Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Мисливська ватра - 2018

Фестиваль відбувся в м.Сколе 15 вересня 2018 року в переддень святкування дня працівника лісового господарства. Мета проекту використання наявних ресурсів культурної спадщини в м. Сколе для розвитку туризму, привернення уваги вітчизняних та зарубіжних інвесторів для залучення коштів на реставрацію палацу Гределів та відновлення ландшафтного парку з метою створення у м. Сколе «Європейського центру розвитку туризму, професійної освіти та рекреації ім. Миколи Коперника» та музею мисливства. 
 
На території були організовані локації з розвагами, виставкою мисливських трофеїв, творів фотохудожників, пейзажистів, різьбярів по дереву, виготовлення скульптур з дерева бензопилами, виставкою та продажем сувенірів, мисливські та промислові магазини, бойківська кухня тощо.
 
 
Після молебеня за Україну та їх святого покровителя, захисника міста Сколе архангела Михаїла урочистою ходою під звуки оркестру працівники лісового господарства Львівщини направились до палацу Гределів. З привітальним словом виступив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства  та вручив кращим працівникам грамоти.
 
 
Неабияк потішили конкурси мисливських колективів де беззаперечним переможцем став колектив державного підприємства “Славське лісове господарство” та при врученні кубка перемоги викликали аншлаг серед присутніх заспівавши пісню “Там на горі на Маківці”.
 
 
 
 
 

Провідний інженер л.к.
ДП “Славське ЛГ”
Леляк ВОЛОДИМИР