Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Зворотній зв'язок

Лічильник

 

 

Меморандум в дії: природні старовірові ліси Львівщини отримають природоохоронний статус

 
Сьогодні у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства в рамкахМеморандуму про співпрацю відбулась робоча зустріч начальника Львівського ОУЛМГ Анатолія Дейнеки та спеціалістів управління з керівником ГО «Дунайсько-Карпатська Програма» Богданом Процем та його заступником  Анатолієм Павелком. 
Під час зустрічі обговорено питання щодо визначення та виділення старовікових лісів і пралісів в державних лісогосподарських підприємствах.
Відзначено повне сприяння лісогосподарських підприємств у наданні таксаційних матеріалів та участі спеціалістів лісогосподарських підприємств в проведенні польових обстежень. 
На наступному етапі лісогосподарські підприємства мають надати погодження про надання охоронного статусу виділеним деревостанам.
За попередніми даними ГО «Дунайсько-Карпатська Програма» в ході польових обстежень виявленоприродністаровікові ліси:
- ДП «Сколівський лісгосп» - 560га;
- ДП «Славський лісгосп» - 530га;
- ДП «Стрийськитй лісгосп» - 280га.
- ДП «Боринський лісгосп» - 240га;
- ДП «Старосамбірське ЛМГ» - 200га;
- ДП «Турківський лісгосп» - 140га;
- ДП «Самбірський лісгосп» - 40га;
- ДП «Львівський лісгосп» - 34га.
 
Зазначимо, що значна площа виявлених старовіковихдеревостанів вже входить до складу об'єктів природно-заповідного фонду.
До кінця поточного року заплановано отримати погодження від постійних лісокористувачів і підготувати відповідні матеріали для подання до Львівської обласної ради з метою ухвалення рішення про виділення старовікових лісів на Львівщині.
 
 
 
 
Відділ лісового господарства
 Львівського ОУЛМГ