ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
"ЛІСИ УКРАЇНИ"
ФІЛІЯ "СЛАВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Навчальний семінар для працівників Філії “Славське лісове господарство”

18 квітня 2023 р. в приміщенні контори Філії “Славське лісове господарство” був проведений навчальний семінар з питання «Як забезпечити відповідність вимогам FSC національного стандарту системи ведення лісового господарства для України?»
 
 
 
У навчальному семінарі взяли участь Букша Ігор Федорович, к.с.-г.н., с.н.с., Завідувач відділу інвентаризації лісів, моніторингу, сертифікації та лісовпорядкування Українського НДІ лісового господарства і агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького (УкрНДІЛГА), в.о.головного лісничого Лесів В.Г., головний інженер Савчак В.І., інженери відділу лісового господарства  Леляк В.В., інженер ОП і ТБ Воїн О.А ., інженера виробничого відділу, лісничі, помічники лісничих,начальники цехів(в кількості 25 чоловік).
 
Під час навчального семінару було розглянуто наступні питання:
 
1. Принципи, Критерії, Індикатори та Верифікатори FSC національного стандарту системи ведення лісового господарства для України.
2. Організаційно-розпорядчі документи та відповідальність працівників підприємства за дотримання вимог FSC національного стандарту.
3. Навчання персоналу підприємства відповідно до додатку В стандарту.
4. Виділення та охорона репрезентативних ділянок аборигенних екосистем.
5. Визначення особливих цінностей для збереження на території підприємства.
 

Оголошення

Філією "Славське лісове господарство" планується з 01 по 05 травня поточного року привести у відповідність до міжнародних стандартів, вдосконалення існуючої системи управління лісовим господарством, створення кращих можливостей для продажу лісової продукції, незалежною аудиторською компанією Іноземним підприємством «СЖС УКРАЇНА», сертифікаційного аудиту системи лісоуправління за системою FSC, оцінку відповідності ведення лісового господарства в лісах підприємства критеріям та принципам ЛОР. 
Сертифікація - це незалежна оцінка діяльності організації за погодженими міжнародними стандартами. Вимоги стандарту ЛОР стосуються екологічного, соціального та економічного впливів лісового господарства. Принципи та критерії застосовуються відповідно до національних і міжнародних законодавчих та нормативних актів. Вимоги стандартів ЛОР покликані не відмінювати, а скоріше доповнювати правила та ініціативи з ведення лісового господарства, забезпечивши відповідальне лісокористування в усьому світі. З метою якісної підготовки до проведення основного аудиту, покращення організації проведення лісозаготівельних робіт, стану охорони праці та техніки безпеки і стану охорони довкілля. З детальною інформацією Ви можете ознайомитись на сайті нашої філії. Це повідомлення стосується зацікавлених сторін, які можуть мати відношення до нашої діяльності, якщо у вас є коментарі, надсилайте їх, будь-ласка, електронною поштою на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Дякуємо за співпрацю!
Адміністрація філії "Славське лісове господарство"
 

Бережіть ліс і землю від пожеж

          Величезної шкоди лісам завдають лісові пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, але й для всього живого. Основна причина їх виникнення — порушення протипожежних правил відпочиваючими та іншими людьми, які перебувають у лісі.  У зв’язку  із війною Росії проти України  чисельність населення в районі значно зросла за рахунок тимчасового переселення громадян, в результаті  чого виникає загроза  збільшення випадків підпалів трави і рослинності. 
        Також з настанням весни чи мало клопоту лісівниками завдає місцеве населення під час впорядкування своїх приватних територій беручи в допомогу “сірник”.  Багато людей вважає, що спалювання трави корисне, однак вони дуже глибоко в цьому помиляються, так як на випалених ділянках вигоряє верхній шар грунту, на якому нічого не росте окрім бур`янів.
       З метою запобігання виникнення та недопущення лісових пожеж,  лісівники філії «Славського лісового господарства» застерігають та просять співгромадян і всіх кому небайдуже ставлення  до лісу , обережно поводьтеся з вогнем в межах будь-якої природної території, дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісах України, дотримуйтесь правил моральної поведінки та етикету в лісі, вчіть своїх дітей та внуків любити і кохати ліс.
Кожен, хто помітив вогонь у лісі, зобов'язаний негайно вжити заходів для його гасіння. Якщо зробити це власними силами неможливо, слід проінформувати  про пожежу в лісництво, лісгосп або сільську раду, (служба порятунку - “101”, телефон чергового  філії “Славське лісове господарство”- (03251)  4-23-67.
Філія «Славське лісове господарство»  нагадує, згідно з законодавством, порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою адміністративну а інколи  кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків. У період воєнного часу спалювання сухої рослинності  прирівнюється до диверсії , а працівники державної служби України з надзвичайних ситуацій, які виїжджають на такі виклики, змушені використовувати резерви та трати сили, які  зараз необхідні.
            Громадяни не будьте москалями не випалюйте Рідну Землю !!!

