Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Зворотній зв'язок

Лічильник

 

 

На Львівщині проведено обласний конкурс на краще шкільне лісництво

14 квітня 2016 року Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства спільно з Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівською обласною організацією товариства лісівників України, за участі викладачів Національного лісотехнічного університету України проведено «Конкурс на краще шкільне лісництво».
 
В конкурсі змагалися 17 шкільних лісництв із 13 районів області (Бродівського, Буського, Дрогобицького, Жовківського, Золочівського, Миколаївського, Пустомитівського, Перемишлянського, Радехівського, Самбірського, Сколівського, Старосамбірського, Яворівського) та міста Червонограда.
Учнівські лісництва представили: виставку-презентацію досягнень учнівських лісництв; творчий звіт-презентацію учнівських лісництв та відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства.
 
За рішенням журі конкурсу були визначені переможці учнівських лісництв та нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Львівської ОДА та кубками від обласного управління лісового та мисливського господарства за:
 
І місце
• Соснівське учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І- ІІІст. № 14
Керівники: 
Савіцька Наталія Григорівна – вчитель біології ЧЗШ № 14
Звір Василь Петрович - інженер лісових культура ДП «Жовківське лісове господарство»
Члени учнівського лісництва:
Пастушина Ольга
Шиш Василь
Югансон Артем
ІІ місце
• учнівське лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району
Керівники: 
Хомин Ольга Володимирівна – вчитель біології Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району,
Токар Роман Ярославович – провідний інженер лісового господарства ДП «Сколівське лісове господарство»
Члени учнівського лісництва:
Мурдза Марія
Максимів Руслана
Тарахомин Сніжана
ІІІ місце
• учнівське лісництво Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 
Керівники: 
Малік Лілія Казимирівна – вчитель біології Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 
Кінаш Лідія Лонгинівна – інженер лісових культур ДП «Бродівське лісове господарство» 
Члени учнівського лісництва:
Ковальчук Марія
Батенчук Світлана
Кінаш Вікторія
 
За рішенням журі конкурсу були визначені переможці та нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Львівської ОДА:
за виставку досягнень учнівського лісництва
І ступеня
- учнівське лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району, 
- Соснівське учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І- ІІІст. № 14.
ІІ ступеня
- учнівське лісництво Новоміської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старосамбірського району,
- учнівське лісництво Сколівської ЗОШ – інтернату І-ІІІ ступенів,
- учнівське лісництво Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.
ІІІ ступеня
- учнівське лісництво Славської ЗОШ І-ІІ ступенів Сколівського району,
- учнівське лісництво Роздільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївського району,
- учнівське лісництво Рудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Самбірського району.
за творчу презентацію досягнень учнівського лісництва
І ступеня
- учнівське лісництво Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4,
- учнівське лісництво Костенівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Перемишлянського району.
ІІ ступеня
- учнівське лісництво Берлинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району,
- учнівське лісництво Нововитківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівівського району,
- Соснівське учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І- ІІІст. № 14.
ІІІ ступеня
- учнівське лісництво Білокамінського НВК Золочівського району,
- учнівське лісництво Рудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Самбірського району,
- учнівське лісництво Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пустомитівського району
за науково-дослідницьку роботу в галузі лісового господарства
І ступеня
Колич Марту - ученицю Костенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Перемишлянського району,
Батенчук Світлану - ученицю Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.
ІІ ступеня
Чирибу Дмитра - учня Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пустомитівського району,
Пастушину Ольгу - ученицю Червоноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14,
Максимів Руслану - ученицю Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району.
ІІІ ступеня
Поташник Анжелу - ученицю Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району, 
Марцінків Марту - ученицю Нововитківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівівського району,
Заришнюк Ольгу - ученицю Берлинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району,
Комаринського Богдана - учня Ожидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Буського району.
Колектив Соснівського учнівського лісництва Червоноградської ЗОШ І- ІІІст. №14 буде представляти Львівську область 11 - 14 травня 2016 року в Черкаській області на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.
 
 
Відділ лісового господарства
Львівського ОУЛМГ