ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
"ЛІСИ УКРАЇНИ"
ФІЛІЯ "СЛАВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Рух справ про лісопорушення

 
Інформація про роботу рейдових бригад лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства
 
За I- півріччя 2022 року лісовою охороною лісгоспу було проведено 25 рейдів по охороні лісу від лісопорушень. В результаті проведеної роботи встановлено два факти незаконної рубки деревини, лісопрушники, особи яких було встановлено виявились жителями с. Верхня Рожанка, яких притягнуто до адміністративної відповідальності  за  ст. 65 КУпАП.  Сума завданих збитків лісовому господарству  складає  38619,26 грн.  Даних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, сума накладених штрафів та нарахованих збитків лісопорушниками сплачено добровільно в повному осязі.
 
Відповідно до Кодексу України «Про адміністративні правопорушення»
передбачена адміністративна відповідальність за наступними статтями:
 
  Стаття 65. Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка
  Незаконна порубка і пошкодження дерев і чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення,- тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 до 170 грн.) і на посадових осіб - від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (від 119 до 340 грн.)
  Стаття 73. Засмічення лісів відходами
тягне за собою накладення штрафу на громадян від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 до 170 грн.) і на посадових осіб - від десяти до двадцяти неоподатковуваних
  Стаття 77. Порушення вимог пожежної безпеки в лісах
тягне за собою накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 грн.) і на посадових осіб - від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 до 170 грн.)