Миколаєві пройде фестиваль «Мисливська ватра», у якому візьмуть участь мисливські колективи Львівського ОУЛМГ.
  За результатами засідання дано відповідні доручення та прийнято рішення колегії.

Оновлення інформаційно-межових знаків

 
  На території об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення Геологічна пам’ятка природи «Печера «Писана криниця», яка створена рішенням Львівського облвиконкому № 495 від 09.10. 1984 р. з метою збереження унікальної геоморфологічної пам’ятки – печери в скальних виходах, тріщинуватих палеогенових пісковиків, на схилах полонини оточеної буковим лісом, проведено оновлення інформаційно-межових знаків.
На території забороняється (витяг з Положення):
- будь-яка діяльність, що загрожує збереженню, або призводить до деградації чи зміни первісного стану Пам’ятки природи, порушення ходу природних процесів, втрати наукової, естетичної та природоохоронної цінності природного комплексу, що охороняється.
-    будь-яке засмічення та забруднення території  Пам’ятки природи.
- влаштування стоянок автотранспорту, встановлення наметів та розведення вогнищ.
-   будь-яке будівництво, не пов’язане з організацією охорони Пам’ятки природи.
- проїзд всіх видів механізованого транспорту, крім службового транспорту, лісової охорони, державних правоохоронних органів та інших спеціальноуповноважених інспекційних, рятувальних служб.
 

Ефективне лісогосподарювання для сталого розвитку: Лісова опікунська рада(FSC) провела другий тренінг для лісових господарств

Представники підприємств лісового господарства продовжують навчатись практичній реалізації FSC® національного стандарту системи ведення лісового господарства для України завдяки тренінгам, організованим FSCУкраїна. Відбувся  вже другий із низки запланованих тренінгів, присвячений розробленню та виконанню плану ведення господарства задля збалансованого управління лісами.
Лісова опікунська рада (FSC) в Україні провела другий тренінг з практичної реалізації FSC національного стандарту системи ведення лісового господарства для України. Тренінг був присвячений вимогам принципів 4, 5 і 7стандарту та охопив широке коло питань, важливих для розуміння структури плану ведення господарства, його змістовного наповнення, процесів оновлення та перегляду. Невиснажливість використання як деревинних, так і недеревинних лісових ресурсів займає ключове місце як у відповідальному плануванні, так і у практиці ведення господарства. Це і визначило ще одну складову навчального тренінгу.
Складовою тренінгу було ознайомлення із теоретичними та практичними підходами до забезпечення участі зацікавлених сторін у плануванніта провадженні ведення господарства. Це дозволило учасникам отримати відповідні знання та навички задля забезпечення прозорості та відкритості лісової сертифікації. На тренінгу також були розглянуті права місцевих громад та засоби налагодження з ними ефективної взаємодії, що визначено FSC національним стандартом. Отримані знання сприятимуть зменшенню соціальної напруги стосовно лісів та лісогосподарської діяльності. 
 
 
Участь у заході взяли представники 20 підприємств лісового господарства. Різноманітні тренінгові форми та методи представлення теоретичного й практичного матеріалу,  використання реальних кейсів та обмін досвідом між учасниками з різних куточків України є запорукою отримання ними компетенцій, важливих для забезпечення відповідального ведення лісового господарства.    
Павло Кравець, директор FSC Україна зазначив, що зміна ціннісних орієнтирів учасників суттєво впливатиме на практичну діяльність лісгоспів та отримання ними широкого спектрапозитивних екологічних, економічних та соціальних ефектів. «Керуючись FSC-поглядом на функціонування підприємства, учасники надалі зможуть застосувати адаптивний підхід для формування плану ведення господарства. Отримані під час тренінгу навички щодо мінімізації негативнихвпливів господарської діяльності підприємств сприятимутьсталому використанню лісових ресурсів, збереженню та відновленню лісів», — прокоментував Павло Кравець, директор FSCУкраїна.
Forest Stewardship Council® (FSC®) — міжнародна неурядова організація, діяльність якої спрямована на підтримку екологічно та соціально відповідального управління лісами йзабезпечення невиснажливого використання лісових ресурсів. Тобто знак FSC на деревині або на зробленому з неї товарі — показник того, що продукцію виготовляють з деревини з лісу, в якому ведуть відповідальне лісове господарство. На сьогодні FSC представлена у 82 країнах. Загальна площа FSCсертифікованих лісів складає 225,2 млн га. Розвиток FSC сертифікації в Україні триває понад 20 років. Станом на травень 2021 року в Україні сертифіковано 4,4 млн га лісів та видано 129 сертифікатів системи ведення лісового господарства. Лісопромисловий бізнес охоплений 404 сертифікатами ланцюга постачання.
 

