Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Зворотній зв'язок

Лічильник

 

 

ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

На території Славського лісгоспу проходять різноманітні ознайомчо-пізнавальні заходи в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».
 
21 березня 2018 року, з нагоди Міжнародного Дня лісу, працівники ДП «Славське лісове господарство” провели навчальні лекції з учнями шкільного лісництва. Провідний інженер лісових культур та відповідальний за роботу із учнівською молоддю Леляк В.В. розповів школярам, що Міжнародний день лісів започатковано ООН у листопаді 2012 року. Відзначають його з метою акцентувати увагу суспільства, особливо молоді, на важливості лісів для всього людства.
У рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» в школі села Головецько під керівництвом лісничого Фединяка Р.Ф. відбулася акція «Будиночок для птаха». У весняну пору року юні природолюби - учні загальноосвітніх шкіл допомагають лісівникам дбати про пернатих друзів: де необхідно, вивісити штучні будиночки для птахів, не турбувати під час гніздування і насиджування яєць. Мета акції – практична допомога птахам: виготовлення та розвішування шпаківень на території школи і шкільного лісництва; залучення до природоохоронних акцій дітей та молоді; інформування населення про актуальність екологічних питань. Було розвішено 300 шпаківень, які діти виготовили на уроках праці, старшокласники разом з лісівниками розвісили шпаківні в зоні діяльності Славського лісгоспу.
Лісничим Рожанського лісництва Бандерич М.В. було проведено майстер-клас з особливостей вирощування декоративного садивного матеріалу. Школярам розповіли про особливості діяльності підприємства, про основні функції лісу та його значення в житті людини та ознайомили із специфікою роботи в лісовій галузі. Оглянувши теплиці та короби учні побачили як вирощується декоративний садивний матеріал для озеленення (процес живцювання) та сіянці, які використовують для створення лісових культур - від насінини до трьохрічних сіянців. Сподіваємося, що ця зустріч з школярами стала для них важливим досвідом.
 
Провідний інженер л.к.
ДП “Славське ЛГ”
Леляк ВОЛОДИМИР