Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Лісівники ДП “Славське ЛГ” підвели підсумки проведеня всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом»

 
  За три роки в рамках всеукраїнської акції буде висаджено 1 млрд. дерев і збільшено за 10 років площу лісів на 1 млн. га. Акція стартувала 1 жовтня і фінішувала 30 листопада. На базі Рожанського лісництва учнів школи ознайомлено з технологією вирощування саджанців.
 Всі лісництва підприємства активно долучились та провели цьогорічну акцію «Створюємо ліси разом», в ході якої висадили 457 тисяч сіянців.
  До акції активно долучилися депутати та працівники місцевих ТГ, вчителі та школярі всього у висадженні дерев взяли участь майже 850 чоловік
  Учасники акції долучилися до озеленення вулиць, територій шкіл, прибудинкових територій, дитячих садків, створення парків, скверів, алей.
  Про хід акції розміщено інформацію на радіо, в газетах, на офіційних сайтах підприємства, виготовлено й розміщено білборди для проведення акції “Створюємо ліси разом» («Зелена країна»). На даний момент працівники ДП “Славське ЛГ”спільно з головами територіальних громад вирішують питання виділення земель для створення нових лісів та розробляються нові проекти.
 
 
 

Проведення запланованих лісогосподарських заходів на 2022 рік обговорюється з місцевими громадами

Відповідно до розпорядження Львівського ОУЛМГ від 01.12.2015 року «Щодо механізмів громадського контролю в лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ», рішень  Львівської обласної ради від 16 лютого 2016 року №77 «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області» та від 27 вересня 2018р. №249  «Про впорядкування лісокористування у Львівській області та внесення доповнень до рішення обласної ради від 16.02.2016 № 77 «Про запровадження механізмів  громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області» проводяться обговорення запланованих рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісів та інших лісогосподарських заходів.

Звертаємо увагу, що зазначені рішення прийняті з метою налагодження співпраці з громадянським суспільством, запровадження відкритості та прозорості господарської діяльності постійних лісокористувачів Львівської області.

З інформацією про календарні плани обговорень з місцевими громадами проведення лісогосподарських заходів на 2022 рік та із результатами обговорень можна ознайомитись у рубриці «Механізми громадського контролю» на сайтах державних лісогосподарських підприємств та Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства:

Календарні плани обговорень лісогосподарських робіт:

https://lvivlis.gov.ua/mehanizmy_gromadskogo_kontrolu?id=2321

Орієнтовні плани проведення лісогосподарських заходів:

https://lvivlis.gov.ua/mehanizmy_gromadskogo_kontrolu?id=1840

Зазначаємо, що проведення лісогосподарських заходів передбачено матеріалами лісовпорядкування, які погоджуються Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України та проходять процедуру оцінки впливу на довкілля, яка також включає обговорення заходів зі всіма зацікавленими сторонами.

Пiдгодiвля звiрiв

Підгодівля диких звірів взимку - важливий захід, який проводиться ДП”Славським лісовим господарством” щорічно. Адже тварини, які мешкають в лісі, потребують не тільки природні корми, а й мінеральні солі, що необхідні для розвитку стійкої популяції виду.
 
Підгодівля ведеться практично всіх мешканців наших лісів. Серед них головним чином для диких парнокопитних і зайця-русака запроектовані солонці із розрахунку: по 1 солонцю на 20 голів козулі  і на 10 голів кабанів.  
Річна витрата солі на один солонець для парнокопитних складає 10 кг,.
Використовують в якості підгодівлі лісових звірів різне, зокрема для копитних  викладають сіно, гілки, овес та кукурудзу. Викладення корму проводиться в місцях концентрації тварин, там, де вони почувають себе вільно. Тому дані місця підгодівлі здебільшого знаходяться серед чагарників, по ярах та балках, які є малодоступними для сторонніх очей і в погану погоду навіть єгеря лісгоспу можуть дістатися туди лише пішки. 
Звичайно, підгодівлю диких тварин проводять не круглий рік, а лише в період відсутності або обмеженої доступності кормів в місцях перебування мисливської фауни: мається на увазі, звичайно, зимовий період; час відгодівлі молодняку, коли дорослим тваринам необхідно отримувати більшу кількість кормів; час повені та інших стихійних лих,коли звірі та птахи нерідко позбавлені не тільки можливості добування кормів, а й своїх сховищ.
Тривалість сезону підгодівлі диких тварин залежить від строків замерзання верхнього шару ґрунту, установлення значного снігового покриву, протяжності зими та інших факторів, і може коливатися від 45 до 120 днів. В середньому для умов господарства вона складає 100 днів.
При визначенні інтенсивності і характеру підгодівлі диких тварин враховують поживність кормів по кормових одиницях, виходячи із добової норми. Її можна збільшувати або зменшувати в залежності від ряду факторів: природної кормової цінності угідь, загальної чисельності мисливських звірів, їх щільності на одиницю площі угідь, суворості зими тощо.
 
