Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Перші підсумки виробничої діяльності за 2019 рік

Раціональне використання лісових ресурсів одна з основних діяльностей державних лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Сучасне лісокористування приведено до науково обґрунтованих обсягів, які враховують екологічний напрямок лісокористування в Львівській області зокрема в Карпатському регіоні. Лісозаготівля ведеться із запровадженням передових  природо-зберігаючих технологій, сучасних вимог природо – і ресурсо-збереження.
У 2019 роцівід всіх видів рубок в лісах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства заготовлено - 888,9 тис. кбм. ліквідної деревини, рубками головного користування-426,1 тис. кбм., від рубок пов’язаних із веденням лісового господарства-462,8 тис. кбм.
 Структурні підрозділи, які займаються заготівлею  деревини, мають достатню матеріально- технічну базу.
 Однією з цілей лісового господарства є забезпечення суспільства деревиною та іншими ресурсами лісу. Адже погляньте навколо себе – папір, меблі, будинки – усе це зроблено з деревини яку заготовили в лісі.
Реалізація деревини яка склалася на світовому та європейському ринку не залишила осторонь і Український ринок деревини. Попит на необроблену деревину на внутрішньому ринку України в силу різних обставин залишається на низькому рівні.
Державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ вимушені зменшувати обсяги лісозаготівельних робіт. 
див табл. «Заготівля деревини за 2017-2019 роки»
 
 
 
Відділ лісових ресурсів, машин та 
технологій Львівського ОУЛМГ