Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Державне підприємство “Славське лісове господарство” Львівського ОУЛМГ відправило в зону АТО фахівців для будівництва інженерних споруд і необхідні будматеріали

У важкий для України час ДП “Славський лісгоп” робить усе від нього залежне, аби зміцнити обороноздатність країни. Лісгосп продовжує надавати допомогу для воїнів АТО. Зокрема,  за час будівництва інженерних фортифікаційних споруд у Луганській області, поблизу м. Лисичанськ, побувало 30 працівників лісгоспу. В даний час на будівництві фортифікаційних споруд задіяно ще 13 працівників лісового господарства.
Лісгосп забезпечив працівників необхідним для роботи  інвентарем, зокрема, бензопилами та комплектуючими матеріалами до них, спецодягом, продуктами харчування, речами першої необхідності.
Для виконання поставленого РНБО України завдання і, відповідно до замовлення Львівської облдержадміністрації  для будівництва фортифікаційних споруд ДП «Славське лісове господарство» уже поставило 750,23 кубічних метрів ділової деревини та пиломатеріалів , загалом витрати на це сягнули 885812,53гривні.
Маючи за основне завдання садити і берегти ліс, ДП «Славське лісове господарство» вже не раз приходило на допомогу Збройним Силам України – коштами, транспортом, ремонтом  автомашин,  лісоматеріалами, людськими ресурсами. За це, до речі, колектив лісгоспу в особі його директора отримав подяку від Львівського обласного військового комісіріату, 3-го Батальйону 80-ї Окремої Аеромобільної Бригади ВДВ Збройних сил України, Батальйону 93-ї Механізованої Бригади Збройних сил України , 1-ї медичної роти Національної гвардії України за вагомий внесок в обороноздатність нашої держави.
Загальна сума допомоги спрямована на АТО становить 1300124,80 грн.
 
Провідний інженер ОЗЛ
ДП “Славське лісове господарство”
Павлишин П.З.