Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Зворотній зв'язок

Лічильник

 

 

Догляди за лісовими культурами

  Весняно-літній період — це період інтенсивного росту всіх рослин, в тому числі і тих, що пригнічують розвиток молодих насаджень, тому у працівників лісового господарства настає “гаряча пора” - проведення доглядів за лісовими культурами та розсадниками. ДП “Славське лісове господарство”  запланувало провести в цьому році 966 га. доглядів за молодими насадженнями і вже приступило до їх виконання.
 
  Основна мета проведення доглядів за лісовими культурами — створення сприятливих умов для їх росту, скорочення строків зімкнення й переведення в покриту лісом площу, усунення негативного впливу трав`яної рослинності й порослі малоцінних порід. Кількість, тривалість і строки доглядів визначаються типом лісорослинних умов, способом обробітку грунту, віком садивного матеріалу, видовим складом насадження, природно-кліматичними умовами, тощо. За рахунок проведення таких доглядів покращується водний і тепловий режим, а також режими живлення й освітлення.
  Значна кількість цьогорічних весняних опадів призвела до сильного забур`янення, що ускладнює проведення доглядів за лісовими культурами, які  проводяться в гірських умовах вручну. Від якості проведення доглядів буде залежити стан майбутнього лісового насадження.
 
 
Провідний інженер л.к.
ДП “Славське ЛГ”
Леляк ВОЛОДИМИР