Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Зворотній зв'язок

Лічильник

 

 

Старує операція “Новорічна ялинка”

Незабаром Новий Рік, Різдво Христове та інші зимові свята. Головна прикраса даного дійства — ялинка.  На даний час пропонується широкий асортимент новорічного товару, пропонують усе і різне на ваші вподобання. Деякі купують штучні ялинки, деякі надають перевагу живим ялинкам.
 
Але, все ж таки, постає питання про сам факт придбання цього святкового дерева. Одні йдуть на ялинкові ринки, де продаються дерева з лісових господарств, дехто вирішує, економити, шляхом здійснення незаконної вирубки новорічних деревець у лісі. В передноворічний період кількість випадків незаконних рубок ялин залишається високою. Саме неприємне, незаконна вирубка завдає значних збитків лісовому господарству держави.
А тому щоб зменшити  кількість випадків скоєння незаконних рубок дерев,  протягом грудня 2017 року та першої декади січня 2018 року працівниками державної лісовоюї охорони ДП “Славське лісове господарство” із залученням працівників правоохоронних органів буде здійснюватись посилена охорона шпилькових насаджень від самовільної заготівлі та реалізації новорічних ялинок . 
       У випадку, якщо при проведенні перевірок, виявлено підозри на незаконну заготівлю та реалізацію ялинок або в яких виявлено новорічну ялинку без відповідних документів, будуть накладатись штрафи згідно КУпАП та відшкодування збитків завданих лісовому господарству у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 року за № 665.   Розмір обрахування шкоди в передноворічний період збільшено у 3 рази і стартує із 399 грн. за дерево діаметром до 10 см. (розмір штрафу залежить від діаметра зрізаного дерева).
Лісівники нагадують, що реалізація ялинок дозволяється тільки за наявності на дереві бирки зі штрих-кодом та документу на право перевезення ялинкової продукції – товарно-транспортної накладної встановленого зразка, яку видано лісогосподарським підприємством.
Отже, зрубав ялинку самовільно — чекай покорання.  Всі ці заходи та системи спрямовані на те, щоб запобігти незаконним вирубуванням ялинок та нелегальній їх реалізації. 
Тож, аби гарно провести зимові свята варто задуматись над своїми вчинками і зберегти при цьому «копійчину»,  за незаконний продаж ялинок.
          ДП “Славське лісове господарство”  просить  громадян не купувати новорічні ялинки сумнівного походження, не сприяти незаконному промислу, який завдає шкоду довкілю.
Шановні громадяни, жителі сіл та міста району, адміністрація ДП “Славське лісове господарство” звертається до Вас з проханням, якщо Вам потрібно придбати новорічну ялинку, звертайтесь до нас за адресою смт. Славсько, вул. О.Степанівни,7 тел./факс (03251) 42-4-88, в жодному випадку  не наносіть шкоди лісу. Інформація про вартість новорічних ялинок, які можна придбати на нашому підприємстві, знаходиться  на  офіційному сайті ДП “Славське лісове господарство”.
 
 
 
Інженер ОЗЛ ДП “Славське ЛГ”
Павлишин ПЕТРО