 
Єгеря лісгоспу на чолі з провідним інженером мисливствознавцем, до розрахунку необхідної кількості кормів для диких тварин, підходять професійно та з високою відповідальністю. Так як підживлення не повинно замінювати природну кормову базу і перешкоджати їхнім природним інстинктам.
Дикі тварини – це наше багатство і наш обов’язок зберегти його для майбутніх поколінь, а понесені витрати на їх збереження окупляться митями прекрасних моментів спостереження за дикими мешканцями нашого краю. 
 

ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2021 — 2022 роки

Придбати ялинку новорічну можна буде на новорічному ярмарку біля торгового павільйону «Лісовичок» в с. Тухля, Сколівський район, Львівська область . 
Шановні громадяни, жителі сіл та міста району, адміністрація ДП “Славське лісове господарство” звертається до Вас з проханням, якщо Вам потрібно придбати новорічну ялинку, звертайтесь до нас за адресою смт. Славсько, вул. О.Степанівни,7 тел./факс (03251) 42-4-88, (03251) 42-3-67 в жодному випадку  не заготовляйте новорічні ялинки самовільно, та не купуйте їх у сумнівних продавців. 
 Ціни на новорічні ялинки для гуртових покупців та в роздріб  в наступних розмірах :
 
                        Ялина
                     гуртові ціни (від 100шт)                                    роздрібні ціни
                     
                     висотою  1 - 1.5м -   122 грн з ПДВ             1 - 1,5м -  138 грн з ПДВ 
                     висотою   1,5-  2м -  155 грн з ПДВ           1,5- 2м   -   177 грн з ПДВ
                     висотою   2 - 2,5м  - 205 грн з ПДВ           2 -2,5м  -    233 грн з ПДВ
                     висотою   2,5 - 3м -  345 грн з ПДВ           2,5 - 3м -    402 грн з ПДВ
 
 
                     Ялиця
                     гуртові ціни (від 100шт)                                     роздрібні ціни
                     -    висотою  1 - 1.5м -   404 грн з ПДВ          1  -  2м -   503 грн з ПДВ            
                          висотою  1,5-  2м -  480 грн з ПДВ           2 - 2,5м  - 600 грн з ПДВ            
                     -    висотою  2 — 3 м  - 635 грн з ПДВ          2,5 - 3м -   792 грн з ПДВ   
                  
                 
 
 
 
 
Інженер охорони та
захисту лісу ДП “Славське лісове
господарство”
         Павлишин Петро Зіновійович

Про укрупнення державних лісогосподарських підприємств Львівщини у рамках реформування галузі

На часі – реформа у лісовій галузі, головною метою якої є розвиток лісоресурсного потенціалу, підвищення екологічних стандартів та отримання економічної вигоди у вигляді сталого зростання.
 
 
 
Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що на Львівщині у процесі припинення діяльності знаходиться 6 державних лісогосподарських підприємств і ДП МГ «Стир».
 
Питання збереження кадрового та виробничого потенціалу для управління є пріоритетним та принциповим – жоден працівник реорганізованих підприємств не втратить роботу. Зміни можуть торкнутися лише окремих категорій працівників апаратів управління реорганізованих підприємств.
 
Побоювання працівників про втрату роботи безпідставні, адже реорганізація підприємств шляхом їх приєднання до інших підприємств не означає масового вивільнення працівників тому, що уся існуюча структура реорганізованих підприємств (лісництва, цехи, та інші виробничі підрозділи) зберігається в повному обсязі, лише переходить у підпорядкування іншого підприємства. Згідно чинного законодавства про працю, дія трудового договору працівника продовжується. Зміна підпорядкованості підприємства не припиняє дії трудового договору, і на новому підприємстві зберігаються трудові відносини з працівниками (частина друга ст. 36 КЗпП).
 
