Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Зворотній зв'язок

Лічильник

 

 

Змагання вальників лісу 2018р.

4 липня 2018 року на території Рожанського лісництва державного підприємства Славське лісове господарство, в урочищі "Рожанська дача” відбулися змагання вальників лісу.
 
Учасників змагання привітав директор ДП «Славське лісове господарство» Кокоць Сергій та наголосив, що головна мета конкурсу кращого вальника лісу – окрім визначення найспритнішого, проконтролювати під час змагання рівень охорони праці та рівень знань з техніки безпеки у найбільш ризикованій професії в лісовій галузі – у професії вальника лісу або лісоруба, як їх називають у народі. Отже, змагаючись на швидкість і точність, всі учасники повинні продемонструвати разом з тим і знання з техніки безпеки, бо людина – найбільша цінність.
Змагання розпочалися з проведення  інструктажу  головним спеціалістом з охорони праці та суддею змагань Воїном Олексндром, учасникам змагання, після чого було проведено жереб для визначення черговості виступу.
Змагання проводились в п’ять етапів. Перший етап – монтаж нового ланцюга пилки,  другий – звалювання дерев, третій –, відокремлення гілок на швидкість на четвертому етапі учасники змагань здійснювали розкряжування стовбура комбінованим зрізом, на п’ятому вальники лісу демонстрували найбільш точне розкряжування стовбура.
Переможцем конкурсу вальників лісу став Василь Саган з Рожанського лісництва, другим став Винник Микола зі Сможанського лісництва та Лазівський Микола з Климецького лісництва зайняв третє місце, призерам було вручено грамоти та грошові нагороди 2000 гривень, 1500 ривень та 1000 гривень відповідно, а також по 500 гривень всім учасникам змагань.
Потішив високими показниками і молодий учасник Головецького лісництва Василь Талайло, який буде виступати за юніорів разом з Василем Саганом на обласному конкурсі вальників лісу, які відбудуться 6 липня 2018 року в Старосамбірському районі Львівської області. Тож бажаємо перемоги нашим учасникам на змаганнях.
 
 
Провідний інженер л.к.
ДП “Славське ЛГ”
ЛЕЛЯК Володимир