Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Лісокультурна Рада Львівського ОУЛМГ розглянула проекти лісових культур та природного поновлення на 2018 рік

 
   19 лютого 2018 року в приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулось засідання «Лісокультурної Ради Львівського ОУЛМГ». До складу лісокультурної Ради входять науковці Національного лісотехнічного університету України проф. Гузь М.М., та проф. Дебринюк Ю.М., а також головні лісничі державних лісогосподарських підприємств, інженери лісових культур та працівники лісового відділу управління. Відкрив засідання голова лісокультурної Ради - перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Целень Я.П.
   На засіданні лісокультурної Ради було розглянуто проекти лісових культур 15 державних лісогосподарських підприємств загальною площею 991,4 га та проекти природного поновлення загальною площею 1133,3 га на 2018 рік. Славський держлісгосп у 2018 році планує відновити 192 га. лісів, із них шляхом створення лісових культур 96 га. і будуть урізноманітнені мисливськими ремізами. Планується використати садивний матеріал в асортименті семи порід вирощений на власних розсадниках, а також доставлений з Львівського лісонасіннєвого центру, з яким наше підприємство співпрацює по переробці насіння і вже цього року Славський держлісгосп передав на переробку 376 кг. шишки модрини європейської та 2319 кг шишки ялини європейської заготовленої на постійних лісонасіннєвих ділянках.
  Широке обговорення проектів лісовідновлення дозволяє найефективніше використати потенціал лісокультурної площі. Розгляд проектів за участі науковців підкреслює надзвичайно важливий зв'язок науки і виробництва в питаннях відновлення лісів та дозволяє лісівникам пересвідчитись у правильності своєї роботи, їхні зауваження та пропозиції завжди знаходять своє втілення на практиці.
   Після рецензування лісокультурною Радою проектів лісових культур та природного поновлення із врахуванням пропозицій та поправок, відповідно до розпорядження Львівського ОУЛМГ від 01.12.2015 року №18 «Щодо механізмів громадського контролю в лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ», зведені відомості проектів лісових культур та природного поновлення будуть висвітлені на офіційному сайті Славського держлісгоспу та Львівського ОУЛМГ.
 
провідний інженер ДП “Славське ЛГ”
Леляк Володимир