Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Лісівники на Львівщині відновили понад 2 тисяч га лісів

 
Лісогосподарські підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства під…водять підсумки роботи за попередній рік. 
Відтак, забезпечили лісовідновлення на площі 2282 га, з них на площі 1137 га створили лісові культури, а на площі 1145 га забезпечили природнє поновлення. За результатами осінньої інвентаризації - створили лісові культури 1-го класу якості – 442 га, 2-го класу якості – 647 га, 3-го класу якості – 48 га.
Окрім того, здійснили доповнення існуючих лісових культур на площі 1738 га, провели догляди за лісовими культурами на площі 9181,0 га.
Відповідно до «Програми розвитку лісового господарства області на 2017 – 2021 роки» у поточному році Львівська обласна рада із загального фонду обласного бюджету для проведення робіт з створення лісових культур і вирощування садивного матеріалу державним лісогосподарським підприємствам виділила 3,5 млн гривень.
За ці кошти, а це 2850 тис грн - створено 452,1 га лісових культур, іншу частину коштів - 650 тис грн використано на вирощування садивного матеріалу для лісовідновлення. 
На даний час необхідна потреба у садивному матеріалі для заліснення складає від 12 до 15 млн сіянців у рік. З цією метою на базі ДП «Львівський ЛСНЦ» створив лісорозсадницький комплекс з вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою за проектом шведської компанії ВСС . Запроектована річна потужність лісорозсадницького комплексу становить 3,0 – 3,5 млн сіянців у рік.