Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Будівництво велодоріжок в Славську

  Для любителів активного відпочинку та велотуристів Управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації приступило до реалізації проекту зі створення мережі велосипедних шляхів на території Славського лісового господарства.
Сприятливим фактором для велотуризму в Славську є наявність працюючих влітку крісельних витягів, із мінімальними затратами вони можуть бути адаптовані до транспортування велосипедів. Таким чином курорт має велику перспективу в напрямку велосипедного спорту та відпочинку. Його пішохідні маршрути можуть використовуватись для потреб велосипедистів, а схили курорту можуть прийняти любителів велосипедного спорту будь-якого типу.
  Разом зі спортивною командою Primach Team працівники державного підприємства “Славське лісове господарство” протягом місяця створили 1200 метрів велодоріжок із запланованих 1900 на г.Погар, ширина грунтової частини від 2 м. перепад висоти 200 м. Велотраса включає в себе будівництво 33 віражів, 22 земляних трамплінів, 14 дерев`яних конструкцій, при цьому місцевий рельєф дозволяє створити тут велосипедні траси, що відповідатимуть вимогам міжнародної федерації велоспорту UCI. Для реалізації цього проекту підприємство внесло вагомий внесок, а саме: забезпечення будівельного матеріалу, необхідного інвентарю, проживання та харчування робітників. Створення велодоріжок дозволить в повній мірі розкрити потенціал цього курорту та зберегти його унікальну природу.
 
 
 
 
Провідний інженер л.к.
ДП “Славське ЛГ”
ЛЕЛЯК Володимир