28 жовтня та 9 листопада поточного року в управлінні відбулися наради-консультації представників державних лісогосподарських підприємств та профспілки працівників лісового господарства Львівщини з питань ходу їх реорганізації шляхом приєднання, під час яких були розглянуті виробничі та кадрові питання, пов’язані з реформуванням. Найбільша увага була приділена питанню працевлаштування працівників підприємств, які припиняються.
 
На основі проведених консультацій розроблені нові структури та штатні розписи укрупнених підприємств, в яких передбачається гарантоване забезпечення місцем праці усіх працівників підприємств, що підлягають реорганізації.
 
Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з Львівською обласною організацією галузевої профспілки запевняє трудові колективи підприємств, що процес реорганізації структури підприємств буде здійснюватися максимально прозоро із залученням адміністрацій підприємств та профспілки.
 
Чисельність штатних працівників у лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ складає 2632 чоловік.
 
Оскільки державні лісогосподарські підприємства управління є одними із найбільших наповнювачів державного та місцевих бюджетів Львівщини, то зменшення податкових надходжень не очікується, адже згідно з чинним Бюджетним і Податковим кодексами України сплата ПДФО здійснюється за місцем знаходження виробничого підрозділу. Відтак, стривоженість органів місцевого самоврядування про втрату надходжень податків внаслідок зміни місця юридичної особи абсолютно невиправдана.
 
Підприємства управління за 10 місяців 2021 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 334,8 млн гривень податків та зборів (обов’язкових платежів). Зокрема, до державного бюджету України сплачено майже 213,3 млн. грн. та 121,5 млн. грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів до місцевого бюджету. Значну частину бюджетних платежів становить рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 68,7 млн грн. Єдиного соціального внеску сплачено 82,5 млн.грн.
 
Держлісагентство України протягом останнього часу напрацьовувало бачення реформування галузі.
 
         Голова Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець про укрупнення лісгоспів у рамках реформування галузі
 
Тезисно про головне:
 
1.      ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ВИСТУПАЄ ЗА НЕДОПУЩЕННЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ У ЛІСОВОМУ СЕКТОРІ.
 
Підкріплюємо слова реальними діями. Наша команда ініціювала внесення лісгоспів до переліку об’єктів, що не підлягають приватизації, згідно з урядовим законопроектом №4020 «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» (додаток №5). Крім цього, Лісовий кодекс України у частині 2 статті 16 трактує, що ліси на землях державної та комунальної власності, спеціалізовані лісогосподарські підприємства не є об’єктами державно-приватного партнерства згідно із Законом України «Про державно-приватне партнерство», зокрема об’єктами концесії згідно із Законом України «Про концесію».
 
2.      ГОЛОВНА МЕТА РЕФОРМИ – ЦЕ РОЗВИТОК ЛІСОРЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ, ПІДВИЩЕННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ СТАНДАРТІВ ТА ОТРИМАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ВИГОДИ У ВИГЛЯДІ СТАЛОГО ЗРОСТАННЯ.
 
Очевидно, що сьогодні стан ведення лісового господарства потребує адаптації до сучасних запитів із боку суспільства.
 
Реформування передбачає оновлення нормативно-правової бази, збільшення фінансування, узгодженості дій органів державної та місцевої влади, чіткого розподілу повноважень, формування фінансово стійких та конкурентоспроможних державних лісогосподарських підприємств. Крім того, ми активно працюємо над діджиталізацією галузі і переводимо послуги в онлайн.
 
Але найскладнішим питанням є оптимізація лісгоспів.
 
Ефективність підприємства, яке веде господарство на площі 10-15 тисяч гектар, недостатньо висока. Тому сьогодні здійснюється системна трансформація сфери лісогосподарювання для забезпечення нової якості ведення лісового господарства на всіх рівнях.
 
3.      УКРУПНЕННЯ ЛІСГОСПІВ: НАШ ОФІС – ЦЕ ЛІС, А НЕ АДМІН БУДІВЛІ.
 
За яким принципом відбувається оптимізація лісгоспів?
 
Першочергове завдання лісівників – збереження існуючих і створення нових високопродуктивних насаджень.
 
Ключовими аспектами в об’єднанні лісгоспів були далеко не тільки економічні показники. При прийнятті рішення враховано більше десяти параметрів діяльності лісогосподарських підприємств, серед яких соціальні, адміністративні, виробничі, безпекові, рекреаційні, інвестиційні умови. Особливу увагу ми звертали на доцільність розташування адміністративно-управлінського корпусу майбутнього об’єднаного підприємства, зважаючи на: географічне розташування, економічну розвиненість  району, територіальне сполучення та інші фактори, зокрема можливості швидкого реагування на виникнення лісової пожежі.
 
