Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Зворотній зв'язок

Лічильник

 

 

ЛЮДИ ДЛЯ ЛІСУ - ЛІС ДЛЯ ЖИТТЯ

Працівники ДП «Славське лісове господарство» приступили до осіннього відновлення лісів, та завдячуючи сприятливим погоднім умовам уже висадили 20 га. лісу. Але окрім відновлення лісів на зрубах, 22 жовтня 2018 року було проведено лісорозведення силами лісової охоронина площі 1,5 га. в Тухлянському лісництві.
 
Ділянка на якій було проведено даний захід сильно заростала борщівником сосновського тому вимагала активної боротьби з ним, оскільки рослина є отруйною. Саме насадження швидкорослих порід дозволить його швидко «приглушити». Доцільність створення такого насадження також полягає в тому, що розміщення даної ділянки є дуже вигідним в плані рекреації: біля річки зі зручним підїздом де вже облаштовані лавочки для відпочинку.
 
 
Ідея створення такого насадження належить директору Сергію Кокоцю і була втілена за проектом головного лісничого Андрія Колодяжного, методом біогруп та включила в себе види восьми порід: дуба червоного та звичайного, сосни чорної та жорсткої, дугласії, модрини європейської, бука лісового та липи серцелистої.
 
 
провідний інженер л.к.
ДП «Славське ЛГ»
Леляк ВОЛОДИМИР