Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

ТУХЛЯНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО

Тухлянське лісництво, загальною площею 4888 га, входить до складу ДП «Славське лісове господарство» і розташоване у північно-східній частині на території Сколівського адміністративного району. Контора лісництва знаходиться в с. Тухля на відстані 5 км від контори держлісгоспу та 19 км від районного центру. Територія лісництва розділена на 5 майстерських дільниць.

Згідно лісорослинному районуванню територія лісництва віднесена до Центрально-Європейської провінції Європейської зони, зони широколистяних лісів Східно-Карпатської гірської підпровінції смереково-ялицево-букових та смерекових лісів фізико-географічного району Сколівських Бескид.

Клімат перехідний від помірно-теплого західноєвропейського до континентального східноєвропейського. Тривалість вегетаційного періоду – 146 днів.

За характером рельєфу ліси віднесені до гірських, ґрунти – бурі гірсько-лісові, середньо-потужні щебенисті суглинисті.

Щорічний обсяг рубань по даних лісовпорядкування становить: суцільно-санітарні рубання – 35 га; освітлення – 15,8 га; прочищення – 47,4 га, проріджування – 4,9 га, очищення від захаращення – 10,0 га, рубки головного користування – 23 га..

Головними породами при створенні лісових культур виступають ялиця біла, бук лісовий.