Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Результати технічного приймання лісових культур на Львівщині

Лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ завершено технічне приймання лісових культур та посівів, створених весною поточного року. За даними технічного приймання, проведеного спеціалістами державних лісогосподарських підприємств, весною 2019року посаджено953,9 га лісових культур, з них розподіл за станом якості та оцінкою дуже добрий стан – 372,1 га (39%), доброго стану – 532,2 га (56%), задовільного стану – 49,6 га (5%). Природне поновлення лісу забезпечено на площі 791,8 га.

 

       Крім цього в лісових розсадниках посіяно насіння на площі майже 17 га, з них хвойних – 4,0 га та 13,0 га листяних і чагарникових порід. Закладено шкілки деревних та чагарникових порід на площі понад 4,8 га, де висаджено більше 211 тис. шт. саджанців основних деревних та чагарникових порід. Також весною цього року було закладено плантації новорічних ялинок на площі 0,7 га. 

 

 

 

Відділ лісового господарства Львівського ОУЛМГ

На Кіровоградщині проходить розширене виїзне засідання колегії Держлісагентства

 
Сьогодні, 23 травня, у смт Олександрівка, на базі Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, розпочало свою роботу розширене засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України.
 
 
У засіданні бере участь Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.
 
Головує на засіданні колегії заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар, який зазначив, що одним з пріоритетних завдань ведення лісового господарства на Кіровоградщині є збільшення площі лісів. Незважаючи на непросту ситуацію і потребу нересурсних областей у фінансовій допомозі, зусилля лісівників мають бути направлені на забезпечення сталого розвитку лісового господарства, забезпечення належного створення нових лісів та збереження біорізноманіття.
 
 
Під час колегії Держлісагентства спеціалісти лісового та мисливського господарства, та їхні колеги-науковці з усіх регіонів України розглядають питання дотримання нормативно-правових актів з ведення лісового господарства при здійсненні рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісів у Кіровоградському ОУЛМГ і Київському та по м. Києву обласному управлінню лісового та мисливського господарства.
 
У порядку денному обговорюватимуться підсумки виконання тематичного плану наукових досліджень на 2015-19 рр. та тематичне наповнення плану на наступний період.
 
Також буде розглянуто стан ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь у Київській, Рівненській та Чернівецькій областях. Розглядатимуться пропозиції щодо розроблення Комплексної програми розвитку мисливського господарства, охорони та збереження тваринного світу.
 
Прес-служба Держлісагентства

На колегії Держлісагентства наголосили на необхідності законодавчого вирішення проблем лісової галузі

У смт Олександрівці на базі Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства проходить засідання розширеної виїзної колегії Державного агентства лісових ресурсів України.
 
 
Головуючий на засіданні заступник Голови ДАЛРУ Володимир Бондар звернув увагу на підтримку лісового господарства керівництвом області та місцевою владою. 
 
Окрім того, він підкреслив, що у всіх лісогосподарських підприємствах України повинні приділяти увагу і надавати допомогу сім’ям загиблих лісівників - учасників АТО. «Приємно, що зараз у лісгоспах створюють пам’ятні дошки та висаджують ліс на честь наших героїв, а також допомагають сім'ям. Відповідальність за ці родини на наших з вами плечах», - звернувся до учасників засідання В. Бондар.
 
Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко зазначив, що, незважаючи на незначний відсоток лісистості області, лісівники дбають про її збільшення і в цьому їм активно допомагають жителі регіону. Голова ОДА наголосив на соціальній значущості роботи лісогосподарських підприємств області та відчутних надходженнях до бюджетів Кіровоградщини, які становлять 115 млн. гривень за 2018 рік.
 
 
Сергій Кузьменко вручив начальнику Кіровоградського ОУЛМГ Наталії Ревенко нагрудний знак до почесного звання «Заслужений лісівник України».
 
Питання дотримання нормативно-правових актів з ведення лісового господарства при здійсненні рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісів висвітлили у своїх виступах начальник Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко й начальник Київського та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства Олексій Бойко.
 
