Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Рух справ про лісопорушення

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Інформація про роботу рейдових бригад лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства
 
За січень місяць 2016 року лісовою охороною лісгоспу було проведено 8 рейдів по охороні лісу та державного мисливського фонду. В результаті проведеної роботи встановлено 4 факти незаконної рубки деревини, лісопрушники, особи яких було встановлено виявились жителями с. Верхня Рожанка, яких притягнуто до адміністративної відповідальності  за  ст. 65 КУпАП.  Сума завданих збитків лісому господарству, яка складає  7831,73 грн. відшкодована лісопорушниками добровільно в повному обсязі.
 
 
Відповідно до Кодексу України «Про адміністративні правопорушення»
передбачена адміністративна відповідальність за наступними статтями:
 
Стаття 65. Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка
Незаконна порубка і пошкодження дерев і чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення,- тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 до 170 грн.) і на посадових осіб - від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (від 119 до 340 грн.)
Стаття 73. Засмічення лісів відходами
тягне за собою накладення штрафу на громадян від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 до 170 грн.) і на посадових осіб - від десяти до двадцяти неоподатковуваних
Стаття 77. Порушення вимог пожежної безпеки в лісах
тягне за собою накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 грн.) і на посадових осіб - від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 до 170 грн.)