Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Зворотній зв'язок

Лічильник

 

 

Відновлення роботи

Державні лісогосподарські підприємства обласного управління повністю відновили свою виробничу діяльність. Лісозаготівлі проводяться згідно запланованих обсягів. Лісозаготівельні бригади лісгоспів  приступили до роботи. Підрядні підприємства, які надавали послуги по лісозаготівлям, поступово повертаються у «свої» підприємства.

Також, відновлено реалізацію необробленої деревини через аукціонні торги. Аукціони відбуваються двічі на тиждень – вівторок і п’ятницю. Зрозуміло, що попит на ринку повністю ще не відновився, однак обсяг продажу вже складає 30-60 % від виставленого. Надіємося, що поступово наші партнери – деревообробники  відновлять ритмічну роботу та, відповідно, реалізація необробленої деревини у лісгоспів також покращиться.

На даний момент складна ситуація з реалізацією деревини дров’яної промислового призначення через зупинку наших основних споживачів – виробників плит ДСП.

Деревообробні підрозділи лісогосподарських підприємств налагодили випуск продукції переробки під конкретного споживача. Вся виготовлена продукція відразу відвантажується клієнтам, залишки на складах мінімальні.

У березні місяці станом на 22.03.2022 р. лісогосподарськими підприємствами обласного управління реалізовано продукції на понад 100 млн. грн., що складає 85 % до березня минулого року. З впевненістю можемо констатувати, що за результатами виробничої діяльності за перший квартал 2022 року обсяги реалізації продукції будуть більшими відповідного періоду минулого року.

Надіємося, що наші основні споживачі  деревини дров’яної у найближчі терміни відновлять своє виробництво, що дасть змогу значно наростити обсяги реалізації наших підприємств.

Ми з впевненістю дивимося у завтрашній день. Все буде Україна!

Слава Україні! Смерть ворогам!

 

Відділ використання лісових ресурсів, машин

та технологій Львівського ОУЛМГ