Наталія Ревенко дала коротку характеристику стану розвитку лісового господарства області та інформувала про фінансово-господарські показники діяльності державних лісогосподарських підприємств. Керівник зазначила, що Кіровоградщина не є лісоресурсною і заготівля деревини в порівнянні із сусідніми областями лісостепової зони є в рази меншою. В останні роки в області значно зменшились обсяги суцільно-санітарних  рубок – з 400 га в 2017 році до 50 в 2019-му, - підкреслила Н. Ревенко. Вона зауважила, що відповідно до вимог сьогодення при проведенні базового лісовпорядкування 2019/20 рр. лісівники переходитимуть на вибіркову та поступову систему рубок. «Шляхами вирішення проблемних питань є внесення змін до окремих законів України та законодавчих актів, які, зокрема, стосуються природо-заповідного фонду, тваринного світу та використання коштів, передбачених у держбюджеті для фінансування лісогосподарських заходів, охорони та захисту лісів, створення захисних лісових насаджень і полезахисних смуг», - наголосила Наталія Ревенко.
 
 
У своєму виступі начальник Київського та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства Олексій Бойко підкреслив, що нормативно-правові акти не повинні обмежувати фахівців при проведенні заходів з поліпшення якісного складу лісів, направлених на їх оздоровлення та посилення захисних властивостей. За його словами, нормативно-правовими актами не доцільно обмежувати термін повторюваності та площу першого прийому поступової рубки, які залежать від наявності необхідної кількості життєздатного підросту, а також у виділах площею до трьох гектарів. Такі рубки проектувати взагалі не варто, зауважив О. Бойко. Крім того, для здійснення лісогосподарських заходів, спрямованих на підвищення стійкості та продуктивності деревостанів, необхідно розглянути можливість впровадження нових видів рубок - за цільовим діаметром та рубок простору (як альтернативу прохідним рубкам).
 
Про основні підсумки виконання тематичного плану наукових досліджень на 2015-19 рр. та тематичне наповнення плану на наступний період інформувала завідувач сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків з громадськістю ДАЛРУ Любов Полякова.
 
 
У доповіді начальника управління мисливського господарства та полювання ДАЛРУ Івана Шеремета проаналізовано стан ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь у Київській, Рівненській та Чернівецькій областях.
 
Учасники колегії заслухали пропозиції першого віце-президента Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь Віктора Червоного щодо розроблення Комплексної програми розвитку мисливського господарства, охорони та збереження тваринного світу.
 
За результатами обговорення колегією прийнято низку рішень. Вони стосуються, зокрема, забезпечення:
 
- виконання заходів з формування і оздоровлення лісів із врахуванням обсягів, визначених лісовпорядкуванням та стану деревостанів;
 
- посилення контролю за дотриманням вимог законодавства при призначенні, отриманні дозволів та здійсненні заходів з формування та оздоровлення лісів;
 
- збільшення в установленому порядку застосування вибіркових і поступових систем рубок;
 
- своєчасного виконання підготовчих робіт до рубки та заходів із сприяння природному поновленню з метою повного освоєння розрахункових лісосік по вибіркових і поступових системах рубок головного користування;
 
- проведення користувачами мисливських угідь комплексу біотехнічних заходів для збільшення чисельності мисливських тварин до науково обґрунтованих норм.
 
Прес-служба Держлісагентства

Збережемо біорізноманіття разом!

Сьогодні, 22 травня, весь світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття основним гаслом якого у 2019 році є «Наше біорізноман…іття, наша їжа, наше здоров’я».

Головним завданням Міжнародного дня біорізноманіття є привернути увагу громадськості до проблем безповоротного зникнення на Землі багатьох представників флори та фауни. Цьогоріч Міжнародний день зосереджується на біорізноманітті як фундаменті нашого харчування та здоров’я, а також на ключовому каталізаторі для трансформації харчових систем та відповідно покращення здоров’я людей.

Міжнародний день біологічного різноманіття спочатку був призначений на дату 29 грудня, коли вступила в силу Конвенція з біологічного різноманіття. Проте така дата не дуже зручна для проведення міжнародного дня, адже на кінець грудня в багатьох державах припадають національні свята, тому в 2000 році було вирішено проводити Міжнародний день біологічного різноманіття 22 травня — дата, яка відповідає представленню Конвенції з біологічного різноманіття на Конференції з проблем усиновлення у Найробі.

Конвенція про біологічне різноманіття являє собою міжнародну угоду, покликану сприяти збереженню та раціональному використанню запасів біорізноманіття та його вигод на справедливій і рівноправній основі. Основною метою Конвенції є збереження біологічного різноманіття на генетичному, видовому, екосистемному рівнях.

Представники Львівщини отримали державні нагороди

20 травня, відповідно до Указу Президента України перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський вручив державні нагороди представникам Львівщини.
 