17 липня 2021 року на території Славської ТГ разом з ОККО -Group відбулась акція з висадки дерев

  17 липня 2021 року на території Славської ТГ разом з ОККО -Group, з-за сприяння ДП “Славське ЛГ” відбулась акція з висадки дерев (з закритою кориневою системою), на території парку “між водами”

 

 

 

Лісове господарство на Львівщині: курс на екологізацію

 
На Львівщині відбувся дводенний тренінг-семінар «Рубки переформування та захист особливо цінних лісових ділянок з метою запровадження наближеного до природи лісівництва» для працівників державних лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства. У семінарі, який організований ГО «Дунайсько-Карпатська програма» спільно з обласним управлінням, взяли участь також спеціалісти Львівської державної лісовпорядної експедиції.
 
Відкрив семінар начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека, який привітав учасників тренінгу.
 
Наголосив на важливості екологізації ведення лісового господарства та розповів про досвід лісівників Львівщини у питаннях переходу ведення лісового господарства на засади наближеного до природи лісівництва.
 
З 2005 року лісівники Львівщини у співпраці з Національним лісотехнічним університетом України взяли курс на перехід на вибіркову систему рубок. Подякував ГО «Дунайсько-Карпатська програма» за конструктивну співпрацю та ініціативу проведення семінару, адже наближене до природи лісівництво вимагає спеціальних знань та навиків для лісівників, які мають сприйняти ідеї, які визначать рух лісового господарства на десятки років вперед.
 
Директор ГО «Дунайсько-Карпатська програма» Богдан Проць відзначив співпрацю з обласним управлінням, відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю у сфері сталого управління лісами у питаннях виділення та збереження пралісів та природних лісів та надання їм природоохоронного статусу у найближчій перспективі. Зазначив, що під час впровадження нових підходів, які застосовуються в європейських країнах щодо екологізації лісокористування, важливо проводити роз’яснення працівникам лісогосподарських підприємств, залучати місцеву владу, громадські організації, з метою ефективної адаптації цих ідей у місцевому середовищі.
 
Про методику і результати впровадження наближеного до природи лісівництва, вплив вибіркових і поступових рубок головного користування на розвиток лісових екосистем та лісового господарства учасникам семінару розповіли перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Ярослав Целень та завідувач кафедри лісівництва НЛТУ України професор Криницький Г.Т.
 
 
 
Заступник директора ГО «Дунайсько-Карпатська програма» Анатолій Павелко поінформував про особливості природоохоронного режиму в лісах України у національному та міжнародному вимірах. Акцентував увагу на Законопроекті «Про території Смарагдової мережі» та можливостях використання європейського досвіду у підходах збереження біологічного різноманіття, а саме виділенні та збереженні типів оселищ.
 
У практичній частині семінару учасники тренінгу рівнинної частини області відвідали ділянки Немирівського та Завадівського лісництв ДП «Рава-Руське лісове господарство», де було презентовано результати ведення лісового господарства з метою запровадження наближеного до природи лісівництва.
 
 
На другий день семінару для підприємств гірської частини області спеціалісти лісогосподарських підприємств оглянули ділянки рубок переформування у Задеревацькому лісництві на науково-виробничому стаціонарі «Моршинський» ДП «Стрийський лісгосп» та Любинцівському лісництві ДП «Сколівський  лісгосп», де ознайомились з результатами запровадження вибіркового, наближеного до природи лісівництва.
 
 
 
Всього у семінарі взяли участь 103 учасники.
 
Під час семінару учасники були ознайомлені із основними теоретичними засадами ведення наближеного до природи лісівництва, зокрема в частині проведення рубок переформування, які дають можливість постійно залишати дану ділянку лісу покритою лісовою рослинністю, переформовувати одновікові насадження в різновікові, які є стійкішими, а також похідні деревостани переформовувати в господарсько цінні різновікові насадження.
 
