Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Заключні акорди весняної посадки лісу 2019р.

          У суботу, 06 квітня в рамках Акції «Майбутнє на Львівщиніактивно садили ліс.  
 
Понад 400 волонтерів висаджували сосни, дуби та клени на 11 локаціях неподалік Страдча, Соснівки, Буська, Жовкви, Рава-Руської.  Учасники цього дня впродовж 8 годин висадили понад 77 тисяч саджанців, таким чином встановивши національний рекорд.
Так, на території держлісфонду ДП «Буське лісове господарство» було висаджено 29750 дерев, із них 12000 шт. сіянців дуба звичайного. Акція проводилась в Соколянському, Незнанівськомута Верблянському лісництві напідготовлених ділянках загальною  площею 6 га. У  посадці лісу взяли участь працівники Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, Львівського обласного Центру зайнятості, міського та обласного центру надання адміністративних послуг, працівники лісової охорони підприємства. 
У Пирятинському лісництві ДП «Рава-Руське лісове господарство» лісівники спільно з 30 екоактивістами посадили 6400 саджанців сосни звичайної та 1140 саджанців дуба звичайного, під час встановлення нового рекорду України з найбільшої кількості висаджених дерев у світловий день
    У Жовківському лісгоспі на ділянках В'язівського, Соснівського, Великомостівського, Бутинського, Зіболківськоголісництв понад 200 учасників, спільно висадили понад 48 тис. сіянців основних лічсоутворюючих порід на площі 6,8га. Так, участь в цій лісокультурній акції взяли понад 60 працівників Львівської обласної прокуратури, У Бутинському лісництві (кв. 23вид. 2,4) на площі 0.9 галісівники та представники прокуратури посадили цього дня6,5 тис. молодих сіянців сосни звичайної, дуба звичайного, ялини та модрини. 
 
Лісівники Львівщини висловлюють щиру вдячність за особистий вклад кожного учасника у благородну справу та якісно проведену роботу!
 
 
 
 
 
Участь у посадці взяли представники прокуратури області, фірмового магазину Colombia, громадських організацій та усі бажаючі.