якщо Вам потрібно придбати новорічну ялинку

Шановні громадяни, жителі сіл та міста району, адміністрація ДП “Славське лісове господарство” повідомляє, якщо Вам потрібно придбати новорічну ялинку, звертайтесь до нас за адресою смт. Славсько, вул. О.Степанівни,7 тел./факс (03251) 42-4-88, (03251) 42-3-67 . 
 Ціни на новорічні ялинки для гуртових покупців та в роздріб  в наступних розмірах :
 
                               Ялина
                     гуртові ціни (від 100шт)                                    роздрібні ціни
висотою  1 - 1.5м -   159 грн з ПДВ           1  -  1,5м -  172 грн з ПДВ 
висотою   1,5-  2м -  194 грн з ПДВ           1,5- 2м   -   221 грн з ПДВ
висотою   2 - 2,5м  - 256 грн з ПДВ           2 -2,5м  -    291 грн з ПДВ
висотою   2,5 - 3м -  431 грн з ПДВ           2,5 - 3м -    503 грн з ПДВ
                     Ялиця
                     гуртові ціни (від 100шт)                                     роздрібні ціни
-    висотою  1 - 1.5м -   505 грн з ПДВ          1  -  2м -   629 грн з ПДВ            
висотою  1,5-  2м -  600 грн з ПДВ           2 - 2,5м  - 750 грн з ПДВ            
-    висотою  2 — 3 м  - 794 грн з ПДВ          2,5 - 3м -   990 грн з ПДВ  
                  
              
 

Про те як не нашкодити лісові під час операції "Новорічно-різдвяна ялинка"

Наближаються новорічно-різдвяні свята, якими вони будуть цього року не знає ніхто. Щодо справжнього святкового настрою, то у дорослих людей його формують умови війни і солідарність із Захисниками України. Чого не скажеш про дітей, бо  найменші,  з особливим трепетом в душі, очікують їх цілий рік. Безумовно, що їхня радість скрашується присутністю новорічної ялинки. На  даний час пропонується широкий асортимент новорічного товару, пропонується  усе і різне на Ваші вподобання. Можна придбати живу ялинку, інші надають перевагу штучним. В цьому випадку всім потрібно тримати баланс. Міра, як кажуть, добра у всьому. Обираючи той чи інший варіант, слід пам'ятати, що правильне рішення  полягає в тому, щоб якомога менше нашкодити лісові. Постає питання про сам факт придбання святкового дерева. Його можна купити на ялинковому ринку, де продаються дерева з лісових господарств. Проте дехто вирішує економити кошти  щляхом здійснення незаконної вирубки новорічних деревець у лісі. В передноворічний період кількість випадків незаконних рубок ялин залищається  високою. Найнеприємніше те, що незаконна вирубка завдає значних збитків лісовому господарству. А тому, щоб зменшити  кількість випадків скоєння незаконних рубок дерев працівниками державної лісової охорони ДП “Славське лісове господарство” із залученням працівників правоохоронних органів щорічно здійснюється посилена охорона шпилькових насаджень від самовільної заготівлі та реалізації новорічних ялинок. У випадку, якщо при проведенні перевірок, виявлено підозри на незаконну заготівлю та реалізацію ялинок або виявлено новорічну ялинку без відповідних документів, будуть накладатись штрафи згідно КУпАП та відшкодування збитків завданих лісовому господарству у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 року за № 665.
Лісівники нагадують, що реалізація ялинок дозволяється тільки за наявності на дереві бирки зі штрих-кодом та документу на право перевезення ялинкової продукції – товарно-транспортної накладної встановленого зразка, яку видано лісогосподарським підприємством. Вже зараз лісові красуні можна замовити в лісництвах та державному підприємстві Славського лісового господарства. З цією метою визначено відповідні місця та дозволені обсяги заготівлі, реалізації новорічних ялинок.
Тож, аби гарно провести зимові свята варто задуматись над своїми вчинками і зберегти при цьому «копійчину»,  за незаконний продаж ялинок. ДП “Славське лісове господарство”  просить  громадян не купувати новорічні ялинки сумнівного походження, не сприяти незаконному промислу, який завдає шкоду довкіллю. Фактично, заробляти "копійчину" потрібно чесним шляхом. Кожен повинен розуміти це, виходячи з власної  свідомості. Бо складається таке враження, що чим більше порушника лякаєш відповідальністю, тим більше він нівелює закон. Правовий нігілізм ні до чого доброго не веде. А найголовніше це те, що не тільки  нормативно-правовий акт ставить людину в рамки, а в більшій мірі відчуття власної гідності і розуміння того,  яким чином заробляються кошти. А законопослушні громадяни для порядку в державі не повинні дозволяти відбуватись певного роду хаосу і порушенням.
 
