Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

У Карпатах вже висаджено 2,2 млн дерев, - Андрій Заблоцький

 
Питання відновлення українських лісів є дуже важливим для суспільства. І ми робимо все можливе, щоб навіть в умовах карантину було забезпечено відновлення лісу. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.
 
Він розповів про перебіг лісокультурної кампанії в Україні. Так, деякі області вже завершили або завершують висаджування лісу, а інші лише тільки починають.
 
Проміжні дані такі:
 
– на Поліссі відновлено більше 10 тисяч гектарів і створено 60 га нових лісів;
 
– у Лісостеповій зоні відновлено більше 6 тис. га, створено 340 га нових лісів;
 
– у Степовій зоні відновлено більше однієї тисячі га, створено більше 500 га нових лісів.
 
«За попередніми даними у Карпатському регіоні вже відновлено 800 гектарів лісу. На цій площі висаджено 2,2 мільйона сіянців та саджанців дерев», - зазначив Андрій Заблоцький.
 
За його словами, у Карпатах, на рівнинній місцевості, висадка лісів лише нещодавно почалася. Це пов’язано з погодними умовами. Відновлювати ж гірські лісові масиви починають після того, як сходить сніг.
 
«Простими словами це дані лише про висаджування лісу вручну. Додатково проводиться робота щодо природного поновлення лісових ділянок. Працюємо далі – відновлюємо українські ліси!», - наголосив Голова Держлісагентства.
 
 
 
Новини за темою:
 

Палії трави - клопіт для лісівників

Швидке потепління, відсутність снігового покриву та сильні вітри у лютому-березні  2020 року сприяли підвищенню пожежної небезпеки в лісах.
 
Основною проблемою, як і в попередні роки, є підпали сухої рослинності на відкритих територіях, полях і сільськогосподарських угіддях, які перекидаються на лісосмуги й лісові масиви, займаються дерева, гине лісова звірина, значної шкоди завдається верхньому шару ґрунту.
Попри всі інформування та попередження громадян про наслідки пожеж, знаходяться такі жителі, для яких є байдужим стан їх здоров’я, наслідком якого може стати токсичний дим від пожеж. Так на території Сможанської сільської ради неодноразово місцеві жителі порушують пожежну безпеку випускаючи з-під контролю підпалену ними суху траву на полях та сільськогосподарських угіддях, така пожежа часто переходить в лісову і додає неабияких клопот лісівникам. Щоб недопустити пожежі в 7 кварталі, працівниками Сможанського лісництва 02.04.2020 року було локалізовано вогнище, яке наближалось до лісового масиву.
 
 
 
 
З метою недопущення загорянь в екосистемах, та уникнення подібного лиха, яке мало місце 2019 року в Австралії та РФ (Сибір), державною лісовою охороною регулярно  проводяться спільні рейди з працівниками поліції по виявленню порушників Правил пожежної безпеки в лісах України.
Одночасно  нагадуєм, згідно з законодавством, порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою адміністративну а інколи  кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків. На виконання розпорядження № 105/0/5-16 Голови Львівської обласної державної адміністрації від 29.02.2016р. тимчасово обмежено відвідування та в`їзд населенню  до лісових масивів у період  високої пожежної безпеки усіх видів транспортних засобів з метою недопущення лісових пожеж, засмічення насаджень побутовими та промисловими відходами. Тому просим громадян з розумінням відноситися до перекриття лісових доріг,  зауважень та вказівок працівників лісової охорони. 
 
 
 
 
 
 
 
Провідний інженер ОЗЛ
ДП «Славське ЛГ» 
Павлишин П.З. 

Від сьогодні у лісах стартує "сезон тиші"

У період із 1 квітня до 15 червня 2020 року у лісах  забороняються будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою.
 
До заборонених заходів належать санітарна вирубка лісу, стрілянина, вибухові роботи, феєрверки, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах, використання моторних маломірних суден. 
"Сезон тиші" – це природоохоронний захід, упроваджений до виконання в Україні на законодавчому рівні (стаття 39 Закону України "Про тваринний світ"). Метою такого заходу є охорона ареалу існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження. Такий проект сприяє відтворенню популяції лісових звірів та птахів, забезпечуючи зростання та різноманіття, спокійний розвиток фауни в наших лісах".
Особи, які порушили вимоги, будуть притягуватись до відповідальності згідно зі статтею 87 КУпАП та накладуть на них адміністративне стягнення у вигляді штрафу від 510 грн до 850 грн, а на посадових осіб – від 850 грн до 1190 грн.
Однак у цей період ліси та інші угіддя відвідує багато людей, тож хочеться нагадати, що відпочиваючи на природі, не слід зчиняти галас, включати гучну музику та бути особливо обережними з вогнем. Адже необережне використання вогню може стати причиною масової пожежі. І тоді разом з травою згорають птахи, які гніздяться на землі, та їхнє потомство, гине молодняк диких тварин.
 
