Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Будівництво лісових доріг (15.10.2015р.)

   В державному підприємстві ДП “Славське лісове господарство” продовжується будівництво лісових доріг, яких, починаючи з 2007 року збудовано 73 км. 
 
В цьому році збудовано 16,5 км лісових доріг, з них — 1,9 км. в урочищі 
Баклагів” Опорецького лісництва, 3,8 км. в урочищі “Нора”  Рожанського лісництва, 2,2 км. в урочищі “Гаї” Сможанського лісництва, 4,7 км. в урочищі  “Маківка” Головецького лісництва, 1,4 в урочищі “Гнилий” Головецького лісництва та 2,5 км. в урочищі “Кобильна” Головецього лісництва.
     Проведено капітальні ремонти лісових доріг протяжністю 7 км. 
  Будівництво здійснюється за власні кошти підприємства. Мета будівництва лісових автомобільних дорог лісогосподарського та протипожежного призначення  на території лісового фонду ДП „Славський лісгосп” є: проведення рубок формування і оздоровлення лісів, забезпечення своєчасного вивезення пошкодженої деревини від рубок формування і оздоровлення лісів, використання в рекреаційно-оздоровчих цілях, покращення автомобільного сполучення до населених пунктів і вирішення соціальних питань.
 
 
Очікувана ефективність лісогосподарської доцільності від будівництва лісових автомобільних доріг  лісогосподарського та протипожежного призначення на території лісового фонду ДП „Славський лісгосп”: своєчасне здійснення заходів боротьби з шкідниками та хворобами, відтворення лісів шляхом створення біологічно — стійких насаджень, збереження стійкості насаджень, запобігання розвиткові патологічних процесів у лісі, зменшення шкоди, що завдається шкідниками, хворобами, стихійними природними явищами та техногенними впливами, покращення економічних умов ведення лісового та мисливського господарства, можливостей виконання заходів щодо охорони, раціонального використання, відтворення лісових ресурсів і мисливських тварин, збереження та поліпшення стану угідь.
 
Провідний інженер з лісозаготівлі та
капітального ремонту лісових доріг
ЩЕРБІЙ Василь