Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Проведено майстер-клас з особливостей вирощування декоративних видів рослин

Згідно заходів акції “Майбутнє лісу в твоїх руках” в останній тиждень акції заплановано провести з учнями шкіл майстер-класу із живцювання та особливостями вирощування декоративних видів рослин в умовах захищеного середовища.
 
Живцювання декоративних порід проводиться  живцями. Живцями прийнято називати відрізані від дорослої рослини частини. Хвойні живці заготовляються із „п’яткою”, а у видів із родини кипарисових – з так званим „костильком”. Живці висаджують у ґрунт під кутом 45° до сходу сонця. Вкорінені рослини пересаджують у шкільне відділення лісових розсадників, де їх дорощують і реалізовують та використовують для оздоблення власних лісництв.
При проведені даного заходу, учні мали можливість не тільки побачити, але й особисто спробувати заживцювати рослини, після проведення майстер-класу з живцювання працівники лісової галузі ознайомили учнів з особливостями подальшого вирощування декоративних видів рослин і хто знає, можливо в майбутньому заживцьовані учнями декоративні рослини будуть прикрашати територію їхніх шкіл та садків.
 
пр.інж.л.к. ДП “Славське ЛГ”
Леляк В.В.