Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

На Львівщині відбувся семінар-тренінг з лісової педагогіки

   17-18 січня у м.Львів відбувся семінар-тренінг з лісової педагогіки в рамках проекту «FORSOC: Ліси для суспільства - ліси без бар’єрів». Проект реалізовує громадська організація Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «Форза» спільно з партнерами Словаччини, України та Норвегії в рамках програми: «SK08 Транскордонна співпраця» Норвезького фінансового механізму 2009-2014.
 
   Основна мета заходу - поширення досвіду та практичних напрацювань проекту щодо сучасних підходів просвітницької роботи з дітьми та молоддю серед лісівників Карпатського регіону, які залучені до системи шкільних лісництв.
   Участь у семінарі взяли представники Львівського ОУЛМГ та спеціалісти державних лісогосподарських підприємств, які працюють у сфері лісового навчання і освіти школярів, а також педагоги шкільних і позашкільних навчальних  закладів, у тому числі вчителі шкільних лісництв області.
Своїми напрацюваннями у сфері лісової педагогіки з українськими колегами ділилися Лісові педагоги зі Словаччини та представники ГО «Форза». Учасникам семінару було широко представлено досвід Національного Лісового Центру (м.Зволен, Словаччина) щодо проведення основних заходів лісової педагогіки, а також навчальні матеріали та обладнання, які допомагають лісовим педагогам у їх роботі.
   
 
    Програма дводенного семінар-навчання передбачала теоретичну і практичну складові, у тому числі роботу в групах. 
     На завершенні, 35 представників лісового господарства і вчителів Львівщини отримали Сертифікати за участь у семінарі-тренінгу «Лісова педагогіки» в рамках словацько-українського проекту «Ліси для суспільства - ліси без бар’єрів».
 
 
 Семінар-тренінг для всіх учасників став натхненням, відкриттям, навчанням і обміном досвіду, які в подальшому будуть застосовані в лісовому та екологічному навчанні українських дітей.
Зазначимо, що проект «FORSOC: Ліси для суспільства - ліси без бар’єрів» спрямований на створення транскордонного партнерства, підтримку розвитку лісової педагогіки і лісового туризму, соціальних функцій лісу та їх просування разом зі збільшенням потенціалу багатофункціонального лісогосподарювання.
 
 
Прес-служба Львівського ОУЛМГ