Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Впіймали на “гарячому”

Боротьба працівників лісової охорони з лісопорушниками ніколи не припинялася і завжди була актуальною, пригода сталась і тепер.
 
В ніч свята Івана-Купала з 6 по 7 липня 2015 року близько 24:00 на території Славського держлісгоспу, а саме в Опорецькому лісництві в кв. 27 було вчинено незаконну порубку деревини в кількості 17-ти сироростучих та 1-го сухостійного дерев породи ялина загальною кубомасою — 17,69 м3, чим завдано шкоди для лісового господарства на суму 74 696 грн. 34 к.
Виявив злочинців, які вїхали в лісовий масив на автомобілі марки Урал (автонавантажувач) майстер лісу Опорецького лісництва Кравчишин Юрій, який своїми оперативними діями і повідомив про порушення лісничого Павлова Олега та працівників міліції. На місце злочину лісничий Опорецького лісництва  прибув на протязі 10 хв. та заблокував проїзд порушникам, чим і локалізував їх недобрі наміри. Разом з майстром лісу Юрієм Кравчишиним лісничий Олег Павлов вилучив ключі з автомобіля Урал, та затримав чотирьох осіб до приїзду міліції, іншим вдалось втекти з місця пигоди.
Державним підприємством “Славським лісовим господарством” було відправлено листа в міліцію для встановлення осіб лісопорушників та питягнення їх до відповідальності.