Крім показників діяльності підприємств були враховані також потенційні загрози їхньої господарській діяльності в майбутньому, для прикладу зменшення розрахункової лісосіки за рахунок заповідання земель лісогосподарського призначення. З метою врахування особливостей та специфіки кожного регіону територіальні органи Держлісагентства опрацювали та надали можливі шляхи оптимізації діючих лісогосподарських підприємств для покращення у майбутньому організації й управління виробничо-господарською діяльністю та поліпшення фінансового стану підприємств.
 
Що стосується принципів об’єднання підприємств, то рішення приймалося індивідуально по кожному підприємству, враховуючи специфіку кожного регіону, на основі комплексу показників діяльності лісогосподарських підприємств.
 
Зазначимо, що в середньому адміністративні витрати на одну «контору» становлять близько 7 млн грн/рік. (127 підприємств, які будуть об’єднані*7 млн/рік = це додатково 890 млн грн на розвиток).
 
4. СПЕЦІАЛІСТИ І ДАЛІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ У ГАЛУЗІ
 
Філософією Держлісагентства у процесі реформування є зміна акцентів із «фінансування контори» на «фінансування лісу», тобто створення точок зростання економічної активності на основі об’єднаних лісогосподарських підприємств, які стануть драйверами розвитку цих територій.
 
У процесі припинення діяльності знаходиться 127 державних лісогосподарських підприємств, з яких в процесі реорганізації буде звільнено близько 950 працівників і працівниць. Це лише 2% від загальної чисельності по галузі.
 
Зараз у лісовій галузі фактично працює 42 000+ тисяч людей. При цьому ми маємо 3235 вакансій!
 
Деякі професії банально втратили свою актуальність через науково-технічний прогрес. Наприклад, виробничий процес, при якому на нижній склад доставляються деревні хлисти з подальшим розкряжуванням на сортименти бензопилами, є економічно недоцільним та операційно нелогічним. Лише за рахунок цих операцій по ДП «Дубровицький лісгосп» собівартість продукції можна зменшити на 10 млн 231 тис грн.
 
Сучасний лісівник – людина з профільною освітою. Він працює в лісі, а не в конторі, немов у палаці. У руках лісівника – смартфон, у кожному лісництві є інтернет.
 
5. ПОДАТКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ГРОМАДАМ
 
Деякі територіальні громади висловлюють стурбованість із приводу можливої втрати податкових надходжень до місцевих бюджетів від державних лісогосподарських підприємств через їхню реорганізацію.
 
Будьте впевнені, податки залишаються громадам!
 
Місцеві податки та збори, які платять державні лісогосподарські підприємства, сьогодні і після реформування будуть сплачуватися до бюджетів тих самих громад, сільських та селищних рад, оскільки головні структурні підрозділи (лісництва) не ліквідуються та не об’єднуються.
 
Тобто рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів та податок за лісові землі відповідно до діючого законодавства і далі буде перераховуватися до місцевого  бюджету за місцезнаходженням лісової ділянки.
 
Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), нарахований працівникам структурних підрозділів (лісництв, нижніх складів тощо), перераховуватиметься до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого підрозділу.
 
Підприємствами галузі за 10 місяців 2021 року до сплачено 5,5 млрд грн, що на 2 мільярди грн більше аналогічного періоду.
 
 
Більше інформації у цьому відео:
 
 

Обсяги лісозаготівель зростають

Лісозаготівельні роботи проводяться як нашими постійними бригадами, так і на умовах підряду. 69 % від загального обсягу лісозаготівель було заготовлено на умовах підряду.

 

Сприятлива ринкова ситуація дозволила лісогосподарським підприємствам наростити обсяги лісозаготівельних робіт з метою забезпечення сировиною наших партнерів деревинообробників.

Вся необроблена деревина (окрім деревини, що йде на забезпечення соціальної сфери) реалізується через електронні аукціонні торги. За 10 місяців поточного року на електронні торги для реалізації було виставлено 532,2 тис. кбм необробленої деревини, з яких продано 501,8 тис. кбм, або 94,3 %. Слід відмітити, що із загального обсягу продаж 73 %  придбали деревообробні підприємства, що розташовані і працюють у Львівській області, а з обсягу лісоматеріалів круглих (ділової деревини) 79 % придбали місцеві львівські переробники.