Відтак, орденом «За заслуги» І ступеня відзначили директора приватного підприємства «Саміра», Почесного консула Королівства Бельгія у м. Львові Ярослава Гарцулу, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеку, орденом «Княгині Ольги» ІІІ ступеня завідувача кафедри клінічної імунології та алергології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Валентину Чоп’як. 
Окрім цього, почесне звання «Заслужений працівник промисловості України» присвоїли слюсареві Стрийського управління філії «Виробниче ремонтно-технічне підприємство «Укргазенергосервіс» Михайлу Стецку, звання «Заслужений працівник культури України» майстрові з виготовлення театрального взуття ДП «Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької» Володимиру Бочуляку, викладачеві-методисту класу баяна відділу нородних інструментів Великолюбінської дитячої школи мистецтв Мар’яну Паньківу, директорові приватного підприємства «Скульптура» Петру Червіню, директорові ТзОВ «Видавництво «Астролябія», головному редакторові Львівського мілітарного альманаху «Цитаделя» Олегу Фешовцю, директорові приватного підприємства «Видавництво «Апріорі» Юрію Николишину, звання «Заслужений працівник освіти України» професорові кафедри загальної хімії Національного університету «Львівська політехніка» Михайлу Никипанчуку, директорові ліцею № 37 Львівської міської ради Володимиру Оверку, директорові Радехівської районної школи мистецтв Юрію Сухарю.
Також почесне звання «Заслужений журналіст України» отримав член Дрогобицької міської первинної журналістської організації Національної спілки журналістів України Тарас Метик, «Заслужений лісівник України» лісничий Грабівського лісництва державного підприємства «Буське лісове господарство» Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Савицький, «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» голова Федерації футболу Львівської області Олександр Шевченко. 
 

Ліс пам’яті загиблого лісівника

 
За ініціативи делегатів з’їзду товариства лісівників України та з метою шани і вічної пам’яті загиблих воїнів АТО, працівники ДП “Славське ЛГ” в Сможанському лісництві з деревних порід модрини, ялиці та каштана створили алею слави, та встановили пам’ятний щит в честь загиблого лісівника Берези Володимира Степановича, який віддав життя за гідність та свободу народу України.
Через роки деревця окріпнуть, наберуться сили й нагадуватимуть нам про самовідданих героїв-лісівників, які віддали своє життя за мирне безхмарне небо. 
 

На Золочівщині відбувся семінар – навчання з гасіння лісових пожеж

 

7 травня на базі Зозулівського лісництва ДП «Золочівський лісгосп» відбувся …семінар – навчання з гасіння лісових пожеж.

 
Метою даного семінару було підвищення готовності сил та засобів до дій за призначенням у разі виникнення пожежі у лісовому масиві, а також відпрацювання методів і способів гасіння лісових пожеж та удосконалення тактики управління силами і засобами, питань взаємодії органів управління і сил, які залучаються до оперативного реагування.
Участь в семінарі взяли перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Целень Ярослав Павлович, голова Золочівської районної Ради Банах Олег Орестович, заступник голови Золочівської РДА Нижник Ігор Миколайович, директор ДП «Золочівський лісгосп» Круть Руслан Романович, начальник ДПРЧ №13 ГУ ДСНС у Львівській області Кіндрат Роман Зеновійович, головні лісничі та інженери охорони і захисту лісу підприємств Львівського ОУЛМГ, представники ЗМІ, головний редактор редакції газети «Народне слово» Дідула Володимир Петрович, представники місцевого телебачення «Золочів-нет».
Практична фаза навчання-семінару включала в себе імітацію виникнення лісової пожежі та її ліквідації. Навчання проводились у кв. 31 вид. 11 та 12 лісового масиву Зозулівського лісництва Золочівського району Львівської області.
Учасники семінару-навчання мали можливість спостерігати за своєчасним виявленням та гасінням лісової пожежі. Були задіяні сили та засоби добровільної пожежної дружини Зозулівського лісництва ДП «Золочівський лісгосп», пожежно-рятувальний підрозділ ДПРЧ-13 ГУ НС ДСНС у Львівській області, працівники лісопожежної станції ДП «Золочівський лісгосп».
Внаслідок злагоджених дій працівників державної лісової охорони та державної служби надзвичайних ситуацій, навчальна лісова пожежа була ліквідована, мета семінару-навчання досягнута.
 

