Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Четвертий з’їзд Товариства лісівників України прийняв стратегічні рішення для порятунку лісового господарства

25 вересня у Києві пройшов IV з’їзд товариства лісівників України, в роботі якого взяли участь майже 450 делегатів-лісівників в тому числі делегат від ДП “Славське ЛГ”, голови Закарпатської, Івано-Франківської, Київської обласних державних адміністрацій, народні депутати України.
 
З доповіддю «Про стан та перспективи розвитку лісового господарства України» виступив голова оргкомітету з’їзду, заступник Голови ДАЛРУ В.Н. Бондар, зі співдоповіддю «Люди для лісу – ліс для життя» - голова Товариства лісівників України Ю.М. Марчук. В обговоренні доповідей та нагальних питань, проблем і перспектив розвитку лісового господарства України і вітчизняної деревообробної промисловості виступило 17 делегатів серед яких і начальник Львівського ОУЛМГ А.М. Дейнека, голови ОДА, народні депутати. Виступив і Вінфрід Зюсс, незалежний консультант з великим досвідом роботи на державних лісогосподарських підприємствах Австрії, який надає консультації лісовим адміністраціям Східної Європи та Центральної Азії.
З’їзд прийняв резолюцію «Про критичний стан українських лісів», заяву «Щодо податку на лісові землі», звернення лісівників України до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності вирішення нагальних проблем лісової галузі України.
А до проблем лісової галузі слід підходити виважено, адже ліси України – це здоров’я і життя всіх українців. На з’їзді акцентовано увагу громадськості на тому, що в лісовому господарстві, деревообробній промисловості трудяться більше півмільйона працівників. А це разом з членами сімей становить один мільйон жителів. І нехтувати їхніми правами не допустимо. Задля порятунку українських лісів, не допущення передачі їх в концесію, приватизації, лісівники готові до акцій соціальної непокори. Адже вперше так гостро постало питання «Збережемо ліси – збережемо Україну!». Ліси – національний народний скарб, створений кількома поколіннями українців. І не можна допустити їхньої приватизації купкою товстосумів!
 
Провідний інженер л.к.
ДП “Славське ЛГ”
Леляк ВОЛОДИМИР