Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках-2016»

З 21 березня стартувала щорічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України, Товариства лісівників України. Надзвичайно важливо розповісти підростаючому поколінню про неоціненну роль лісів не лише для України, а й для усього світу. Сьогодні лише 31 відсоток суші планети вкрито лісами, а виробляють вони 60 відсотків так необхідного для життя кисню. Ліс, його дари, деревина настільки міцно увійшли в наше життя, що ми й не уявляємо, що може бути по-іншому. Тому важливо, щоб кожен, хто виявить бажання приєднатися до створення лісових насаджень, розумів, яка це відповідальність й клопітка справа. Адже сіянці які цієї весни будуть висаджені , тільки через 60-80 років стануть справжнім лісовим масивом. Й лише тоді вони будуть давати максимальну користь людям , забезпечуючи чистим повітрям, лісовими ягодами, грибами, лікарськими рослинами, запрошуючи на відпочинок, даючи притулок для безлічі лісових птахів і тварин.
 
Завдяки акції багато людей отримують практичний досвід щодо посадки дерев лісових порід, ознайомляться з діяльністю та веденням лісового господарства у ДП "Славське ЛГ” і просто стануть ближче до природи. Під час акції будуть проведені дні відкритих дверей, під час яких працівники лісового господарства ознайомлять всіх, хто бажає з роботою підприємства та лісівничими професіями.
 Лісівники запрошують всіх небайдужих взяти участь в цій акції. Адже ми разом маємо піклуватися про майбутнє країни, навчитися дбати і любити ліс, плекати історичні та культурні традиції краю.
 
Пр.інж.л.к ДП “Славське ЛГ”
ЛЕЛЯК Володимир