Варто наголосити на дотриманні карантинних вимог у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19. 
Залишайтеся дома!
Бережіть природу і себе!
 
 
Відділ охорони, захисту лісу
та мисливського господарства
Львівського ОУЛМГ

Держлісагентство: з початку року виникло 180 лісових пожеж, половина з них - за останній тиждень

Станом на 30.03.2020 працівниками державної лісової охорони лісогосподарських підприємств, що входять до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, виявлено та погашено 180 лісових пожеж.
 
 
Загальна площа лісових пожеж складає 183,6 га. Для гасіння шести лісових пожеж довелося залучати працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
 
Кількість лісових пожеж за останній тиждень збільшилася в 2 рази, а площа – майже втричі (станом на 22.03.2020 було зафіксовано 91 пожежа на площі 66,5 га). Якщо порівнювати з минулим роком, то кількість лісових пожеж збільшилася (на 30.03.19 було 48, а цього року вже 180), однак площа пожеж зменшилась (на 30.03.19 було 217,5 га, цього року – 183,6 га).
 
За кількістю найбільше горять лісові масиви на Житомирщині (41 лісова пожежа загальною площею 46,6 га), Херсонщині (32 лісові пожежі загальною площею 7,3 га), Луганщині (19 лісових пожеж загальною площею 65,7 га), Одещині (18 лісових пожеж загальною площею 21,8 га), Дніпропетровщині (18 лісових пожеж загальною площею 6,9 га).
 
Дві найбільші за площею лісові пожежі сталися на Луганщині (17.03.2020 в Новоайдарському лісгоспі – 16 га, 29.03 в Старобільському лісгоспі – майже 40 га).
 
Хочемо звернути увагу, що причини виникнення лісових пожеж –  це людський фактор (85%) та настання сухої вітряної погоди. Розпочалось масове випалювання стерні, іншої рослинності на сільськогосподарських землях, навколо автомобільних доріг, залізниць, населених пунктів, що створює реальну загрозу прилеглим лісовим масивам та може призвести до великих лісових пожеж.
 
Так, наприклад, на Сумщині останні 10 днів масово підпалюють луга на території комунальних агролісів, а біля них горять самосівні ліси. Держлісохорона і техніка державних лісгоспів, які знаходяться поруч цих лісів, намагаються відбити вогонь, але це не завжди виходить – вогонь фронтом заходить у ліс державного лісового фонду.
 
На Житомирщині та Полтавщині зачасту горять болта, вогонь з яких перкидується на ліс.
 
 
 
Довідково.
 
Наразі у відомчій пожежній охороні працює близько 12 тис. лісівників. Створена мережа реагування із 502 пожежно-спостережних веж, з них 337 - обладнано сучасними телевізійними системами спостереження для оперативного виявлення лісових пожеж. Загалом діє 273 лісові пожежні станції. Однак, на Півдні та Сході, де рівень пожежної небезпеки завжди найвищий, не всі станції укомплектовані особовим складом і технікою для гасіння лісових пожеж.
 
Державними лісогосподарськими підприємствами в 2019 році здійснено комплекс організаційних та практичних протипожежних заходів. Влаштовано 59 км нових протипожежних розривів, заслонів, бар`єрів та 52,5 тис. км мінералізованих смуг, проведено догляд за вже створеними мінералізованими смугами в обсязі 248,2 тис. км, перекрито 15 тис. позапланових лісових доріг. У лісових масивах вздовж доріг загального користування та у місцях відпочинку населення встановлено 12,4 тис. аншлагів, бігбордів, панно, плакатів на протипожежну тематику. Державною лісовою охороною в 2019 році проведено 21,6 тис. рейдів, виявлено та оштрафовано 1285 порушників правил пожежної безпеки на суму 132,5 тис. гривень.
 
У 2020 році створюються додатково нові протипожежні розриви, заслони, бар`єри довжиною 61 км, мінералізовані смуги – довжиною 45,6 тис. км, заплановано здійснення догляду за раніше створеними довжиною 219 тис. км, будівництво доріг протипожежного призначення – довжиною 113 км.

