Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

У Карпатах вже висаджено 2,2 млн дерев, - Андрій Заблоцький

 
Питання відновлення українських лісів є дуже важливим для суспільства. І ми робимо все можливе, щоб навіть в умовах карантину було забезпечено відновлення лісу. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.
 
Він розповів про перебіг лісокультурної кампанії в Україні. Так, деякі області вже завершили або завершують висаджування лісу, а інші лише тільки починають.
 
Проміжні дані такі:
 
– на Поліссі відновлено більше 10 тисяч гектарів і створено 60 га нових лісів;
 
– у Лісостеповій зоні відновлено більше 6 тис. га, створено 340 га нових лісів;
 
– у Степовій зоні відновлено більше однієї тисячі га, створено більше 500 га нових лісів.
 
«За попередніми даними у Карпатському регіоні вже відновлено 800 гектарів лісу. На цій площі висаджено 2,2 мільйона сіянців та саджанців дерев», - зазначив Андрій Заблоцький.
 
За його словами, у Карпатах, на рівнинній місцевості, висадка лісів лише нещодавно почалася. Це пов’язано з погодними умовами. Відновлювати ж гірські лісові масиви починають після того, як сходить сніг.
 
«Простими словами це дані лише про висаджування лісу вручну. Додатково проводиться робота щодо природного поновлення лісових ділянок. Працюємо далі – відновлюємо українські ліси!», - наголосив Голова Держлісагентства.
 
 
 
Новини за темою: