Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Зворотній зв'язок

Лічильник

 

 

ПЕРШ ЗА ВСЕ — ОХОРОНА ПРАЦІ НА ВИРОБНИЦТВІ

  28 квітня - це Всесвітній день охорони праці, святкування якого було затверджено Указом Президента України від 18.08.2006р і відзначається щорічно колективом ДП "Славське ЛГ”. З метою організації та проведення у 2017 році з 1-30 квітня Місячника охорони праці на підприємстві ДП "Славське лісове господарство" виданий наказ з розробленим планом заходів із відзначеням на підприємстві - 28 квітня під гаслом: "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці".
 
  Планом заходів передбачено огляд – конкурс структурних підрозділів підприємства, щодо дотримання розроблених заходів направлених на запобігання випадків травмування працюючих, створення на кожному робочому місці безпечних і нешкідливих умов праці, підвищенню рівня культури виробництва та санітарно-побутового обслуговування, аналіз причин та обставин травмування робітників на робочих місцях. За результатами оляду конкурсу на загальних зборах трудового колективу окремі працівники за кращі показники з безпеки праці і культури виробництва будуть премійовані в кількості 10 осіб на загальну суму 3000 грн. Не забуває колектив лісгоспу і про сім`ї загиблих працівників на виробництві, організовується відвідування їх сімей та завозяться дрова паливні для 13 осіб по 8м3 на загальну суму 24770 грн.
  11 квітня 2017р. з нагоди Місячника охорони праці була проведена нарада з трудовим колективом дорожньо-транспортного цеху в присутності страхового експерта з охорони праці ВД ФССНВ в Сколівському районі Г.І.Турчина. На нараді виступив головний інженер Стебельський М.П., який довів до відома учасників наради інформацію про стан охорони праці та умов праці на підприємстві у 2016р. та за I кватртал 2017р., про відповідальність за порушення нормативно-правових актів з охорони праці і наслідки травмування робітників. Головним спеціалістом охорони праці Воін О.А. озвучено кошти з дотриманням умов колективного договору, які виділяються керівництвом підприємства у розділі охорони праці. Так за 2016р. витрачено 1361,47 тис. грн., що на 1 працюючого дорівнює 4280грн. і складає 5.13% від фонду оплати праці (згідно Законодавства передбачено не менше 0.5%). За 1квартал 2017р вже витрачено 178.02 тис.грн., що складає на 1 працюючого 570 грн., та 1.27% від суми реалізації продукції підприємства.
  Підвівши підсумки наради – зборів страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ в Сколівському районі Г.І.Турчин в промові наголосив про напрямки діяльності Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, про необхідність навчання робітників безпечним методам роботи та дотримання ними правил і вимог охорони праці та закликав всіх разом сприяти зменшенню травматизму на виробництві, запропонував за допомогою страхового експерта оновлювати (створювати) стенди з охорони праці, наповнювати їх матеріалами з профілактики виробничого травматизму, та не бути байдужими у вирішенні питань з охорони праці.
 
Головний спеціаліст з ОП ДП “Славське ЛГ”
ВОЇН Олександр