Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

ПРИДБАННЯ ТЕХНІКИ

Славський держлісгосп — одне з небагатьох підприємств на Сколівщині, яке успішно розвивається, зменшуючи об`єми лісозаготівель, нарощує обсяги переробки деревини, створює додаткові робочі місця та дбає про належні умови праці людей. Також одним з найважливіших пріоритетів лісгоспу є ведення лісового господарства наближеного до природи, особливо важливим є проведення рубок формування та оздоровлення лісів вибірковим способом. З цією метою підприємством було придбано лісовозний причіп Scandic ST-12D. 
 
 
Головний інженер Стебельський Микола Петрович (на фото) фахівець у своїй справі розповідає про переваги такого причепа:
- причіп Scandic ST-12D  вантажопідйомністю до 12 т. Плануємо використовувати для вивезення сортиментів із важкодоступних місць та бездоріжжя до твердого покриву дороги. Обладнаний  ST-12D гідроманіпулятором SC-65, вантажопідйомністю 600 кг.
Неприховує своєї радості і тракторист Климецького лісництва Лапундяк Григорій Васильович (на фото), якому пощастило отримати обновку:
- причіп буде експлуатуватись із трактором МТЗ-1221В, на якому я працюю уже впродовж багатьох років, та дозволить облегшити сам процес роботи, навантаження та перевезення деревини.
Оновлення сучасної лісозаготівельної техніки — не лише ознака прогресу, а й вагома допомога трудівникам лісу.
 
 
Окрім того підприємством значна увага приділяється, щодо  оновлення обладнання по переробці деревини,  в березні перераховано кошти  на придбання нової дробильної тріскорубної установки італійського виробництва “PEZZOLATO” моделі PTH 500 яку планується ввести в експлуатацію вже в травні цього року. Це дозволить підприємству зробити цикл переробки деревини ще більш продуктивнішим і майже безвідходним.
 
Провідний інженер
ДП “Славське ЛГ”
Леляк ВОЛОДИМИР