Пожежа — це лихо!!!

 
Величезної шкоди лісам завдають лісові пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, але й для всього живого. Основна причина їх виникнення — порушення протипожежних правил відпочиваючими та іншими людьми, які перебувають у лісі.
З настанням весни  розпочинається небезпечний період у лісових масивах – підпали сухої трави чи очерету на болотах, що знаходяться поряд. Саме це й завдає чимало клопоту лісівникам, а подекуди, й невиправної шкоди природі.
Підпали на узбіччях доріг та полях під лісом перекидаються на лісосмуги й лісові масиви, займаються дерева, гине лісова звірина, значної шкоди завдається верхньому шару ґрунту. Багато людей вважає, що спалювання трави корисне, однак вони дуже глибоко в цьому помиляються, так як на випалених ділянках вигоряє верхній шар грунту, на якому нічого не росте окрім бур`янів.
З метою запобігання виникнення та недопущення лісових пожеж,  лісівники «Славського лісового господарства» застерігають та просять співгромадян і всіх кому небайдуже ставлення та відношення до лісу, обережно поводьтеся з вогнем в межах будь-якої природної території, дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісах України, дотримуйтесь правил моральної поведінки та етикету в лісі, вчіть своїх дітей та внуків любити і кохати ліс.
Кожен, хто помітив вогонь у лісі, зобов'язаний негайно вжити заходів для його гасіння. Якщо зробити це власними силами неможливо, слід проінформувати  про пожежу в лісництво, лісгосп або сільську раду, (служба порятунку - “101”, телефон чергового  ДП “Славське лісове господарство”- (03251)  4-23-67.
ДП «Славське лісове господарство»  нагадує, згідно з законодавством, порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою адміністративну а інколи  кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків.
 
 
 
 
 
 
 
Провідний інженер ОЗЛ
ДП «Славське ЛГ» 
Петро Павлишин 

До Міжнародного дня лісів уже висаджено 100 мільйонів дерев, - Андрій Заблоцький

 
100 мільйонів сіянців та саджанців дерев висадили на сьогодні лісівники по всій Україні. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький на своїй сторінці у Facebook.
«На жаль, через карантинні заходи, ми скасували участь громадськості у нашій акції з висадки дерев. Однак, хочу запевнити, що висадка відбувається за графіком. Лісівники, дотримуючись правил та рекомендацій щодо захисту під час карантину, виконують всі необхідні плани з відтворення українських лісів», - написав він.
Також Андрій Заблоцький розповів, що цьогорічний Міжнародний день лісів проходить з меседжем «Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити». Бажано, щоб сьогодні всі пригадали роль лісів і сталого лісоуправління у збереженні та примноженні біорізноманіття.
«У лісовому господарстві України діють критерії щодо принципів господарювання, які відповідають вимогам Всеєвропейської стратегії збереження біологічного і ландшафтного різноманіття. І наше завдання – слідкувати, щоб ці критерії чітко дотримувалися», - наголосив Голова Держлісагентства. 
Він повідомив про те, що з 7,6 млн га лісів, які входять до сфери управління Держлісагентства, заповідано 16,8%. Практично у всіх регіонах заповідність в лісах вища ніж загальнодержавна. У лісах знаходиться 3295 територій та об’єктів природно-заповідного фонду України площею більше 1,3 млн га.
Указом Президента України Володимира Зеленського на Луганщині створено ще один національний природний парк «Кремінські ліси». І загалом включено до територій ПЗФ більше 40 тис. га лісів.
«До лісу потрібно ставитися дбайливо, адже у ньому проживає близько 80% світового наземного біорізноманіття», - наголосив Голова Держлісагентства. 
 
Довідково.
З початку лісокультурної кампанії 2020 року на сьогодні відновлено більше 15 тисяч гектарів лісових ділянок та створено більше 500 гектарів нових лісів.
У лісах, що входять до сфери управління Держлісагентства, знаходиться 3295 територій та об’єктів природно-заповідного фонду України площею більше 1,3 млн га. Зокрема:
- 13 природоохоронних установ, серед яких 6 природних заповідників площею 79649 га, 6 національних природних парків площею 70843 га і 1 господарство-парк площею 109 га;
- 1498 заказників площею понад 634,3 тис. га;
- 1164 пам’ятки природи площею 13,5 тис. га;
- 33 регіональних ландшафтних парки площею 177,4 тис. га;
- 525 заповідних урочищ площею 85 тис. га;
- 16 дендрологічних парків площею 0,4 тис. га;
- 47 парків-пам’яток садово-паркового мистецтва площею 3,6 тис. га.
Із зазначених:
- 297 територій та об’єктів загальнодержавного значення площею 563,3
тис. га.
- 2998 територій та об’єктів місцевого значення площею 764,5 тис. га.
 
