Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

На Львівщині встановили національний рекорд з висадки дерев

У суботу, 6 квітня, на території Львівської області протягом восьми годин висадили більше 77 тис. дерев, встановивши національний рекорд України. Про це повідомив учасник акції, фотограф Руслан Хомишин.
У акції, ініційованою ГО «Добро.Дій» та її головою Ігорем Дулиним, взяло участь понад 500 людей. Дерева висаджували на території Яворівського і Сокальського районів та поблизу Жовкви і Буська. Саджанці еко-активістам надали Жовківський, Буський і Рава-Руський лісгоспи. В основному активісти висаджували хвойні дерева, а також дуби та клени.
За словами Руслана Хомишина, протягом восьми годин активістам вдалося висадити більше 77 тис. дерев в 11 локаціях. Представники Книги рекордів України зареєстрували рекорд із найбільшої кліькості висаджених саджанців за 8 годин.
 
 
Представники Книги рекордів України зафіксували рекорд із наймасштабнішої висадки дерев
 
Нагадаємо, це вже 14-а висадка дерев, організована ГО «Добро.Дій» з 2014 року. За усі попередні подібні акції разом було посаджено понад 300 тис. дерев. Загалом Ігор Дулин поставив собі за мету впродовж свого життя організувати посадку 50 млн дерев.