Підсумки роботи ДП “Славське ЛГ” за I квартал 2019 року

За I квартал 2019 року підприємством забезпечено виконання запланованих лісівничих, лісозахисних, лісоохоронних та лісовідновних заходів.
Загальні обсяги відновлення лісів склали 118,6 га. Зокрема, створено 67,5 га лісових культур. Природне поновлення лісів забезпечене на площі 51,1 га, що становить 43% від всього обсягу лісовідновлення.
Знизився рівень самовільних рубок, варто зазначити, що радою прийнято рішення про збільшення штрафів та посилення кримінальної відповідальності за незаконну вирубку лісу.
Рубки формування та оздоровлення лісів проведено на площі 98.га.
На власних виробничих потужностях за I квартал 2019 року перероблено 9,5 тис.кбм. деревини.
Рівень середньомісячної заробітної плати по підприємству досяг 9671 гривню і становить 118% до рівня відповідного періоду минулого року. 
ДП “Славське ЛГ” за I квартал 2019 року сплатило до бюджетів усіх рівнів 5,56 млн гривень податків та зборів (обов’язкових платежів). Зокрема, до державного бюджету України сплачено майже 1,39 млн. грн. та 2,4 млн. грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів до місцевого бюджету. 
Незабуває керівництво підприємства і про учасників АТО та малозабезпечені верстви населення, допомогли церковні громаді деревиною 90 м3 на суму 116100 грн, вдовам 120 м3 на суму 83700 грн., малозабезпечиним на суму 95140 грн.
 
 

Держлісагентство за підтримки Міжнародної спілки охорони природи планують започаткувати проект щодо адаптації лісів до змін клімату

 
Сьогодні відбулася зустріч заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря з керівником Офісу Міжнародної спілки охорони природи (IUCN) у Республіці Сербія Борисом Ергом та представником IUCN Романом Волосянчуком.
 
Під час зустрічі сторони обговорили питання започаткування у рамках Міжнародної кліматичної ініціативи проекту в Україні стосовно розробки стратегічного бачення щодо адаптації лісового господарства до змін клімату.
 
Керівник Офісу Міжнародної спілки охорони природи (IUCN) у Республіці Сербія Борис Ерг зазначив, що попередньо з фахівцями Держлісагентства було узгоджено напрямки, за якими працювати міжнародний проект.
 
«Проблема змін клімату стосується всіх. І ми хотіли б більш детально вивчити цю проблему в Україні та спільно знайти шляхи вирішення та адаптації. Нам ще потрібно узгодити наш проект з Міністерством екології. Загалом, програма співпраці розрахована на 7 років», - сказав пан Ерг.
 
 
У свою чергу, заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар підкреслив, що Україні дуже важлива підтримка міжнародної спільноти у питаннях розроблення стратегії адаптації лісів до змін клімату.
 
«Україна знаходиться в різних кліматичних зонах, тому і підходи мають бути різними. Зміна клімату дуже впливає на стан лісів. Це і збільшення пожеж на півдні та сході країни, і масове всихання лісів на Поліссі. Українські фахівці та науковці намагаються боротися з цим, але нам потрібна міжнародна підтримка», - сказав Володимир Бондар.
 
 
Зазначимо, проект передбачатиме низку заходів, зокрема, розробку та впровадження інноваційної технологічно-інформаційної платформи для моніторингу лісів України та їх екосистем з метою отримання оцінки впливу на них кліматичних змін. Також буде зроблена оцінка вразливості лісових екосистем, сценарний аналіз змін. У результаті чого, фахівці розроблять стратегію адаптації до змін клімату та відповідний план дій. Паралельно з цим, готуватимуться зміни до законодавчої бази щодо адаптації лісів до зміни клімату та відновлення лісових ландшафтів.
 
Прес-служба Держлісагентства

Підсумки акції "Майбутнє лісу у твоїх руках - 2019"

Ну от і добігла кінця акція "Майбутнє лісу у твоїх руках" ─ настав час підбивати підсумки. Недарма в народі кажуть, що кожна справа своїм завершенням славна. А завершення у нас вийшло чудове: мети досягнуто, завдання виконані, чого ще можна бажати?
 