 
 
Офіційний сайт Держлісагентства: http://dklg.kmu.gov.ua 

На Львівщині розпочалася весняна лісокультурна кампанія 2020 року

З приходом весни лісівниками Львівщини розпочато весняні лісокультурні роботи.

 

Державними лісогосподарськими підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства заплановано провести лісовідновлення у 2020 році на площі 1940 га, в тому числі створити лісові культури на площі 770 га, з яких 614 га на весні. Поряд з цим заплановано провести доповнення існуючих лісових культур на площі 1052 га. Під час проведення лісовідновлювальних робіт заплановано висадити до 5 млн. шт. сіянців та саджанців деревних порід (сосни звичайної, ялиці білої, модрини європейської, дуба звичайного, бука лісового, клена явора, вільхи чорної та інших).

На лісових ділянках, пройдених вибірковими та поступовими рубками головного користування, завдяки застосуванню природозберігаючих технологій лісозаготівель  вдалося досягти якісного природного відновлення лісу на площі 1170 га. Крім цього на ділянках залишених під природнє поновлення буде проводитись введення недостаючих головних порід та створення часткових піднаметових лісових культур.

У поточному році із загального фонду обласного бюджету для відшкодування витрат при проведенні робіт з створення лісових культур і вирощування садивного матеріалу, державним лісогосподарським підприємствам виділено 2,6 млн гривень, в тому числі 810 тис. грн для створення лісових культур та 1790 тис. грн. на вирощування садивного матеріалу для лісовідновлення.

 

Розпочато роботи по підготовці лісових розсадників до висівання насіння головних лісоутворюючих та декоративних порід та створення нових шкільних відділень.

Станом на 17.03.2020 року державними лісогосподарськими підприємствами створено 216,6 га лісових культур.

 

 

Відділ лісового господарства Львівського ОУЛМГ

У В А Г А ! Заходи щодо запобігання поширенню короновірусу COVID – 19 у ДП “Славське лісове господарство”

Адміністрація ДП “Славське лісове господарство” повідомляє , що відповідно до статті 29 Закону України “ Про захист населення від інфекційних хворіб”, з метою запобігання поширенню короновірусу COVID – 19, з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, на виконання постанови Кабінету  Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID – 19”, з 16.03.2020 року обмежується відвідування сторонніми особами адміністративного приміщення та інших структурних підрозділів  ДП “Славське лісове господарство” і  припиняється прийом громадян. У випадку виникнення необхідності, документи просимо скеровувати  на електронну пошту лісгоспу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до стабілізації епідемічної ситуації в Україні.
 
Дбаймо про особисту безпеку та здоров'я оточуючих людей !!! 
 Адміністрація ДП “Славське лісове господарство”

ПАМ ЯТКА щодо превентивних заходів протидіїі коронавірусу COVID-19 по ДП «Славський ЛГ»

Безпека і охорона життя понад усе!
 
З 12 березня 2020 року в Україні оголошено карантин. У зв’язку з цим, керівництво ДП «Славський ЛГ» , звертається з проханням до працівників скасувати, або відтермінувати поїздки, контролювати свій фізичний стан та періодично вимірювати температуру. За найменших ознак респіраторного захворювання (зокрема, підвищеної температури та кашлю) працівник повинен вдома самоізолюватись та викликати сімейного лікаря.
Працівників просять повідомити про підозру на захворювання  безпосередніх керівників і відділ кадрів ДП «Славський ЛГ».
Також повідомляємо, що у ДП «Славський ЛГ» створена комісія, яка буде проводити інструктажі з безпеки життєдіяльності та заходи щодо профілактики грипу, гострих респіраторних захворювань. Крім зазначеного, на підприємстві, посилено протиепідемічний  режим та будуть проводитись дезінфекції усіх приміщень. Виробничі приміщення будуть оснащені  антисептичними  (хлорними) засобами.
Директор ДП «Славський  ЛГ» - С.Ю.Кокоць скасував всі заплановані заходи, масові акції та наради. Більшість нагальних питань будуть вирішуватись у телефонному режимі.
ДП «Славський  ЛГ» нагадує рекомендації МОЗ України із профілактики захворювання на коронавірус:
-регулярно мити руки з милом, або обробляти дезінфектантами із вмістом спирту;
- не торкатися обличчя, в побуті і на виробництві використовувати захисні маски;
- під час кашлю та чхання прикриватися серветкою або згином ліктя;
- використану серветку одразу викидати та закривати кришку смітника;
- триматися на відстані від людей з ознаками респіраторних  захворю- вань;
- за можливості уникати місць великого скупчення людей тощо;             - старатися знаходитись на віддалі не менще 2м одна особа від іншої; -не збиратися в групи  більше 10 осіб.
Здоров’я Вам і Вашій родині!
 
