Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПРАЦІВНИКІВ СЛАВСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ

  24 грудня 2015 року біля приміщення Сколівської РДА відбулася мирна акція протесту працівників ДП “Славське ЛГ” проти перешкожжання трудовій діяльності, спробі рейдерського захоплення підприємства та на підтримку керівника Кокоця Сергія Юрієвича.
Відкритий лист-звернення підписало 278 працівників.
 
                                                                    Народному депутату України Лопушанському А.Я.   
                                                                    Депутату Львівської обласної Ради  Дейнеці А.М..    
                                                                    Голові Сколівської районної Ради Романишину М.С.
                                                                    Голові Сколівської РДА Свистуну І.І.                          
 
                                                          Відкритий лист
  трудового колективу  Славського лісгоспу щодо перешкоджання у трудовій діяльності та спробі рейдерського захоплення підприємства.
  У зв”язку з цим інформуємо Вас, що ДП “Славський лісгосп” є одним з найбільших та найефективніших підприємств лісової галузі Сколівського району, де працює біля 350 осіб. Даний лісгосп  є найбільшим платником податків у Сколівському районі. Лише за минулий рік сума обов”язкових платежів до бюджету  склала біля 14 млн.грн.  За 11 місяців цього року — 18,9 млн., що свідчить про зростання обсягів виробництва, в тому числі об”ємів  власної переробки деревини.
  Що стосується хибної думки про знищення Славським лісгоспом карпатських лісів, то найбільш аргументованою відповіддю є результати перевірок підприємства різними інстанціями. До речі, протягом минулого року сумарна кількість днів, протягом яких велися перевірки всіма службами, склала біля 450 (!)  днів, у цьому році — уже більше 400 днів. Результатом перевірок є висновок, що лісогосподарські роботи на території лісгоспу проводяться згідно з вимогами чинного законодавства:  відповідно до Санітарних правил в лісах України, рубки формування та оздоровлення  лісів та рубки головного користування ведуться згідно з розрахунковими лісосіками, затвердженими наказами Мінприроди. Всі лісогосподарські заходи здійснюються після обстеження ділянок Державним спеціалізованим лісозахисним підприємством “Львівлісозахист”.
    З метою покращення негативного впливу лісогосподарювання на навколишнє середовище також проводяться необхідні заходи. Зокрема в період 2007-2015 років лісгоспом збудовано 73,9 км лісових доріг, 53 погонних метри мостових переходів через гірські потоки, що дозволило повністю ліквідувати рух трелювальної та лісовозної техніки по водотоках.
     Всі ліси ДП “Славський лісгосп” сертифіковані аудиторською компанією SGS, яка щорічно проводить наглядовий аудит щодо дотримання підприємством принципів та критеріїв стандарту FCS. До речі, аудиторами відзначено високий рівень соціального забезпечення працівників на підприємстві та ощадливого ставлення до охорони навколишнього середовища.
     Колектив Славського лісгоспу займає принципову позицію щодо необхідності підтримки проєвропейського курсу розвитку нашої держави та активних змін у реформуванні громадянського суспільства і економіки. Про це свідчать активна участь працівників у Революції Гідності та надання посильної допомоги протестувальникам на київському Майдані, військовим формуванням, які знаходяться в зоні АТО. Показовим є той факт, що цього року Славським лісгоспом з метою гідного вшанування 100-річчя  пам”ятної битви Українських Січових Стрільців на г.Маківка збудовано лісову дорогу до цього найвеличнішого Пантеону української слави. Таких фактів можна приводити чимало.
   Колективом Славського лісгоспу, який очолює директор Кокоць С.Ю. неодноразово надавалась матеріальна допомога в зону бойових дій АТО і становить 1467862 грн, про що свідчать числені подяки від воїнів і волонтерів, 30 працівників працювали на спорудженні  фортифікаційних споруд, 8 чоловік проходять військову службу в зоні АТО.
     В даний час Голова Сколівської РДА І.І.Свистун разом з депутатом  Верховної Ради О.Р.Березюком  та міністром АПК О.М.Павленком намагаються провести рейдерське захоплення підприємства, шляхом звільнення директора С.Ю.Кокоця з посади не маючи жодних вагомих підстав, діючи виключно з політичних мотивів.
       Враховуючи вищевикладене, ми вважаємо недоцільними та політично заангажованими дії, направлені на звільнення директора ДП “Славський лісгосп”, депутата Сколівської районної ради двох скликань Кокоця Сергія Юрійовича. Відповідно просимо Вашого втручання для позитивного задоволення вимог трудового колективу Славського лісгоспу.
 
 
   
 
                         Голова Профспілки                            Н.Михайлович