При сприятливих ринкових умовах лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ і надалі нарощуватимуть обсяги заготівельних робіт з метою повного забезпечення вітчизняного деревинообробного комплексу необхідною кількістю сировини.

 

Відділ лісових ресурсів, машин

та технологій Львівського ОУЛМГ

Виробнича нарада з головними спеціалістами лісогосподарських підприємств

 
У приміщенні Львівського ОУЛМГ відбулася виробнича нарада з головними інженерами та спеціалістами з охорони праці державних лісогосподарських підприємств області.
 
З детальним аналізом використання лісосировинних ресурсів за 9 місяців поточного року виступив, заступник начальника – головний інженер Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Громяк. Було розглянуто,  в розрізі підприємств, питання виконання сортиментної структури, реалізації деревини на торгах, виконання планів переробки деревини, стан будівництва та відновлення лісових доріг, дотримання вимог охорони праці на виробничих підрозділах підприємств. Звернуто увагу головних інженерів окремих підприємств на невиконання показників по освоєнню лісосічного фонду рубок головного користування, процентів виходу лісоматеріалів круглих, сортиментної структури, поставок деревини згідно аукціонних договорів у 3 кварталі 2021 р.  Зобов’язано підприємства, при необхідності, внести зміни у виробничі плани та забезпечити до кінця року в повному обсязі виконання поставлених завдань.
 
 
У презентації головного спеціаліста відділу лісових ресурсів, машин та технологій Львівського ОУЛМГ Василя Степанишина було висвітлено та проаналізовано стан охорони праці на підприємствах лісової галузі України та Львівського ОУЛМГ. Основний акцент зроблено на причинах нещасних випадків, виконанні заходів профілактики виробничого травматизму, запропонованих комісіями спеціального розслідування.
 
 
На нараді обговорено проблемні питання з безпеки праці, зауваги і порушення, які були виявлені під час проведення галузевого контролю з питань охорони праці та під час проведення комплексних перевірок підприємств управління комісіями Держпраці. Заслухано посадових осіб лісогосподарських підприємств щодо вжиття заходів з усунення цих та інших недоліків з метою безпеки на кожному робочому місці та головне – профілактики виробничого травматизму.
 
На нараді головний інженер управління Юрій Громяк закликав присутніх неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів на підприємствах та проводити постійну профілактичну роботу щодо вакцинації працівників, показуючи в цьому особистий приклад.
 
Лейтмотивом виробничої наради стало: безпека праці у лісовому господарстві потребує постійної та  належної уваги і є запорукою успішного виробництва.
 
 
 
 
Відділ лісових ресурсів,
 
машин та технологій
 
Львівського ОУЛМГ

Виконання програми Президента України «Зелена країна»

 
 
На виконання програми Президента України «Зелена країна», в рамках акції «Створюємо ліси разом», працівники державного підприємства «Славське лісове господарство» продовжує садити лісові культури.
Цими днями стрункі ряди молодих деревець з'явились на території Головецького лісництва. Працівники лісгоспу разом з учнями, вчителями та місцевими жителями створили модриновий ліс на площі 1,1 га., висадивши 3000 саджанців. 
 
 
 
 
 
«Ми стараємось долучати до таких акцій всіх бажаючих, адже робити благородну справу разом-краще та веселіше», - зазначив лісничий Головецького лісництва Роман Фединяк.
За останні три тижні ДП “Славським ЛГ” створено більше 25 га лісу та висаджено понад 100 тисяч молодих дерев.
 
 

ПОНОВЛЕННЯ МОТОПАРКУ

 

З метою належного оперативного реагування, боротьби з браконьєрством та іншими лісопорушеннями для працівників лісової охорони та єгерської служби лісгоспом додатково придбано 5 мотоциклів моделі MINSK X 250 та MINSK D4 125. Протягом 2021 року підприємством було придбано 11 мотоциклів. 

Акція продовжується

 
Працівники ДП “Славське ЛГ” продовжують проведення акції “Створюємо ліси разом”,  сьогодні у дружній та злагодженій атмосфері спільно садили ліс школярі та вчителі Верхньорожанської школи
Перед початком відповідальної справи відновленя лісу для всіх учасників Акції помічник Рожанського лісництва Іван Чепеняк розповів про технологію створення лісових культур та провів майстер-клас. "Загалом ми робимо спільну справу для майбутніх поколінь: для збереження екосистеми, для функціонування різних галузей економіки, для наповнення місцевих бюджетів та примноженя ошатних зелених лісів" - наголосив І.Чепеняк. 
 