Інженер охорони та
захисту лісу ДП “Славське лісове
господарство” Павлишин Петро Зіновійович

ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2022 — 2023 роки

 
 
 
 
Шановні громадяни, жителі сіл та міста району, адміністрація ДП “Славське лісове господарство” повідомляє, якщо Вам потрібно придбати новорічну ялинку, звертайтесь до нас за адресою смт. Славсько, вул. О.Степанівни,7 тел./факс (03251) 42-4-88, (03251) 42-3-67 . 
 Ціни на новорічні ялинки для гуртових покупців та в роздріб  в наступних розмірах :
 
                               Ялина
                     гуртові ціни (від 100шт)                                    роздрібні ціни
висотою  1 - 1.5м -   159 грн з ПДВ           1  -  1,5м -  172 грн з ПДВ 
висотою   1,5-  2м -  194 грн з ПДВ           1,5- 2м   -   221 грн з ПДВ
висотою   2 - 2,5м  - 256 грн з ПДВ           2 -2,5м  -    291 грн з ПДВ
висотою   2,5 - 3м -  431 грн з ПДВ           2,5 - 3м -    503 грн з ПДВ
                     Ялиця
                     гуртові ціни (від 100шт)                                     роздрібні ціни
 -    висотою  1 - 1.5м -   505 грн з ПДВ       1  -  2м -   629 грн з ПДВ            
висотою  1,5-  2м -  600 грн з ПДВ         2 - 2,5м  - 750 грн з ПДВ            
-    висотою  2 — 3 м  - 794 грн з ПДВ        2,5 - 3м -   990 грн з ПДВ  
                  
              
       За  незаконну заготівлю та реалізацію ялинок або в яких виявлено новорічну ялинку без відповідних документів,  будуть накладатись штрафи згідно КУпАП ст. 65 та відшкодування збитків завданих лісовому господарству у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 року за № 665.   
 
 
 
 
Інженер охорони та
захисту лісу ДП “Славське лісове
господарство”
          Павлишин Петро Зіновійович

ПРОВЕДЕННЯ ОСІННІХ ЛІСОВІДНОВЛЮВАНИХ РОБІТ

Основне завдання лісовідновлення — створення стійких деревостанів. Цього можна досягти лише при застосуванні комплексу науковообгрунтованих лісокультурних заходів. Найважливішим при створенні лісових культур є забезпечення відповідності між біологічними особливостями деревних порід, природно-кліматичними та едафічними умовами. З цією метою окремо для кожної лісокультурної ділянки обираються тип лісових культур, тип змішування, оптимальна густота садіння та обов'язковим є дотримання вимог сертифікації лісів Forest Stewardship Council (FSC). 
 