 
Тренінг-семінар «Рубки переформування та захист особливо цінних лісових ділянок з метою запровадження наближеного до природи лісівництва» підкреслив дієвість Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю у сфері сталого управління лісами і підтвердив правильність курсу переходу на вибіркову систему рубок.

ТАКТИЧНІ НАВЧАННЯ З ЛІКВІДАЦІЇ УМОВНОЇ ПОЖЕЖІ В ДП “СЛАВСЬКЕ ЛГ”

  На виконання доручення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 07.05.2021 року № 27/1-Д, наказу Держлісагенства України від 13.05.2021 року № 299 “ Про організацію та проведення навчальних тренувань з ліквідації умовної лісової пожежі”, ДП “Славське лісове господарство” провело дводенні тактичні тренування з ліквідації умовної лісової пожежі з залученням формувань зведених загонів НПП “Сколівські Бескиди” та Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.
 
  Для забезпечення ситуації  наближеної до реальної , проведено  імітацію загоряння лісових масивів з використанням димових шашок, горючих матеріалів (хмиз та залишки деревини).
 
 
 
 
 
 
Розвиток подій відбувався на території Климецького лісництва поблизу населеного пункту Жупани.
  У відповідності до плану тактичного навчання пожежа виникла внаслідок необережного поводження з вогнем, що призвело до загоряння сухої трави та кущових насаджень на площі 1200 м2 поблизу кварталу 22 Климецького лісництва.
  Пожежу виявив майстер лісу під час обходу, про що терміново оповістив лісничого Климецького лісництва та викликав на допомогу сили і засоби лісництва, до прибуття, яких почав гасити осередок підручними засобами.
  Лісничий доповів головному лісничому  ДП “Славське лісове господарство” і з наявними силами і засобами вирушив на пожежу де оцінивши ситуацію розгортає пожежний модуль (цистерна з мотопомпою) шляхом прокладання пожежних рукавів від мотопомпи до місця гасіння пожежі та розставляє працівників лісової охорони лісництва для гасіння низової пожежі за допомогою пожежного інвентарю  і ранцевих оприскувачів (вогнегасників). Їм на допомогу прибувають оперативні одиниці  Сможанського та Опорецького лісництв (сусідні лісництва) на мотоциклах обладнаних ранцевими оприскувачами та пожежним інвентарем.
   В зв’язку з сильними поривами Пд-Сх вітру швидкістю 20 м/с, вогонь швидко розповсюджується в лісовий масив. Сил і засобів недостатньо. Існує загроза переростання низової пожежі в верхову та виникає загроза населеному пункту Жупани. 
 
 
 
 
   Прийнято рішення про створення штабу по ліквідації лісових пожеж. Викликається ДПО Славського лісгоспу (пожежний автомобіль на базі ГАЗ 66) та прибуває населення Козівської об’єднаної територіальної громади у відповідності до оперативно-мобілізаційного плану з підручними засобами та працівники медслужби. 
  Керівництво гасіння лісової пожежі бере на себе головний лісничий. Пожежа стрімко розповсюджується , охоплено площу 3,2 га, відбувається стійке горіння повалених та сухостійних дерев, загроза  верхової пожежі посилюється. Головний лісничий звертається в Львівське ОУЛМГ за допомогою та викликає оперативно-рятувальну службу. 
  Обласне управління скеровує на ліквідацію пожежі, автомобіль ГАЗ-66 Національного природного парку “Сколівські Бескиди”.
   Одночасно просить Держлісагенство направити в зону пожежі формування зведених загонів Закарпатського ОУЛМГ.
  В ході боротьби з пожежею непритомніє працівник лісової охорони та отримує першу медичну допомогу від працівників медицини.
 
 
 
 
 
 
  Для життєзабезпечення людей зайнятих на гасінні пожежі облаштовується намет для відпочинку особового складу розгортається польова кухня.
 