У межах акції було проведено цілу низку заходів, спрямованих на збереження, відновлення та збільшення зелених насаджень. Метою заходів було залучити до акції наших дітей, адже саме за ними майбутнє планети Земля. Для дітей було проведено лекції в школах на тему: “Правда про ліс”, а також майстер-клас по живцюванню декоративних порід в теплицях Рожанського лісництва, діти отримали багато позитивних вражень та мали змогу переосмислити вагомість лісу в житті людей.
У рамках акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" взяли участь у садінні лісу представники Львівської медіапрофспілки, а на завершення спільними силами ДП “Славським ЛГ” та Славським ДЛГП  “Галсільліс” було посаджено широкий асортимент деревних порід на березі річок в смт Славсько до акції  долучилися очільники Славської ОТГ та не стояли осторонь такої благородної справи і громадяни села, де проходили заходи, їхня громадянська позиція  заслуговує найвищої похвали.
Увесь посадковий матеріал, а також цінні поради стосовно висаджування саджанців і подальшого догляду за ними, були надані працівниками ДП “Славське ЛГ” та Славське ДЛГП  “Галсільліс”
Слід пам’ятати, що про майбутнє лісу, а разом із ним і наше майбутнє, ми дбаємо не лише під час ось таких прекрасних акцій, але й після їхнього закінчення, бо наш обов’язок бути добрими господарями.
 
 
Провідний інженер
ДП “Славське ЛГ”
Леляк ВОЛОДИМИР

Більше статей...

