ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
"ЛІСИ УКРАЇНИ"
ФІЛІЯ "СЛАВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Зворотній зв'язок

Лічильник

 

 

Своє професійне свято, День працівника лісу, колектив Славського лісгоспу відзначив відкриттям чергової новозбудованої лісової автомобільної дороги

Своє професійне свято, День працівника лісу, колектив Славського лісгоспу відзначив відкриттям чергової новозбудованої лісової автомобільної дороги в Тухлянському лісництві, урочищі «Магура».
 
За період з 2007 по 2020 роки лісгоспом збудовано 150 км лісових доріг, на що витрачено 32,5 млн.грн. власних коштів підприємства і здобуто великий досвід по трасуванню та будівництву шляхів в гірській місцевості.
 
Відкривали дорогу начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Дейнека Анатолій Михайлович, голова Славської ОТГ Бега Володимир Миронович та його заступник Даниляк Олег Валерійович, директор ДП "Славського ЛГ", Кокоць Сергій Юрійович.
 
 
Начальник Львівського ОУЛМГ Дейнека А.М. подякував лісівникам Славського лісгоспу за невтомну працю, привітав з професійним святом та вручив відзнаки кращим працівникам.
Зокрема, Почесною грамотою Державного агентства лісових ресурсів України нагороджено:
За багаторічну сумлінну працю в галузі, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників лісу:
Меленя Руслана Олексійовича - верстатника цеху по виготовленню європіддонів нижнього складу державного підприємства «Славське лісове господарство».
За багаторічну сумлінну працю в галузі, високий професіоналізм, особистий внесок в охорону й збереження лісових багатств Львівщини та з нагоди ювілейної дати від дня народження:
Савчака Віктора Івановича - головного інженера державного підприємства «Славське лісове господарство»
Після виступу директора лісгоспу Кокоця Сергія Юрійовича та привітань гостей відбулося освячення дороги отцем Леонідом, традиційне перерізання стрічки. Учасники заходу мали можливість піднятись лісовою дорогою на висоту 1100 м над рівнем моря і побувати на високогірній межі Івано-Франківської та Львівської області. Присутніми було високо оцінено якість будівництва, та визнано необхідність проведення лісогосподарських заходів.
Необхідність будівництва зумовлена кліматичними змінами, які призводять до загибелі деревостанів та високої пожежної небезпеки у лісах через віддаленість, неприступність та захаращення. 4 км новозбудованої лісової дороги допоможуть зробити наш край привабливим в плані туризму і рекреації, дати змогу, використовуючи вибірковий спосіб рубання відновити корінні ялицево-букові деревостани замість всихаючих, чистих ялинових насаджень.