Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Зворотній зв'язок

Лічильник

 

 

Лісівники ДП “Славське ЛГ” підвели підсумки проведеня всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом»

 
  За три роки в рамках всеукраїнської акції буде висаджено 1 млрд. дерев і збільшено за 10 років площу лісів на 1 млн. га. Акція стартувала 1 жовтня і фінішувала 30 листопада. На базі Рожанського лісництва учнів школи ознайомлено з технологією вирощування саджанців.
 Всі лісництва підприємства активно долучились та провели цьогорічну акцію «Створюємо ліси разом», в ході якої висадили 457 тисяч сіянців.
  До акції активно долучилися депутати та працівники місцевих ТГ, вчителі та школярі всього у висадженні дерев взяли участь майже 850 чоловік
  Учасники акції долучилися до озеленення вулиць, територій шкіл, прибудинкових територій, дитячих садків, створення парків, скверів, алей.
  Про хід акції розміщено інформацію на радіо, в газетах, на офіційних сайтах підприємства, виготовлено й розміщено білборди для проведення акції “Створюємо ліси разом» («Зелена країна»). На даний момент працівники ДП “Славське ЛГ”спільно з головами територіальних громад вирішують питання виділення земель для створення нових лісів та розробляються нові проекти.