 
Директор                                               С.Ю.Кокоць

Більше статей...

 1. Найбільша чисельність зубрів в Україні - на Львівщині
 2. Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом» призупиняється у зв’язку з обмеженнями на організацію масових заходів
 3. Держлісагентством запроваджено заходи стосовно запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19
 4. Підсумки торгів необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2020 р.
 5. Орієнтовні обсяги заготівлі деревини на 2020 рік.
 6. Колегія лісівників Львівщини: раціональне використання, збереження та відтворення лісових ресурсів області
 7. ОГОЛОШЕННЯ
 8. Охорона червонокнижних ранньоквітучих рослин — завдання кожного
 9. НАРАДА З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ЗА УЧАСТЮ ПОСАДОВИХ ОСІБ ДЕРЖПРАЦІ УКРАЇНИ
 10. На Львівщині заплановано провести лісовідновлення на площі біля 2000 га
 11. Навчання продовжується
 12. У парламентському екологічному Комітету обговорили питання мисливства
 13. До уваги лісокористувачів та деревообробників! Орієнтовний графік електронних аукціонів з продажу деревини
 14. ОБЛІК МИСЛИВСЬКОЇ ФАУНИ В УГІДДЯХ ЛЬВІВЩИНИ
 15. Законопроект про запровадження Національної інвентаризації лісів прийнятий у першому читанні
 16. Стартував експериментальний проект реалізації деревини через е-аукціони
 17. У Львівському ОУЛМГ покращилась охорона лісів від лісопорушень.
 18. Лісове господарство Львівщини: результати 2019 року та перспективи розвитку
 19. Міжвідомча нарада з охорони лісів від незаконних рубок
 20. Підсумки роботи деревообробних підрозділів лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ за 2019 рік
 21. Підсумки лісогосподарської діяльності державного підприємства “Славське лісове господарство” за 2019 рік
 22. Інформація про заготівлю та реалізацію деревини в Україні буде загальнодоступною, - Андрій Заблоцький
 23. Будівництво лісових доріг державними підприємствами Львівського ОУЛМГ.
 24. 2019 рік: рекордитаздобутки лісівників Львівщини
 25. Рентна плата для лісової галузі буде зрозумілою та прозорою - Парламент ухвалив відповідні зміни
 26. Голова Держлісагентства розповів про концепцію змін у лісовій галузі
 27. Рішення Уряду в дії: 25 мільйонів кубометрів деревини на рік та обов'язковість електронного обліку деревини для всіх лісокористувачів
 28. Перші підсумки виробничої діяльності за 2019 рік
 29. НАРАДА КОРИСТУВАЧІВ МИСЛИВСЬКИХ УГІДЬ ЛЬВІВЩИНИ: ПЕРЕПИС ЗВІРІВ, АФРИКАНСЬКА ЧУМА, БОРОТЬБА З БРАКОНЬЄРСТВОМ
 30. Уряд послідовно знищує тіньові ринки, - Олексій Гончарук
 31. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2019 — 2020 роки
 32. Ялинкова кампанія 2019-2020 років на Львівщині
 33. Уряд запускає пілотний проект е-аукціонів продажу деревини на "Prozorro.Продажі" з квітня 2020 року
 34. Уряд затвердив Порядок проведення моніторингу внутрішнього споживання деревини
 35. ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2019-2020
 36. Завдання з лісовідновлення виконані
 37. Держлісагентство відкрило статистику цін та е-аукціон на деревину
 38. Проєкт "Ліс у смартфоні" крокує Україною
 39. Прийнятий Парламентом Закон щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону відповідає науковим обґрунтуванням
 40. Парламент вдосконалив законодавство щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону
 41. На Львівщині триває осіння лісокультурна кампанія
 42. Ліс у смартфоні: Держлісагентство запустило пілотний проєкт e-реєстру заготівлі деревини та онлайн-карту рубок
 43. У державних лісогосподарських підприємствах Львівщини проходить черговий наглядовий аудит з лісової сертифікації
 44. Парламент захистив українські ліси від концесії
 45. КОРОЇД у лісах Європи!!!
 46. Верховний Суд України визнав законним наказ Мінприроди, за яким лося внесено до Червоної книги України