 
Власне, метою програми Президента України "Зелена країна" та Всеукраїнської акції Держлісагенства "Створюємо ліси разом" є поширення знань про ліси та їх важливість, масштабне збільшення лісистості у кожному регіоні нашої країни та підвищення екологічної свідомості громадян. Цьогорічна еко-акція у рамкам осінньої лісокультурної кампанії проходить із 1 жовтня до 30 листопада. 
 
 
 
 
 
 
Бережіть ліс! Створюємо ліси разом! 

Більше статей...

 1. Брифінг лісничого Головецького лісництва
 2. Зелена країна
 3. Акція «Створюємо ліси разом» стартувала на Львівщині
 4. Ознайомлення школярів з початком акції "Зелена країна"
 5. Акція «Створюємо ліси разом» стартувала на Львівщині
 6. Спростування відеосюжета
 7. «Зелена країна»: запрошуємо долучитись до створення лісів на Львівщині!
 8. Полтавські «переселенці» приживатимуться в Карпатах
 9. Перші кроки в масштабному залісенні України на Львівщині
 10. Обсяг заготівлі деревини за I півріччя 2021 року
 11. Колегія Львівського ОУЛМГ розглянула питання створення нових лісів та раціонального використання лісових ресурсів
 12. Оновлення інформаційно-межових знаків
 13. Ефективне лісогосподарювання для сталого розвитку: Лісова опікунська рада(FSC) провела другий тренінг для лісових господарств
 14. 17 липня 2021 року на території Славської ТГ разом з ОККО -Group відбулась акція з висадки дерев
 15. Лісове господарство на Львівщині: курс на екологізацію
 16. ТАКТИЧНІ НАВЧАННЯ З ЛІКВІДАЦІЇ УМОВНОЇ ПОЖЕЖІ В ДП “СЛАВСЬКЕ ЛГ”
 17. Придбання мотоциклів
 18. ЗВЕРНЕННЯ
 19. СЕЗОН ТИШІ
 20. Бережіть ліс і землю від пожеж !
 21. Колегія Львівського ОУЛМГ: охорона праці на виробництві та протипожежний захист лісів
 22. Оптимізація мережі лісгоспів – крок в інституційній реформі лісової галузі
 23. Податки від лісгоспів — об’єднаним територіальним громадам
 24. З Мiжнародним Днем лiciв!
 25. Пожежа - стихійне лихо
 26. Податки від лісгоспів — об’єднаним територіальним громадам
 27. Охорона червонокнижних видів рослин – завдання кожного
 28. ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
 29. Показник лісогосподарської діяльності підприємства
 30. Як придбати легальну новорічну ялинку? ПРЕС-РЕЛІЗ ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ про проведення ялинкової кампанії 2020-2021 років.
 31. «Нагодуй птахів взимку»
 32. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2020 — 2021 роки
 33. Меморандум в дії: природні старовірові ліси Львівщини отримають природоохоронний статус
 34. Обсяг заготівлі деревини за 9 місяців 2020 року
 35. Тепло і затишок в хату
 36. Акція з осіннього висаджування дерев на Львівщині (відео)
 37. «Озеленення України» на Львівщині!
 38. Акція “1 000 000 дерев за 1 добу”
 39. Місцерозташування лісових ділянок в розрізі обласних управлінь, установ, підприємств та орієнтовні обсяги відтворення лісів (лісовідновлення, лісорозведення шляхом садіння ) в лісах Держлісагентства на осінь 2020 року
 40. Вітання голови Львівської ОДА Максима Козицького з Днем працівника лісу
 41. Своє професійне свято, День працівника лісу, колектив Славського лісгоспу відзначив відкриттям чергової новозбудованої лісової автомобільної дороги
 42. РОБОЧИЙ ВІЗИТ ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
 43. Збережені пам’ятки природи
 44. Андрій Заблоцький: Ліс – не дамба для запобігання паводкам та утримання води
 45. Зміни клімату: то сухо, то заливає
 46. Держлісагентство: перевірити законність заготівлі та походження деревини можна онлайн
 47. Кожен висаджений сіянець потребує лісівничої уваги
 48. САДИТИ ЛІС МОЖНА І ЛІТОМ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД
 49. Робота державної лісової охорони – на постійному контролі!
