ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
"ЛІСИ УКРАЇНИ"
ФІЛІЯ "СЛАВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

КЛИМЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО

  Климецьке лісництво, загальною площею 4435 га, входить до складу ДП «Славське лісове господарство» і розташоване у південно-західній його частині на території Сколівського адміністративного району. Контора лісництва розташована в с. Климець на відстані 50 км від контори держлісгоспу та 25 км від районного центру. Територія його розділена на 6 майстерських дільниць.

  Згідно лісо рослинному районуванню територія лісництва відноситься до Центрально-Європейської провінції Європейської зони, зони широколистяних лісів Східно-Карпатської гірської підпровінції смереково-ялиново-букових та смереково-букових лісів фізико-географічному районуванню Стрийсько-Сянської Верховини.

  Клімат району розташування лісництва можна охарактеризувати як перехідний від помірно-теплого західноєвропейського до континентального східноєвропейського.

  Переважаючі типи ґрунтів на території лісництва бурі гірські лісові слабоопідзолені.

  Приблизний щорічний обсяг рубань головного користування та рубок формування й оздоровлення лісів складає: освітлення – 11,1 га/54 м3, прочищення – 6,9 га/64 м3, проріджування – 8,0 га/156 м3, суцільно-санітарні – 25,6 га/8930 м3, очищення від захаращення – 10,0 га/50 м3, рубки головного користування – 9,2 га/3700 м3.

  Головними породами при створенні лісових культур є ялиця біла, бук лісовий, модрина європейська.