Працівники ДП “Славське лісове господарство” приступили до осіннього заліснення ділянок цьогорічних зрубів. Завдяки орієнтуванню ведення лісового господарства на вибіркові способи рубань застосувавши кінних, канатно-повітряних та колісних засобів дозволило зменшити площі суцільних зрубів таке ведення лісового господарства дозволяє максимально зберегти та сприяти природному відновленню не завдаючи шкоди середовищу.
Лісівники Славського лісгоспу перевиконали поставлені перед собою поставлені завдання по лісорозведенню і поставили, нову, перед собою мету 20 га. площ заліснити вже цієї осені недочікуючи весни, тим більше, що садивний матеріал є в наявності. Для садіння використовується якісний стандартний садивний матеріал з власних розсадників. Головною породою тут виступають породи бука та ялиці, які є корінними насадженнями у даному типі лісорослинних умов, а різноманіття додадуть другорядні породи модрини та явора.
 
 
Тож запрошуємо небайдужу громадськість долучатись до цієї благородної справи, за довідками звертатись в контору підприємства.
 
Провідний інженер л.к.
ДП “Славське ЛГ”
Леляк ВОЛОДИМИР

Ліси єдності

15 жовтня 2022 року в рамках акції “Зелена країна” на території ДП “Славське ЛГ” в Сможанському лісництві квартал 9 виділ 34 на площі 1 гектар спільно з лісівниками та місцевим населенням було висаджено “Ліси єдності”. Схожі акції у нас проходять щорічно і ми вже з власного досвіду знаємо, що ніщо так не об’єднує людей, як спільна праця, в акції взяло участь 15 осіб та було висаджено 5 тисяч саджанців.

 

 

Колегія лісівників Львівщини: обігріти людей взимку і посадити більше лісу

 

 
 
 

Під головуванням начальника управління Анатолія Дейнеки відбулося засідання колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Участь у засіданні взяли члени колегії, директори державних лісогосподарських підприємств, голова Львівської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Василь Максимець.

Війна в Україні, спричинена російським агресором, спричинила ризики для опалювального сезону. Через можливі проблеми із централізованим теплопостачанням комунальна сфера і громадяни запасаються дровами. Відтак, виникає потреба у збільшенні надходженні дров на ринок.

Щодо можливості додаткової заготівлі деревини від рубок головного користування та рубок догляду підприємствами Львівського ОУЛМГ поінформував заступник начальника управління Юрій Громяк.

Додаткова заготівля деревини для забезпечення потреб в дровах населення та об’єктів соціальної сфери буде здійснюватися за рахунок невикористаного ліміту заготівлі деревини за попередні роки.

Потреба у дровах паливних територіальних громад області в опалювальний період 2022-2023 рр., за інформацією Львівської обласної військової адміністрації, становить 130,4 тис. м3.

На сьогодні проблем у виписці дров паливних для населення не має.

Доповідач також розповів про функціонал інтернет-магазину “ДроваЄ”, який незабаром запрацює в Україні і дрова можна буде купити онлайн.

Голова колегії акцентував увагу на наявності у кожному лісництві на залишку дров паливних у достатній кількості, щоб гнучко реагувати на потреби соціальної сфери, адже чим ближче до зими попит на дрова зростатиме.

З настанням сприятливих погодних умов на Львівщині розпочинається осіння лісокультурна кампанія.

Перший заступник начальника управління Ярослав Целень повідомив, що державними лісогосподарськими підприємствами восени цього року заплановано провести лісорозведення на площі 27,8 га, доповнення лісових культур на площі 169 га та сприяння природному поновленню на площі 93,3 га.

Триває заготівля лісового  насіння. У цьому році вже є  хороший врожай насіння таких порід як дуб, бук, ялиця біла. Керівникам підприємств звернено увагу  прикласти максимум зусиль щодо збору насіння для створення резерву на майбутні роки.

У рамках виконання екологічної ініціативи Президента «Зелена країна», з метою ознайомлення громадськості із процесом створення лісових насаджень, у області підготовлено локації – лісокультурні ділянки,  на яких лісівники разом зі всіма бажаючими будуть висаджувати ліс.

За підсумками   розгляду питань порядку денного прийнято рішення колегії.

