ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
"ЛІСИ УКРАЇНИ"
ФІЛІЯ "СЛАВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Зворотній зв'язок

Лічильник

 

 

Бережіть ліс і землю від пожеж

          Величезної шкоди лісам завдають лісові пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, але й для всього живого. Основна причина їх виникнення — порушення протипожежних правил відпочиваючими та іншими людьми, які перебувають у лісі.  У зв’язку  із війною Росії проти України  чисельність населення в районі значно зросла за рахунок тимчасового переселення громадян, в результаті  чого виникає загроза  збільшення випадків підпалів трави і рослинності. 
        Також з настанням весни чи мало клопоту лісівниками завдає місцеве населення під час впорядкування своїх приватних територій беручи в допомогу “сірник”.  Багато людей вважає, що спалювання трави корисне, однак вони дуже глибоко в цьому помиляються, так як на випалених ділянках вигоряє верхній шар грунту, на якому нічого не росте окрім бур`янів.
       З метою запобігання виникнення та недопущення лісових пожеж,  лісівники філії «Славського лісового господарства» застерігають та просять співгромадян і всіх кому небайдуже ставлення  до лісу , обережно поводьтеся з вогнем в межах будь-якої природної території, дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісах України, дотримуйтесь правил моральної поведінки та етикету в лісі, вчіть своїх дітей та внуків любити і кохати ліс.
Кожен, хто помітив вогонь у лісі, зобов'язаний негайно вжити заходів для його гасіння. Якщо зробити це власними силами неможливо, слід проінформувати  про пожежу в лісництво, лісгосп або сільську раду, (служба порятунку - “101”, телефон чергового  філії “Славське лісове господарство”- (03251)  4-23-67.
Філія «Славське лісове господарство»  нагадує, згідно з законодавством, порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою адміністративну а інколи  кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків. У період воєнного часу спалювання сухої рослинності  прирівнюється до диверсії , а працівники державної служби України з надзвичайних ситуацій, які виїжджають на такі виклики, змушені використовувати резерви та трати сили, які  зараз необхідні.
            Громадяни не будьте москалями не випалюйте Рідну Землю !!!