Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Підсумки акції "Майбутнє лісу у твоїх руках - 2019"

Ну от і добігла кінця акція "Майбутнє лісу у твоїх руках" ─ настав час підбивати підсумки. Недарма в народі кажуть, що кожна справа своїм завершенням славна. А завершення у нас вийшло чудове: мети досягнуто, завдання виконані, чого ще можна бажати?
 
У межах акції було проведено цілу низку заходів, спрямованих на збереження, відновлення та збільшення зелених насаджень. Метою заходів було залучити до акції наших дітей, адже саме за ними майбутнє планети Земля. Для дітей було проведено лекції в школах на тему: “Правда про ліс”, а також майстер-клас по живцюванню декоративних порід в теплицях Рожанського лісництва, діти отримали багато позитивних вражень та мали змогу переосмислити вагомість лісу в житті людей.
У рамках акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" взяли участь у садінні лісу представники Львівської медіапрофспілки, а на завершення спільними силами ДП “Славським ЛГ” та Славським ДЛГП  “Галсільліс” було посаджено широкий асортимент деревних порід на березі річок в смт Славсько до акції  долучилися очільники Славської ОТГ та не стояли осторонь такої благородної справи і громадяни села, де проходили заходи, їхня громадянська позиція  заслуговує найвищої похвали.
Увесь посадковий матеріал, а також цінні поради стосовно висаджування саджанців і подальшого догляду за ними, були надані працівниками ДП “Славське ЛГ” та Славське ДЛГП  “Галсільліс”
Слід пам’ятати, що про майбутнє лісу, а разом із ним і наше майбутнє, ми дбаємо не лише під час ось таких прекрасних акцій, але й після їхнього закінчення, бо наш обов’язок бути добрими господарями.
 
 
Провідний інженер
ДП “Славське ЛГ”
Леляк ВОЛОДИМИР