 50. Карпати будуть зелені!!!
 51. Лісова охорона на варті!
 52. Держлісагентство: У лісах проведено 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок
 53. ЛІС САДЯТЬ – ПРО МАЙБУТНЄ ДБАЮТЬ!
 54. Некролог
 55. Держлісагентство: Обсяг незаконних рубок зменшився на 34%
 56. ЗБЕРЕЖЕМО ЗДОРОВ’Я І ЛІСИ РАЗОМ
 57. Уже відновлено 22,3 тис. га лісу, на яких висаджено 122 млн дерев, - Андрій Заблоцький
 58. Оподаткування лісового господарства: реформа, час якої настав
 59. Гарячі будні лісівників: випробовування вогнем.
 60. Напрямки використання заготовленої деревини
 61. Законопроект щодо запровадження національної інвентаризації лісів готується до другого читання
 62. Садимо ліс в умовах карантину
 63. Пожежа в Козьовій: підпалювач встановлений.
 64. Шановні краяни!
 65. До уваги жителів Львівщини! Роз’яснення щодо обмеження відвідування лісів у зв’язку із запобігання поширення коронавірусної інфекції і недопущення лісових пожеж.
 66. У Карпатах вже висаджено 2,2 млн дерев, - Андрій Заблоцький
 67. Палії трави - клопіт для лісівників
 68. Від сьогодні у лісах стартує "сезон тиші"
 69. Держлісагентство: з початку року виникло 180 лісових пожеж, половина з них - за останній тиждень
 70. Пожежа — це лихо!!!
 71. До Міжнародного дня лісів уже висаджено 100 мільйонів дерев, - Андрій Заблоцький
 72. Місячник озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля
 73. На Львівщині розпочалася весняна лісокультурна кампанія 2020 року
 74. У В А Г А ! Заходи щодо запобігання поширенню короновірусу COVID – 19 у ДП “Славське лісове господарство”
 75. ПАМ ЯТКА щодо превентивних заходів протидіїі коронавірусу COVID-19 по ДП «Славський ЛГ»
 76. Найбільша чисельність зубрів в Україні - на Львівщині
 77. Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом» призупиняється у зв’язку з обмеженнями на організацію масових заходів
 78. Держлісагентством запроваджено заходи стосовно запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19
 79. Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
 80. Орієнтовні обсяги заготівлі деревини на 2020 рік.
 81. Колегія лісівників Львівщини: раціональне використання, збереження та відтворення лісових ресурсів області
 82. ОГОЛОШЕННЯ
 83. Охорона червонокнижних ранньоквітучих рослин — завдання кожного
 84. НАРАДА З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ЗА УЧАСТЮ ПОСАДОВИХ ОСІБ ДЕРЖПРАЦІ УКРАЇНИ
 85. На Львівщині заплановано провести лісовідновлення на площі біля 2000 га
 86. Навчання продовжується
 87. У парламентському екологічному Комітету обговорили питання мисливства
 88. До уваги лісокористувачів та деревообробників! Орієнтовний графік електронних аукціонів з продажу деревини
 89. ОБЛІК МИСЛИВСЬКОЇ ФАУНИ В УГІДДЯХ ЛЬВІВЩИНИ
 90. Законопроект про запровадження Національної інвентаризації лісів прийнятий у першому читанні
 91. Стартував експериментальний проект реалізації деревини через е-аукціони
 92. У Львівському ОУЛМГ покращилась охорона лісів від лісопорушень.
 93. Лісове господарство Львівщини: результати 2019 року та перспективи розвитку
 94. Міжвідомча нарада з охорони лісів від незаконних рубок
 95. Підсумки роботи деревообробних підрозділів лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ за 2019 рік
 96. Підсумки лісогосподарської діяльності державного підприємства “Славське лісове господарство” за 2019 рік
 97. Інформація про заготівлю та реалізацію деревини в Україні буде загальнодоступною, - Андрій Заблоцький
 98. Будівництво лісових доріг державними підприємствами Львівського ОУЛМГ.
 99. 2019 рік: рекордитаздобутки лісівників Львівщини
 100. Рентна плата для лісової галузі буде зрозумілою та прозорою - Парламент ухвалив відповідні зміни