Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Новий рік — небезпека для новорічних деревець.

Наближається Новий рік! По офісах і крамничках встановлюють ялинки, з’являться вони і в більшості міських осель, а в передріздвяні дні – у храмах та домівках сільчан. Найбільше тішаться діти, бо як правило ці найрадісніші свята з особливим настроєм очікують цілий рік. Починаючи від святого Миколая Чудотворця та аж до Йордана в кожній сім”ї та родині панує радість, мир та святість яка скрашується присутністю новорічної ялинки. Вже зараз лісові красуні можна замовити в лісництвах та державному підприємстві Славського лісового господарства. З цією метою визначено відповідні місця та дозволені обсяги заготівлі, реалізації новорічних ялинок.
 
Традиційно у ці передноворічні дні державна лісова охорона  ДП “Славське лісове господарство” із залученням працівників правоохоронних органів проводить заходи щодо попередження незаконних рубок, браконьєрства та крадіжок новорічних деревець. Якщо при проведенні перевірок, виявлено підозри на незаконну заготівлю та реалізацію ялинок або в яких виявлено новорічну ялинку без відповідних документів, будуть накладатись штрафи згідно КУпАП та відшкодування збитків завданих лісовому господарству у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 року за № 665.   Розмір обрахування шкоди в передноворічний період збільшено у 3 рази і стартує із 453,99 грн. за дерево діаметром до 10 см. (розмір штрафу залежить від діаметра зрізаного дерева).
Шановні громадяни, жителі сіл та міста району, адміністрація ДП “Славське лісове господарство” звертається до Вас з проханням, якщо Вам потрібно придбати новорічну ялинку, звертайтесь до нас за адресою смт. Славсько, вул. О.Степанівни,7 тел./факс (03251) 42-4-88, в жодному випадку  не наносіть шкоди лісу. Про вартість новорічних ялинок, які можна придбати на нашому підприємстві, можна дізнатися з  на  офіційного сайту ДП “Славське лісове господарство”.
 
 
 
 
Інженер охорони та
захисту лісу ДП “Славське лісове
господарство” Павлишин Петро Зіновійович