Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Зворотній зв'язок

Лічильник

 

 

Вогонь у лісі - до біди

  Величезної шкоди лісам завдають лісові пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, але й для всього живого. Основна причина їх виникнення — порушення протипожежних правил відпочиваючими та іншими людьми, які перебувають у лісі. Гинуть не тільки дерева, а птахи, звірі, вигоряє лісова підстилка і верхній шар грунту, на якому нічого не росте протягом трьох-чотирьох років.
 
З метою запобіганню лісових пожеж працівниками державного підприємства «Славське лісове господарство» проводяться заплановані заходи щодо забезпечення протипожежного захисту лісів та миттєвої локалізації і ліквідації пожеж у разі їх виникнення. 
На балансі підприємства знаходиться пожежний автомобіль на базі ГАЗ 66, який є в справному стані, забезпечений всіма комплектуючими засобами пожежогасіння. Також на підприємстві є три пожежні мотопомпи “CHONDA” виробництва Японії, мотопомпа DAISHIN SST- 8YH та мотопомпа WP - 100 із всіма комплектуючими до них. До кожної мотопомпи є  причепні прицепи ємкістю 1 тона кожний для підвозки води.   В лісгоспі є в наявності ранцеві   лісові  оприскувачі  в загальній кількості — 52 шт., та інший першочерговий пожежний  інвентар, який розприділений по виробничих підрозділах.
З метою запобігання виникнення та недопущення лісових пожеж,  лісівники «Славського лісового господарства» застерігають та просять співгромадян і всіх кому небайдуже ставлення та відношення до лісу , обережно поводьтеся з вогнем в межах будь-якої природної території, дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісах України, дотримуйтесь правил моральної поведінки та етикету в лісі, вчіть своїх дітей та внуків любити і кохати ліс. 
Кожен, хто помітив вогонь у лісі, зобов'язаний негайно вжити заходів для його гасіння. Якщо зробити це власними силами неможливо, слід проінформувати  про пожежу в лісництво, лісгосп або сільську раду, (служба порятунку - “101”, телефон чергового  ДП “Славське лісове господарство”- (03251)  4-23-67.
ДП «Славське лісове господарство»  нагадує, згідно з законодавством, порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою адміністративну а інколи  кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків. 
 
 
 
 
                                                                                                                  Провідний інженер ОЗЛ
                                                                                            ДП «Славське лісове господарство»     
                                                                                                                              Петро Павлишин