Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

У мисливських господарствах Львівщини облікують диких та мисливських тварин

 
Користувачі мисливських угідь Львівської області до 11 лютого 2019 року проведуть облік диких та мисливських тварин, щоб провести розрахунки лімітів добування мисливських тварин у сезоні полювання 2019 – 2020 рр. Відповідний наказ виданий Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства (№ 6 від 2 січня 2019 року «Про проведення обліку мисливських та червонокнижних мисливських тварин державного мисливського фонду у сезоні полювання 2019-2020 років»).
Мисливські господарства проводитимуть облік у присутності фахівців Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, які візуватимуть первинні матеріали та зведені відомості обліків диких та мисливських тварин.
Такі заходи дуже важливі для оптимізації чисельності диких та мисливських тварин. Швидкий та точний підрахунок загальної кількості та структурного складу мисливських тварин дає змогу обґрунтувати розмір експлуатації мисливських тварин, оцінити правильність проведення біотехнічних заходів. Без знання динаміки чисельності тварин мисливське господарство не може правильно вести та планувати мисливське господарство і вчасно реагувати на виникнення конфліктних та проблемних ситуацій в системах типу «копитні тварини - лісова рослинність», «хижак – жертва», «мисливство – лісництво» тощо.