ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
"ЛІСИ УКРАЇНИ"
ФІЛІЯ "СЛАВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Рекреаційний пункт “Під Кливою”

Природокористування — це форма взаємодії суспільства і природного середовища, що здійснюється через освоєння, використання, перетворення, відновлення та охорону природніх ресурсів.
 
У сучасних умовах взаємодії людини і природи виникає необхідність в планомірному використанні природних багатств для задоволення суспільних 
потреб —організації особливого виду природокористування — рекреаційного.
Рекреація має три функції: соціальну (відпочинок), економічну (полягає у відновленні робочої сили, підвищенні працездатності працівників) та природоохоронну (попередження знищення природних рекреаційних комплексів під впливом людської діяльності). Нашим підприємством в смт. Славське у лісових масивах Головецького лісництва ДП «Славське лісове господарство» був відкритий рекреаційний пункт, що отримав назву «Під Кливою». Він являє собою альтанку розміром 6x4.м з оглядовою терасою, звідки видно гірські вершини Тростян, Варшава, Високий Верх та інші.
Обладнаний мангалом для приготування їжі, а також аншлагами із наочною інформацією про види флори та фауни, червонокнижні види рослин та тварин, що водяться на даній території, про правила поведінки в лісі, поводження з вогнем та інше. Тому цей пункт можна віднести до категорії пізнавально-туристичних.
Маршрут доїхати до рекреаційного пункту “Під Кливою” можна лісовою дорогою що веде з головної дороги на початку смт.Славсько перед вказівним знаком з одноїменною назвою села, побудованим ДП “Славське ЛГ”.