ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
"ЛІСИ УКРАЇНИ"
ФІЛІЯ "СЛАВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Лісовий фонд

 

Район розташування лісгоспу відноситься до числа промислово-аграрних районів області. Господарська діяльність його спрямована на поступове розширення, використання і відновлення лісових ресурсів, підвищення якісного складу і продуктивності лісів, а також посилення їх водорегулюючих, ґрунтозахисних та рекреаційних функцій.

Основні напрями розвитку лісового господарства – раціональне використання лісових ресурсів із збереженням і підвищенням всіх корисних функцій лісових насаджень.

Крім задоволення потреб народного господарства в деревині і продукції побічних лісових користувань, лісові насадження мають важливе природоохоронне і рекреаційне значення. Ліси зводять до мінімуму ерозію ґрунтів, регулюють стік, сприяють зниженню інтенсивності паводків і повеней.

На підприємстві організовані господарські частини:

- ліси природоохоронного призначення з особливим режимом користування в горах;

- ліси природоохоронного призначення з обмеженим режимом користування в горах;

- рекреаційно-оздоровчі ліси з особливим режимом користування в горах;

- рекреаційно-оздоровчі ліси з обмеженим режимом користування в горах;

- захисні ліси з особливим режимом користування в горах;

- захисні ліси з обмеженим режимом користування в горах;

- експлуатаційні ліси в горах.

В лісовому фонді переважають насадження хвойних і твердолистяних порід. Усі види господарської діяльності ведуться, в основному, з дотриманням діючих нормативних актів. Негативного впливу на навколишнє середовище господарська діяльність не спричинила.

Великих промислових підприємств, які шкідливо впливають на лісові масиви в зоні діяльності підприємства немає, дані про забруднення території лісгоспу радіонуклідами відсутні.