Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Обов'язок лісівників — охорона лісових масивів та боротьба з браконьєрством

  Останнім часом в мисливських угіддях ДП “Славське лісове господарство” активізувались браконьєри, як “місцевого розливу” так і приїжджі, з інших районів та навіть з областей. Господарство займає площу 45031га і знаходиться в межах майже 16 сіл, тому лісовій охороні та єгерам, які активно борються з цим “нашестям”, дуже важко приходиться працювати, когось ловимо, а комусь вдається втекти. Так 28.05.16 року у вечері рейдовою бригадою, в складі провідного інженера-мисливствознавця Попович А.П., провідного інженера ОЗЛ Павлишина П.З. та помічника лісничого Сможанського лісництва Щербанович Я.С. в лісовому масиві, не подалік с. Сможе було затримано, одного з місцевих активістів, Романа , які борються за “справедливість”,  вважають, що господарська діяльність підприємства є м'якокажучи незадовільна, а самі, в той час, в супереч Законів Украни про тишу, мисливське господарство та полювання, тваринний світ, гуляють по лісу з мисливським карабіном. На даного лісопорушника було складено протокол за ст 85 ч1 КУпАП.  Також  30.05.16 року в тому ж с. Сможе, провівши повторно рейд по боротьбі з браконьєрством, два жителі с. Долинівка, Петро та Степан, із зброєю та собакою, прямували в лісові масиви , де їх було затримано лісовою охороною лісгоспу, та складено протоколи про порушення правил полювання.
 
  Також основною роботою лісової охорони лісгоспу є здійснення охорони лісу від незаконних рубок. В ході проведених рейдів на протязі останнього місяця було виявлено ряд лісопорушників в с. Верхня Рожанка ( Андрія, Василя, Віктора ), яких притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ст.65 КупАП.
  Отож підсумовуючи, хотілося б нагадати всім жителям району та в першу чергу мисливцям, що для справжнього мисливця та рибалки боротьба з браконьєрством – святий обов’язок, оскільки це лихо зводить нанівець усі наші намагання зробити флору та фауну  стійкою,багатою та різноманітною.  
 
Провідний інженер л.г.
ДП "Славське ЛГ"
ЛЕСІВ Василь