Проведено заготівлю шишки ялиці білої

З приходом осені на лісогосподарських підприємствах розпочинається заготівля насіння більшості лісотвірних порід. Оскільки ялиця біла є однією з головних лісоутворюючих та затребуваних порід для лісовідновлення в Українських Карпатах, на заміну похідних ялинових деревостанів. З метою формування корінних буково-ялицевих деревостанів в лісгоспі, потреба у садивному матеріалі ялиці білої щорічно складає не менше 300 тис.шт. 
 
Цьогоріч лісівники Славського держлісгоспу заготовили 5307 кг. шишки ялиці білої з генетичного резервату Тухлянського лісництва. Для одержання насіння, шишку було відправлено на переробку в державне підприємство “Львівський селекційно-насіннєвий центр”, дане підприємство вже не перший рік надає нам послуги, в результаті переробки клас якості лісового насіння є завжди високий, а вихід насіння є вищим за норму. Одержане насіння з переробки шишки ялиці планується висіяти в лісових розсадниках підприємства, а також частину насіння зберігати у спеціальних холодильних камерах, для подальшого висівання весною 2023 року в контейнери Львівського ЛСНЦ.
 
 

Більше статей...

 1. Інформація про придбання дров паливних
 2. Експерти проаналізували сценарії реформування лісової галузі
 3. На 88 мільйонів більше!
 4. Переселенці садили у Карпатах ялиці...
 5. Ліс Перемоги
 6. Відновлення роботи
 7. Бережіть ліс і землю від пожеж
 8. державному підприємству “Славське лісове господарство” було передано два квадроцикла марки CFORCE 1000 Державним агенством лісових ресурсів України
 9. ПРАЦІВНИКИ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ У 2021 РОЦІ ДОСЯГЛИ РЕКОРДНИХ ПОКАЗНИКІВ
 10. Держлісгоспи Львівщини сплатили 558,4 млн грн податків у бюджет за 2021 рік
 11. Показники лісогосподарської діяльності підприємства
 12. Лісівники ДП “Славське ЛГ” підвели підсумки проведеня всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом»
 13. Проведення запланованих лісогосподарських заходів на 2022 рік обговорюється з місцевими громадами
 14. Пiдгодiвля звiрiв
 15. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2021 — 2022 роки
 16. Про укрупнення державних лісогосподарських підприємств Львівщини у рамках реформування галузі
 17. Обсяги лісозаготівель зростають
 18. Виробнича нарада з головними спеціалістами лісогосподарських підприємств
 19. Виконання програми Президента України «Зелена країна»
 20. ПОНОВЛЕННЯ МОТОПАРКУ
 21. Акція продовжується
 22. Брифінг лісничого Головецького лісництва
 23. Зелена країна
 24. Акція «Створюємо ліси разом» стартувала на Львівщині
 25. Ознайомлення школярів з початком акції "Зелена країна"
 26. Акція «Створюємо ліси разом» стартувала на Львівщині
 27. Спростування відеосюжета
 28. «Зелена країна»: запрошуємо долучитись до створення лісів на Львівщині!
 29. Полтавські «переселенці» приживатимуться в Карпатах
 30. Перші кроки в масштабному залісенні України на Львівщині
 31. Обсяг заготівлі деревини за I півріччя 2021 року
 32. Колегія Львівського ОУЛМГ розглянула питання створення нових лісів та раціонального використання лісових ресурсів
 33. Оновлення інформаційно-межових знаків
 34. Ефективне лісогосподарювання для сталого розвитку: Лісова опікунська рада(FSC) провела другий тренінг для лісових господарств
 35. 17 липня 2021 року на території Славської ТГ разом з ОККО -Group відбулась акція з висадки дерев
 36. Лісове господарство на Львівщині: курс на екологізацію
 37. ТАКТИЧНІ НАВЧАННЯ З ЛІКВІДАЦІЇ УМОВНОЇ ПОЖЕЖІ В ДП “СЛАВСЬКЕ ЛГ”
 38. Придбання мотоциклів
 39. ЗВЕРНЕННЯ
 40. СЕЗОН ТИШІ
 41. Бережіть ліс і землю від пожеж !
 42. Колегія Львівського ОУЛМГ: охорона праці на виробництві та протипожежний захист лісів
 43. Оптимізація мережі лісгоспів – крок в інституційній реформі лісової галузі
 44. Податки від лісгоспів — об’єднаним територіальним громадам
 45. З Мiжнародним Днем лiciв!
