Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Зворотній зв'язок

Лічильник

 

 

Відбулась друга лісовпорядча нарада з проведення базового лісовпорядкування в підприємствах ДП “Славський лісгосп” та ДП “Сколівський лісгосп”

Із закінченням основних лісовпорядних робіт та підготовкою проекту організації та розвитку лісового господарства, складеного за результатами базового лісовпорядкування підприємств ДП Славський лісгосп” та ДП “Сколівський лісгосп”,  в приміщені ДП “Славське лісове господарство” 10 серпня 2017р. відбулася друга лісовпорядна нарада за головуванням першого заступника начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Целеня Я.П., начальника Львівської лсовпорядної експедиції Копильціва В.М.. На нараду були запрошені  начальник відділу заповідної справи та екомережі департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Шемелинець І.Л. представники місцевого самоврядування — виконуючий обов'язки голови Сколівської РДА Лепісевич Я.М. , голова Сколівської районної ради Романишин М.С. та інші зацікавлені сторони. 
 
Основне питання наради:  розгляд і уточнення основних показників лісового фонду, обсягів рубок головного користування, рубок формування і оздоровлення лісів, лісовідновних заходів, проектних заходів щодо захисту лісів від шкідників та хвороб, протипожежного впорядкування лісів та інші.
Значна роль при обговоренню майбутнього Проекту відводилася веденню лісового господарства наближеного до природи, особливо відзначалося важливість проведення рубок вибірковим та поступовим способом, значна увага приділялась рубкам переформування. 
 
 
Особливо відзначено необхідність приведення лісовпорядних матеріалів до вимог Міжнародної сертифікації FSC , а саме виділення та занесення в картографічних матеріалах охоронних зон червонокнижних видів рослинного та тваринного світу, та інших обєктів природоохоронної цінності. 
Розглянуто необхідність приведення об'єктів природо-заповідного фонду у відповідності до вимог чинного законодавства та проведення інвентаризації цих об'єктів та земель. 
Вимагалось від ліспроекту встановлення обсягів заготівлі дикорослих плодів і ягід.  
Нарада пройшла успішно з розумінням сторін всіх зазначених і піднятих питань і взяті фахівцями ліспроекту до уваги та виконання.