 47. ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО КООРДИНУВАТИМЕТЬСЯ ЧЕРЕЗ МІНЕКОЕНЕРГО
 48. Парламент захистив українські ліси від концесії
 49. Як формується ціна на лісопродукцію.
 50. Народні депутати України про лісову галузь
 51. Потрібні комплексні та виважені рішення для лісової галузі, - нардеп Валерій Давиденко
 52. Лісівники уособлюють єдність українського народу, - нардеп Ольга Василевська-Смаглюк
 53. Петро Лакида представив законопроект про Національну лісову політику (ВІДЕО)
 54. Потрібно відмінити мораторій, дати вільний ринок для дров'яної продукції, - Володимир Бондар
 55. Громадська рада при Львівському ОУЛМГ засідала у Лісівничий тиждень
 56. На Львівщині привітали працівників лісового господарства із професійним святом!
 57. Держлісгоспи Львівщини поповнюють бюджет
 58. Експерти лісового і мисливського господарства розробили низку законопроектів щодо вирішення нагальних питань лісової та мисливської галузей
 59. Стабільна робота лісогосподарських підприємств – запорука добробуту працівників
 60. Стаття на liga.biz.net
 61. З відкриттям полювання на пернатих !
 62. До уваги лісопорушникам
 63. Робочий візит
 64. Колегія лісівників Львівщини: підсумки діяльності за перше півріччя 2019 року та результати аудитів
 65. Ресурси деревини-для лісового сектора Львівщини
 66. Підведення підсумків роботи ДП «Славське лісове господарство» за 1-ше півріччя 2019 року.
 67. Правда про ліс та спростування міфів
 68. Міфи і реальність
 69. Кожен висаджений сіянець потребує лісівничої уваги
 70. Триває сезон збору дикоростучих плодів та ягід
 71. Візит українських лісівників до Німеччини
 72. Формування лісів майбутнього
 73. На Львівщині відбулись змагання вальників лісу
 74. Місце відпочинку “Над річкою”
 75. Білоруський науковець про сезон тиші у лісах
 76. Володимир Бондар про Міжнародну науково-практичну конференцію щодо всихання соснових лісів
 77. Держлісагентство: за І півріччя відтворено майже 36 тисяч гектарів лісів
 78. Результати технічного приймання лісових культур на Львівщині
 79. На Кіровоградщині проходить розширене виїзне засідання колегії Держлісагентства
 80. На колегії Держлісагентства наголосили на необхідності законодавчого вирішення проблем лісової галузі
 81. Збережемо біорізноманіття разом!
 82. Представники Львівщини отримали державні нагороди
 83. Ліс пам’яті загиблого лісівника
 84. На Золочівщині відбувся семінар – навчання з гасіння лісових пожеж
 85. Підсумки роботи ДП “Славське ЛГ” за I квартал 2019 року
 86. Держлісагентство за підтримки Міжнародної спілки охорони природи планують започаткувати проект щодо адаптації лісів до змін клімату
 87. Підсумки акції "Майбутнє лісу у твоїх руках - 2019"
 88. Підсумки Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках - 2019» та Місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля
 89. Фінальний акорд всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках 2019» та місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля на Львівщині
 90. Держлісагентство вживає низку заходів для запобігання виникненню лісових пожеж
 91. Медіа-ліс
 92. Заключні акорди весняної посадки лісу 2019р.
 93. На Львівщині встановили національний рекорд з висадки дерев
 94. Озеленення території лісгоспу 2019
 95. Оголошення про національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
 96. ОГОЛОШЕННЯ!!! 10.04.2019р.
 97. 21 березня в усьому світі відзначають Міжнародний день лісів
 98. Володимир Бондар наголосив на персональній відповідальності керівників облуправлінь лісового господарства за дотримання вимог охорони праці
 99. У Міжнародний день лісів на Львівщині відбувся старт посіву лісового насіння за новітніми технологіями
 100. Лісівники Львівщини запрошують долучитися до заходів акції "Майбутнє лісу у твоїх руках-2019"