 46. Пожежа - стихійне лихо
 47. Податки від лісгоспів — об’єднаним територіальним громадам
 48. Охорона червонокнижних видів рослин – завдання кожного
 49. ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
 50. Показник лісогосподарської діяльності підприємства
 51. Як придбати легальну новорічну ялинку? ПРЕС-РЕЛІЗ ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ про проведення ялинкової кампанії 2020-2021 років.
 52. «Нагодуй птахів взимку»
 53. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2020 — 2021 роки
 54. Меморандум в дії: природні старовірові ліси Львівщини отримають природоохоронний статус
 55. Обсяг заготівлі деревини за 9 місяців 2020 року
 56. Тепло і затишок в хату
 57. Акція з осіннього висаджування дерев на Львівщині (відео)
 58. «Озеленення України» на Львівщині!
 59. Акція “1 000 000 дерев за 1 добу”
 60. Місцерозташування лісових ділянок в розрізі обласних управлінь, установ, підприємств та орієнтовні обсяги відтворення лісів (лісовідновлення, лісорозведення шляхом садіння ) в лісах Держлісагентства на осінь 2020 року
 61. Вітання голови Львівської ОДА Максима Козицького з Днем працівника лісу
 62. Своє професійне свято, День працівника лісу, колектив Славського лісгоспу відзначив відкриттям чергової новозбудованої лісової автомобільної дороги
 63. РОБОЧИЙ ВІЗИТ ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
 64. Збережені пам’ятки природи
 65. Андрій Заблоцький: Ліс – не дамба для запобігання паводкам та утримання води
 66. Зміни клімату: то сухо, то заливає
 67. Держлісагентство: перевірити законність заготівлі та походження деревини можна онлайн
 68. Кожен висаджений сіянець потребує лісівничої уваги
 69. САДИТИ ЛІС МОЖНА І ЛІТОМ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД
 70. Робота державної лісової охорони – на постійному контролі!
 71. Карпати будуть зелені!!!
 72. Лісова охорона на варті!
 73. Держлісагентство: У лісах проведено 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок
 74. ЛІС САДЯТЬ – ПРО МАЙБУТНЄ ДБАЮТЬ!
 75. Некролог
 76. Держлісагентство: Обсяг незаконних рубок зменшився на 34%
 77. ЗБЕРЕЖЕМО ЗДОРОВ’Я І ЛІСИ РАЗОМ
 78. Уже відновлено 22,3 тис. га лісу, на яких висаджено 122 млн дерев, - Андрій Заблоцький
 79. Оподаткування лісового господарства: реформа, час якої настав
 80. Гарячі будні лісівників: випробовування вогнем.
 81. Напрямки використання заготовленої деревини
 82. Законопроект щодо запровадження національної інвентаризації лісів готується до другого читання
 83. Садимо ліс в умовах карантину
 84. Пожежа в Козьовій: підпалювач встановлений.
 85. Шановні краяни!
 86. До уваги жителів Львівщини! Роз’яснення щодо обмеження відвідування лісів у зв’язку із запобігання поширення коронавірусної інфекції і недопущення лісових пожеж.
 87. У Карпатах вже висаджено 2,2 млн дерев, - Андрій Заблоцький
 88. Палії трави - клопіт для лісівників
 89. Від сьогодні у лісах стартує "сезон тиші"
 90. Держлісагентство: з початку року виникло 180 лісових пожеж, половина з них - за останній тиждень
 91. Пожежа — це лихо!!!
 92. До Міжнародного дня лісів уже висаджено 100 мільйонів дерев, - Андрій Заблоцький
 93. Місячник озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля
 94. На Львівщині розпочалася весняна лісокультурна кампанія 2020 року
 95. У В А Г А ! Заходи щодо запобігання поширенню короновірусу COVID – 19 у ДП “Славське лісове господарство”
 96. ПАМ ЯТКА щодо превентивних заходів протидіїі коронавірусу COVID-19 по ДП «Славський ЛГ»
 97. Найбільша чисельність зубрів в Україні - на Львівщині
 98. Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом» призупиняється у зв’язку з обмеженнями на організацію масових заходів
 99. Держлісагентством запроваджено заходи стосовно запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19
 100. Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.