Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

НАРАДА З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ЗА УЧАСТЮ ПОСАДОВИХ ОСІБ ДЕРЖПРАЦІ УКРАЇНИ

 
25 лютого 2020 року у ДП “Славське ЛГ” відбулась нарада з питань охорони праці за участю заступника Голови Державної служби України з питань праці Шумелюка І.І., заступника начальника Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Мечержака І.І., посадових осіб Головного управління Держпраці у Львівській області, директора ДП “Славське ЛГ” Кокоця С.Ю. та колективу підприємства.
 Заступник Голови Державної служби України з питань праці Шумелюк І.І. наголосив на тому, що протягом двох тижнів починаючи з 25 лютого  буде проходити планова перевірка на підприємстві з питань охорони праці та зауважив, що більшість робіт у лісовій галузі віднесено до робіт з підвищеної небезпеки. Після цього представив свого заступника Мечержака І.І. та інших членів комісії, та ознайомив присутніх з планом проведення перевірки. 
 
 
На підприємствах ДП “Славське ЛГ” працює 277 осіб і тому питання дотримання вимог охорони праці та профілактики виробничого травматизму постійно стоїть на порядку денному, бо збереження життя та здоров’я працівників повинна бути пріоритетом у діяльності кожного підприємства.
 
 
Підсумовуючи цей захід, учасники наради прийшли до висновку, що лише результат спільної праці може призвести до збереження життя та здоров’я працівників.
провідний інженер л.к.
ДП “Славське ЛГ”
Леляк ВОЛОДИМИР