Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

З НОВИМ РОКОМ СКОЛІВЧАНИ!

  Кінець року - час підведення підсумків та проведення своєї трудової діяльності. З якими здобутками ми підходимо до Нового Року? Які плани на майбутнє?
  Протягом 2016 року Державним підприємством “Славським лісовим господарством” було створено 193 га. лісових культур  та проведено сприяння природному поновленню на площі 202 га. десятьма лісокультурними бригадами чисельністю 120 чоловік, які забезпечені спецодягом та інвентарем. Заготовлено 565 кг. лісового насіння. Для вирощування якісного садивного матеріалу збудовано теплицю в Сможанському лісництві де вже є сходи модрини європейської близько 110 тис.шт та короба в Головецькому лісництві, що дозволить виростити близько 500 тис.шт садивного матеріалу.
  Для покращення санітарного стану лісів було проведено ряд оздоровчих заходів на площі 88 га в тому числі санітарно-вибіркової рубки 41 га та очищення від позалісосічної захаращеності на площі 47 га. Також проведено рубки догляду за молодняками на площі 181 га.
  Підприємством в 2016 році було збудовано 12,2 км лісових доріг та збільшено потужність переробки, що дало можливість створити 45 нових робочих місць, за що  отримано подяку від Сколівського районного центру зайнятості.
  Зміна лісового законодавства передбачає перехід на вибіркову і поступову систему рубань і в новому році при зменшенні об`ємів лісозаготівель основним пріоритетом буде не допустити скорочення робочих місць і забезпечити зростання заробітної плати на 20%, яка сьогодні складає 6180 грн. на одного штатного працівника шляхом внутрішньої, глибоко,ї переробки деревини, яку підприємство постійно розвиває і вже 2016 році нами було перероблено 54,2 тис.м3 деревини, що становить 54% від заготовленої. Протягом цього року нами реалізовано продукції на 80 250 тис.грн. 
  З початку року до місцевих рад було сплачено 4 658 700 грн. податків.
 Для розвитку туризму створюються місця відпочинку, новим на території Славської селищної ради є місце відпочинку “Стрільбище”, де можна буде вправлятися з стрільби з мисливської зброї.
  Можна було б ще багато перераховувати здобутків і добрих справ зроблених лісгоспом у минаючому 2016 році, але хочеться привітати всіх працівників та пенсіонерів лісового господарства, жителів Сколівщини з Новим Роком та побажати веселих та радісних Різдвяних свят.
 
З повагою директор Сергій КОКОЦЬ