Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Формування лісів майбутнього

У Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась робоча нарада головних лісничих державних лісогосподарських підприємств області, на якій розглядалось питання щодо ведення лісового господарства на засадах наближеного до природи лісівництва.
 
В лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ є значний досвід у проведенні вибіркових рубань, зокрема рубок переформування.Перші науково-виробничі стаціонари, які були закладені більше 10 років тому за участінауковців Національного лісотехнічногоуніверситету України та спеціалістів управління, показали дуже добрі результати.
Нещодавно делегація спеціалістів управління  та головних лісничих підприємств відвідали 5 підприємств Німеччини, де ознайомились з проведенням рубок переформування в похідних ялинових та соснових лісах Німеччини.
Досвід проведення рубок переформування лісівники Львівщини також вивчали у своїх колег Польщі та Швейцарії.
Лісівники Львівщини твердо переконані у правильному виборі напрямку веденні лісового господарства, який базується на вибірковій системі рубок.
 
 
 
 
За результатами наради було намічено конкретні кроки впровадження рубок переформування в лісових насадженнях гірської частини області, Малого Полісся та Опілля, а також лісовідновні заходи у вражених хворобами і шкідниками насадженнях, в яких були проведені вибіркові санітарні рубки.
За підсумками наради виданий наказ щодо продовження робіт з впровадження наближеного до природи лісівництва.
 
Відділ лісового господарства Львівського ОУЛМГ