   Прибуває формування зведених загонів Закарпатського ОУЛМГ.
  Після 7 год боротьби умовну пожежу вдається локалізувати. Виставляється особовий склад для чергування. Тракторна техніка проводить оборювання лінії вогню. Частина особового складу направляється на відпочинок. Після напруженої ночі чергувань та постійного патрулювання з ранцевими оприскувачами пожежу вдається ліквідувати повністю.
  Вранці особовий склад шикується для заслуховування підсумків та готовий отримати зауваження.
 
 
Головний лісничий
ДП “Славське ЛГ”
АНДРІЙ Колодяжний

Більше статей...

 1. Придбання мотоциклів
 2. ЗВЕРНЕННЯ
 3. СЕЗОН ТИШІ
 4. Бережіть ліс і землю від пожеж !
 5. Колегія Львівського ОУЛМГ: охорона праці на виробництві та протипожежний захист лісів
 6. Оптимізація мережі лісгоспів – крок в інституційній реформі лісової галузі
 7. Податки від лісгоспів — об’єднаним територіальним громадам
 8. З Мiжнародним Днем лiciв!
 9. Пожежа - стихійне лихо
 10. Податки від лісгоспів — об’єднаним територіальним громадам
 11. Охорона червонокнижних видів рослин – завдання кожного
 12. ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
 13. Показник лісогосподарської діяльності підприємства
 14. Як придбати легальну новорічну ялинку? ПРЕС-РЕЛІЗ ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ про проведення ялинкової кампанії 2020-2021 років.
 15. «Нагодуй птахів взимку»
 16. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2020 — 2021 роки
 17. Меморандум в дії: природні старовірові ліси Львівщини отримають природоохоронний статус
 18. Обсяг заготівлі деревини за 9 місяців 2020 року
 19. Тепло і затишок в хату
 20. Акція з осіннього висаджування дерев на Львівщині (відео)
 21. «Озеленення України» на Львівщині!
 22. Акція “1 000 000 дерев за 1 добу”
 23. Місцерозташування лісових ділянок в розрізі обласних управлінь, установ, підприємств та орієнтовні обсяги відтворення лісів (лісовідновлення, лісорозведення шляхом садіння ) в лісах Держлісагентства на осінь 2020 року
 24. Вітання голови Львівської ОДА Максима Козицького з Днем працівника лісу
 25. Своє професійне свято, День працівника лісу, колектив Славського лісгоспу відзначив відкриттям чергової новозбудованої лісової автомобільної дороги
 26. РОБОЧИЙ ВІЗИТ ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
 27. Збережені пам’ятки природи
 28. Андрій Заблоцький: Ліс – не дамба для запобігання паводкам та утримання води
 29. Зміни клімату: то сухо, то заливає
 30. Держлісагентство: перевірити законність заготівлі та походження деревини можна онлайн
 31. Кожен висаджений сіянець потребує лісівничої уваги
 32. САДИТИ ЛІС МОЖНА І ЛІТОМ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД
 33. Робота державної лісової охорони – на постійному контролі!
 34. Карпати будуть зелені!!!
 35. Лісова охорона на варті!
 36. Держлісагентство: У лісах проведено 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок
 37. ЛІС САДЯТЬ – ПРО МАЙБУТНЄ ДБАЮТЬ!
 38. Некролог
 39. Держлісагентство: Обсяг незаконних рубок зменшився на 34%
 40. ЗБЕРЕЖЕМО ЗДОРОВ’Я І ЛІСИ РАЗОМ
 41. Уже відновлено 22,3 тис. га лісу, на яких висаджено 122 млн дерев, - Андрій Заблоцький
 42. Оподаткування лісового господарства: реформа, час якої настав
 43. Гарячі будні лісівників: випробовування вогнем.
 44. Напрямки використання заготовленої деревини
 45. Законопроект щодо запровадження національної інвентаризації лісів готується до другого читання
 46. Садимо ліс в умовах карантину
 47. Пожежа в Козьовій: підпалювач встановлений.
 48. Шановні краяни!
 49. До уваги жителів Львівщини! Роз’яснення щодо обмеження відвідування лісів у зв’язку із запобігання поширення коронавірусної інфекції і недопущення лісових пожеж.
 50. У Карпатах вже висаджено 2,2 млн дерев, - Андрій Заблоцький
 51. Палії трави - клопіт для лісівників
 52. Від сьогодні у лісах стартує "сезон тиші"
 53. Держлісагентство: з початку року виникло 180 лісових пожеж, половина з них - за останній тиждень
 54. Пожежа — це лихо!!!
 55. До Міжнародного дня лісів уже висаджено 100 мільйонів дерев, - Андрій Заблоцький
 56. Місячник озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля
 57. На Львівщині розпочалася весняна лісокультурна кампанія 2020 року
 58. У В А Г А ! Заходи щодо запобігання поширенню короновірусу COVID – 19 у ДП “Славське лісове господарство”
 59. ПАМ ЯТКА щодо превентивних заходів протидіїі коронавірусу COVID-19 по ДП «Славський ЛГ»
 60. Найбільша чисельність зубрів в Україні - на Львівщині
 61. Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом» призупиняється у зв’язку з обмеженнями на організацію масових заходів
 62. Держлісагентством запроваджено заходи стосовно запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19
 63. Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
 64. Орієнтовні обсяги заготівлі деревини на 2020 рік.
 65. Колегія лісівників Львівщини: раціональне використання, збереження та відтворення лісових ресурсів області
 66. ОГОЛОШЕННЯ
 67. Охорона червонокнижних ранньоквітучих рослин — завдання кожного
 68. НАРАДА З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ЗА УЧАСТЮ ПОСАДОВИХ ОСІБ ДЕРЖПРАЦІ УКРАЇНИ
 69. На Львівщині заплановано провести лісовідновлення на площі біля 2000 га
 70. Навчання продовжується
 71. У парламентському екологічному Комітету обговорили питання мисливства
 72. До уваги лісокористувачів та деревообробників! Орієнтовний графік електронних аукціонів з продажу деревини
 73. ОБЛІК МИСЛИВСЬКОЇ ФАУНИ В УГІДДЯХ ЛЬВІВЩИНИ
 74. Законопроект про запровадження Національної інвентаризації лісів прийнятий у першому читанні
 75. Стартував експериментальний проект реалізації деревини через е-аукціони
 76. У Львівському ОУЛМГ покращилась охорона лісів від лісопорушень.
 77. Лісове господарство Львівщини: результати 2019 року та перспективи розвитку
 78. Міжвідомча нарада з охорони лісів від незаконних рубок
 79. Підсумки роботи деревообробних підрозділів лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ за 2019 рік
 80. Підсумки лісогосподарської діяльності державного підприємства “Славське лісове господарство” за 2019 рік
 81. Інформація про заготівлю та реалізацію деревини в Україні буде загальнодоступною, - Андрій Заблоцький
 82. Будівництво лісових доріг державними підприємствами Львівського ОУЛМГ.
 83. 2019 рік: рекордитаздобутки лісівників Львівщини
 84. Рентна плата для лісової галузі буде зрозумілою та прозорою - Парламент ухвалив відповідні зміни
 85. Голова Держлісагентства розповів про концепцію змін у лісовій галузі
 86. Рішення Уряду в дії: 25 мільйонів кубометрів деревини на рік та обов'язковість електронного обліку деревини для всіх лісокористувачів
 87. Перші підсумки виробничої діяльності за 2019 рік
 88. НАРАДА КОРИСТУВАЧІВ МИСЛИВСЬКИХ УГІДЬ ЛЬВІВЩИНИ: ПЕРЕПИС ЗВІРІВ, АФРИКАНСЬКА ЧУМА, БОРОТЬБА З БРАКОНЬЄРСТВОМ
 89. Уряд послідовно знищує тіньові ринки, - Олексій Гончарук
 90. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2019 — 2020 роки
 91. Ялинкова кампанія 2019-2020 років на Львівщині
 92. Уряд запускає пілотний проект е-аукціонів продажу деревини на "Prozorro.Продажі" з квітня 2020 року
 93. Уряд затвердив Порядок проведення моніторингу внутрішнього споживання деревини
 94. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2019-2020
 95. Завдання з лісовідновлення виконані
 96. Держлісагентство відкрило статистику цін та е-аукціон на деревину
 97. Проєкт "Ліс у смартфоні" крокує Україною
 98. Прийнятий Парламентом Закон щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону відповідає науковим обґрунтуванням
 99. Парламент вдосконалив законодавство щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону
 100. На Львівщині триває осіння лісокультурна кампанія