 1. Підсумки Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках - 2019» та Місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля
 2. Фінальний акорд всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках 2019» та місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля на Львівщині
 3. Держлісагентство вживає низку заходів для запобігання виникненню лісових пожеж
 4. Медіа-ліс
 5. Заключні акорди весняної посадки лісу 2019р.
 6. На Львівщині встановили національний рекорд з висадки дерев
 7. Озеленення території лісгоспу 2019
 8. Оголошення про національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
 9. ОГОЛОШЕННЯ!!! 10.04.2019р.
 10. 21 березня в усьому світі відзначають Міжнародний день лісів
 11. Володимир Бондар наголосив на персональній відповідальності керівників облуправлінь лісового господарства за дотримання вимог охорони праці
 12. У Міжнародний день лісів на Львівщині відбувся старт посіву лісового насіння за новітніми технологіями
 13. Лісівники Львівщини запрошують долучитися до заходів акції "Майбутнє лісу у твоїх руках-2019"
 14. ДП «Славське лісове господарство» проводить акцію "Майбутнє лісу в твоїх руках-2019"
 15. Видатному вченому-лісівнику Григорію Криницькому - 75 років!
 16. 21 березня Міжнародний день лісів
 17. Мисливці області радились як зберегти і примножити державний мисливський фонд
 18. Держлісагентство закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісі
 19. відео до Міжнародного дня лісів на Львівщині
 20. Міфи, псевдоекологи, «своє» міністерство. Про що говорили на з'їзді лісівників у Луцьку.
 21. На з'їзді лісівників запропоновано створити Міністерство лісового господарства та деревообробної промисловості
 22. Від Сходу до Карпат: як Луцьк вперше зібрав лісівників з усієї країни.
 23. Держлісгоспи Львівщини поповнюють бюджет
 24. За випаленою травою – горить ліс (2019р.)
 25. не випалюйте суху рослинність на полях та луках
 26. Лісівники Львівщини: для лісу, для людей!
 27. Лісівники Львівщини готові до проведення весняної лісокультурної компанії 2019!
 28. Володимир Бондар представив публічний звіт Держлісагентства за 2018 рік
 29. В Україні впроваджують новітні технології висадки лісів, - Володимир Бондар
 30. У лісах Держлісагентства створено понад 3 тис. територій та об'єктів ПЗФ, - Володимир Бондар
 31. Держлісагентство забезпечило повний електронний облік усієї заготовленої деревини
 32. Україна з 2019 року перейшла на євростандарти класифікації деревин
 33. На Львівщині відбулось засідання Лісокультурної ради з розгляду проектів лісових культур і природнього поновлення на 2019 рік
 34. На колегії Держлісагентства обговорили результати та плани лісокультурної кампанії
 35. Громадська рада при Львівському ОУЛМГ обговорила актуальні питання галузі
 36. Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар провів зустріч з представниками Світового банку
 37. Сніжна зима-лихо для косуль
 38. Підлий вчинок браконьєрів
 39. Виробничі досягнення 2018 року
 40. Лісове господарство Львівщини: результати 2018 року та плани на майбутнє
 41. Розвішування годівниць
 42. У 2018 році лісова галузь сплатила 6,2 мільярдів гривень податків
 43. На колегії Держлісагентства розповіли про заготівлю деревини у минулому році
 44. Про обсяги незаконних рубок поінформували на колегії Держлісагентства
 45. Завдання з відтворення лісів у 2018 році виконано
 46. В Україні сертифіковано 4,08 мільйони гектарів лісів
 47. ВОЛОДИМИР БОНДАР: «БАЧИМО ПОВНЕ РОЗУМІННЯ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЮ ВЕРТИКАЛЛЮ ВЛАДИ ПИТАНЬ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ»
 48. Притулок туриста
 49. У мисливських господарствах Львівщини облікують диких та мисливських тварин
 50. У 2018 РОЦІ ВІДТВОРЕНО МАЙЖЕ 44 ТИСЯЧІ ГЕКТАРІВ ЛІСІВ
 51. Мінприроди пропонує засаджувати полезахисні смуги деревами-медоносами
 52. Лісопорушники Львівщини добровільно відшкодували понад 680 тис. грн завданої шкоди
 53. Лісівники на Львівщині відновили понад 2 тисяч га лісів
 54. Лісівники Львівщини поповнили державну скарбницю на 364 млн грн
 55. Нарада (16.01.2019)
 56. Доля та шляхи збереження масивів штучних лісових насаджень Херсонщини, як зеленої оази півдня України, цікавили й цікавлять не лише її жителів.
 57. Жінка перетворила мертве дерево на бібліотеку для сусідів. Це магія!
 58. У Львівському ОУЛМГ покращилась охорона лісів від лісопорушень.
 59. Україна перейшла на нові національні стандарти якості деревини, гармонізовані з європейськими
 60. З новим 2019 роком
 61. ЄС закликав Україну скасувати мораторій на експорт необробленої деревини
 62. На заміну старим ГОСТам – нові ДСТУ: презентація, навчання і контакти для питань
 63. Лісівники державних лісів Львівщини працюють без порушень - стверджує перевірка ASI
 64. Лісгоспи Держлісагентства майже півроку не експортують дрова – Бондар
 65. Зимові турботи єгерів
 66. З 2019 року запроваджуються нові національні стандарти якості деревини, гармонізовані з європейськими
 67. Співпраця з громадськістю та ЗМІ - один з пріоритетних напрямів діяльності лісівників Львівщини
 68. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2018 — 2019 роки
 69. Старт ялинкової кампанії на Львівщині
 70. Підприємства Львівського ОУЛМГ заготовили рекордну кількість лісового насіння
 71. Новий рік — небезпека для новорічних деревець.
 72. Зміни фінансування та оподаткування лісової галузі
 73. Будівництво лісових лоріг в державному підприємстві “Славське лісове господарство”
 74. Чому британська компанія представила замовний звіт у ВРУ та кому вигідне банкрутство українських лісгоспів – експерт
 75. Популізм вбиває ліс!
 76. СЕМІНАР НА ГОРІ МАКІВКА
 77. ЛЮДИ ДЛЯ ЛІСУ - ЛІС ДЛЯ ЖИТТЯ
 78. Всеукраїнський профспілковий протест
 79. Значення лісового насінництва та лісокультурного виробництва для ведення лісового господарства на засадах наближеного до природи лісівництва
 80. Анатолій Дейнека: Ситуація в лісовій галузі є дуже складною, але вона не є безнадійною
 81. Оголошення про проведення семінару 19 жовтня 2018
 82. Як лісівники відтворюють українські ліси
 83. Четвертий з’їзд Товариства лісівників України прийняв стратегічні рішення для порятунку лісового господарства
 84. Мисливська ватра - 2018
 85. Проведено заготівлю шишки ялиці білої
 86. Новий земельний податок на ліс призведе до здорожчання деревини та зупинки лісовідтворення в Україні
 87. Міжнародний фестиваль «Мисливська ватра»
 88. Не можу отримати борг по зарплаті з попередньогомісцяроботивжерік. Щоробити?
 89. Проведено догляди лісових культур створених за рахунок Львівської обласної ради
 90. Розпочинаємо сезон полювання на мисливські види птахів в 2018 році !
 91. Шановні громадяни!
 92. Державні лісгоспи - місцевим бюджетам
 93. Відтворення лісів на Львівщині
 94. Володимир Бондар взяв участь у робочій нараді з питань ефективного лісокористування в гірських лісах
 95. Змагання вальників лісу 2018р.
 96. Дбаємо і про ліс, і про людей
 97. Всеукраїнська семінар-нарада з питань охорони праці
 98. Тут зростатиме молодий ліс
 99. Автомобіль для рейдових ревізій
 100. День довкілля 21 квітня 2018 року в Славському лісгоспі