Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

14 серпня 2016 року відійшов у вічність академік НАН України Михайло Андрійович ГОЛУБЕЦЬ

 Лісівники ДП “Славського ЛГ” глибоко сумують з приводу втрати знаного лісівника, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, академіка НАН України, учителя та наставника не одного покоління лісівників Голубця Михайла Андрійовича, серце якого перестало битися на 86 році життя.
 
Михайло Андрійович вніс вагомий внесок в розвиток лісівничої науки та практики, зокрема, у вивчення закономірностей росту та розвитку ялинових лісів Українських Карпат.
Лісівники Львівщини неодноразово отримували цінні поради щодо шляхів вирішення проблем, пов’язаних з всиханням ялинових лісів в Карпатах. Його висновки та прогнози були безцінним дороговказом у виробничій діяльності лісівників, а патріотизм та громадянська позиція завжди були взірцем для всієї громади Львівщини.
Світла пам'ять про Михайла Андрійовича Голубця – видатного Вченого-лісівника, патріота українського лісу, просту, чуйну та доброзичливу Людину, завжди буде жити в серцях лісівників Львівщини.