Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

День працівника лісу

Розпочалась осінь, закінчується вегетаційний період і природа готується до зимового часу. Настає той час короткого затишшя в роботі лісівника і тому традиційно в  третю неділю вересня відзначається день працівника лісового господарства, який є св'ятом всіх людей хто любить ліс, розуміє його проблеми і з чистими думками приходить до нього, оскільки ліси — це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров'я людини.
 
 
Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати еклогічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи.
Так директор ДП “Славське лісове господарство” Кокоць С.Ю. подякував колективу за сумлінну працю та численні здобутки. Було зазначено, що в поточному році лісовідновлення проведено на площі 350 га., здійснення догляд за лісовими культурами на площі 681 га, заготовлено шишки ялиці білої в кількості понад 7,0 тонн , насіння якої після кропіткої переробки буде висіяне в лісових розсадниках і згодом дасть посадковий матеріал для відновлення лісів, заготовили 88,3 тисяч кубів ліквідної деревини, побудували 12 кілометрів лісових доріг, а головне — значною мірою поновили районний бюджет, адже в лісовій галузі офіційно працює  314 чол. при серідній заробітній платі  6455,0 грн. 
 
У Славському лісовому господарстві відкрили новий третій цех із переробки деревини, придбано нове зарубіжне обладнання, створено 25 нових робочих місць. Запроваджено позмінний режим роботи. 
 
Лісгоп є найбільшим платником податків до бюджету та пенсійного фонду серед підприємств району. За 2014 рік перераховано податків на суму 9245,0 тис.грн. Протягом 8 місяців 2015 року підприємство вже сплатло податків на суму 13618,0 тис.грн. у тому числі єдиний соціальний внесок становить   5116,0 тис.грн.
Маючи за основне завдання садити і берегти ліс, ДП «Славське лісове господарство» вже не раз приходило на допомогу в забезпеченні обороздатності країни – коштами, транспортом, ремонтом  автомашин,  лісоматеріалами, людськими ресурсами. Загальна сума допомоги спрямована на АТО     склала 1328553,40 грн.
У професійне свято працівників лісу ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс. 
Зі святом Вас ! Слава Україні ! 
 
Провідний інженер ОЗЛ
ДП “Славське лісове господарство”
Павлишин П.З.