Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

 
Ліс - як живий організм потребує щоденної уваги і турботи. Лісове господарство – основна галузь життєдіяльності нашого Карпатського регіону, яка попри всі «буревії» тримається на плаву, створює робочі місця, в рамках чинного законодавства формує місцевий бюджет, в міру можливостей – презентує район. Очевидно, через це й має таку постійну увагу з боку громадськості, щораз відбиваючись від упередженої критики, хоча іноді цілком об’єктивної, адже збереження і примноження нашого лісу, раціональне його використання це обов’язок кожного члена суспільства, особливо людей, які присвятили цій справі все своє життя. Нам належить оберігати екологічну привабливість лісів, запроваджувати сучасні методи ведення сталого лісового господарства, використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками, піднімати галузь до сучасного європейського рівня. Вірю, що спільними зусиллями у складних умовах сьогодення у щоденній плідній співпраці ми упевнено впишемо нову сторінку в історію розвитку лісового господарства Сколівщини примноженням і збереженням зеленого оберегу нашого краю.
У третю неділю вересня кожного року всі люди, які пов’язані з охороною і примноженням лісу, з його заготівлею і переробкою відзначають своє професійне свято – День працівника лісу.
З нагоди цього свята хочу привітати усіх працівників лісового господарства та ветеранів галузі. Від усього серця бажаю Вам трудових звершень і досягнень на благо нашої країни, натхнення, невичерпної енергії та наснаги, нехай доля усміхнеться Вам щасливими днями, а добрі справи відгукнуться в серцях людей повагою і теплим словом! 
 
З найкращими побажаннями директор ДП “Славське ЛГ”
Сергій КОКОЦЬ