Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

FRI START UP CAMP

    Табір про стартап FRI START UP CAMP, який організувала Львівська ФРІ (Фундація Регіональних Ініціатив) 1-5 липня, відбувався в с. Тухля, Львівської області. 
 
   Люди з різних куточків України, а саме з Херсону, Донецьку, Харкова, Івано-Франківську, Львову, Чернівців, Чернігова зібралися на галявині, охопленій горами, омитій річкою, під сонячними проміннями приїхали послухати про стартап, а також – подружитись з цікавими людьми, насититись емоціями, мотивацією та відчути смак цього літа.
     Тренінги були на різну тематику: про командоутворення, про реєстрацію бізнесу, про рекламу, про роботу з інвесторами та багато іншого важливого, що потрібно не тільки для стартапу, але й у повсякденних життєвих проектах.
       Спікерами на таборі FRI START UP CAMP були цікаві люди, які вже на своєму шляху здобули багато досвіду на власних проектах і приїхали, щоб поділись цими знаннями. А саме до нас приїхали Андрій Меаковський, співорганізатор коворкінгу Betaplase, технічний директор Big Idea, організатор численних хакатонів, Сергій Дмитришин, який очолює компанію Crowdin, розробник онлайн-платформи для організації процесу перекладу та локалізації, Нікіта Семенов, веб-розробник, CEO міжнародної компанії SECL Group з офісами в США, Україні та Росії, Юрій Риф’як, керуючий партнер YouTeam, агентства з розробки стартапів «під ключ», CEO голосової соціальної мережі Hubbub, Тарас Кицмей, спізасновник SoftServe та Марта Калиняк - івент-менеджер та операційний директор у Lviv Startup Club.
     
 
   А також на таборі було багато цікавих тімбілдингів, веселощів та підйом на гору, а ще …річка, ватра, море емоцій, мотивацій та знайомств. 
     Юля Козак, учасниця FRI Start up Camp про табір: «5 мега класних та насичених дні в горах, палатках та річкою замість душу. Люди з різних куточків нашої країни, кожен з яких цікавий, талановитий та унікальний. Лекції від успішних спікерів в найкращих традиціях неформальної освіти і довгі розмови, ігри й пісні біля ватри під зоряним небом неймовірної краси
Ще раз дякую за це всім учасникам та організаторам.»
    Наталія Терещенко, учасниця FRI Start up Camp : «It is really cool when you expect nothing, but life gives you a lot of presents. This camp was one of these occasions.» 
Організатори вдячні всім, хто взяв участь у таборі і доклав зусиль для його здійснення. Особливу подяку хочемо висловити директору Державного підприємства «Славське Лісове Господарство» Кокоцю Сергію Юрійовичу за сприяння молодіжним громадським ініціативам та допомогу у проведенні табору «FRI Start up Camp».
 
          До нових зустрічей на таборах та заходах від Львівської ФРІ.